Kalkebrenners palīdz ASV izcīnīt FIBA ​​U19 pasaules kausu basketbolā

# 1 ASV 83, # 4 Francija 81Rezultāta laukumsIzceļ

Rīga, Latvija – ASV svētdien Rīgā, Latvijā, Latvijā pārvarēja piecu punktu deficītu ceturtajā ceturtdaļā, lai izcīnītu uzvaru un uzvarētu Franciju ar rezultātu 83: 81.

ASV komanda pēc trim ceturtdaļām atkāpās ar rezultātu 64-59, taču izmantoja 11: 0 periodā, kad Francijas izcilais vīrs Viktors Vimpanjama izkāpa no rezervistu soliņa ar četriem personīgiem pārkāpumiem, pēc tam atgriezās un diskvalificēja viņu ar savu piekto pārkāpumu ar 2:42, lai spēlētu. 17 gadus vecajam Vimpanjamam, kurš tiek uzskatīts par potenciālo pirmo izvēli 2023. gada NBA draftā, Francijas labā ir 22 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un astoņi bloķēti metieni.

Kreitonas centrs Raiens Kalbriners Pirmajā puslaikā viņa spēlēja nedaudz vairāk kā trīs minūtes, bet nevienu citu individuālo statistiku nefiksēja. Kalkbrenners turnīru pabeidza, vidēji mačā gūstot 5,9 punktus, izcīnot 4,0 atlēkušās bumbas un izdarot 1,3 pretinieku metienus (T-11) 11,0 minūtēs. Viņš izdarīja 18 no 29 laukuma vārtu mēģinājumiem (62,1 procents) un 5 no 7 soda metieniem (71,4 procenti).

Atklāšanas minūtēs ASV atklāja pārsvaru ar 12: 4, tikai pirmās ceturtdaļas beigās Francijai noslēdzoties pie rezultāta 21:19. Francijas izlase pirmajā puslaikā pakāpās uz 42-37.

Trešajā ceturtdaļā Francija nekad neatpaliek, izvirzoties 58-50 priekšā, pirms Amerikas izlase guva astoņus vārtus pēc kārtas, lai to izlīdzinātu. Drosmīgi Francija ceturtdaļu noslēdza ar rezultātu 64-59, jo amerikāņi nespēja pārvarēt pirmā puslaika starpību.

Bet Kenets Loftons juniors (Louisiana Tech) un Džeidens Īvejs (Purdue) ceturtajā ceturtdaļā vadīja ASV, jo Francija galu galā atteiksies no savas līderpozīcijas. Īvija un Loftons katrs guva 16 punktus. Aivijam Visu turnīru komandā pievienojās Čets Holmgrens, kurš devās uz Gonzagu no ASV un kurš tika nosaukts par Turnīra MVP.

READ  Šonedēļ FinTech Ukraine: App Presents Funds

Tagad ASV vīriešu komandas ir izcīnījušas astoņas zelta medaļas, trīs sudraba medaļas un vienu bronzas medaļu, vienlaikus uzstādot U19 pasaules kausa izcīņas kopējo rekordu 105-14 kopš šī notikuma sākuma U19 pasaules kausa izcīņā. 1979. Visiespaidīgākais ir tas, ka ASV kopš 2009. gada ir ieguvusi piecus no iepriekšējiem septiņiem zelta veidiem, kas jaunāki par 19 gadiem.

Šodien agrāk Kreitona ienākošais pirmkursnieks Raiens Nimbards Viņam bija 21 punkts un 10 rezultatīvas piespēles, lai palīdzētu Kanādai izcīnīt bronzas medaļu, uzvarot Serbiju ar 101: 92. Septiņos mačos Latvijā Nimbards vidēji spēlē guva 15,1 punktu, 6,7 rezultatīvas piespēles, 3,7 atlēkušās bumbas un 1,4 pārtvertas bumbas. Viņš arī meta 80 procentus no sērijas (20-25) un 38,9 procentus (14-36) no trīs punktu diapazona. Nembhards ir ierindots 25 labākajos gadījumos par rezultatīvām piespēlēm spēlē (T-1), dubultspēlēs (T-5), soda metienu procentos (7), punktiem spēlē (T-9), minūtēm spēlē (9), 3 procentu punkti (12) un nozagtas spēles (T-25).

Bronza bija Kanādas vēsturē otrais FIBA ​​U19 pasaules kauss, pievienojoties 2017. gada pašreizējā Ņujorkas “Knicks” aizsarga RG Bareta zelta medaļniekam.