Kā tiešraidē skatīties Pasaules junioru hokeja kanālu Šveice un Latvija

Šī Šveices un Latvijas spēle ir daļa no 2023. gada IIHF pasaules junioru čempionāta. Spēle notiks Halifaksā, Jaunskotijā, Kanādā. Šī ir 18. reize, kad Kanāda uzņem WJIHF, tāpēc otrdien Šveicei un Latvijai pretī stāsies. Šveice lieliski aizvada laiku IIHF pasaules junioru čempionātā. Viņiem labi klājas pēdējie mači pret pretiniekiem.

Skatīt informāciju

• Datums: 27. decembris
  • laiks: 16:00 ET
  • televīzija: NHL tīkls/TSN
  • Straumē jebkur: noklikšķiniet šeit

Šveice pēdējos piecos mačos uzvarēja 0 un zaudēja 4 reizes. Tāpat Latvija pēdējos piecos mačos izcīnījusi 0 uzvaras un 4 reizes zaudējusi.

Šveice izrāva neizšķirtu 3:3 trešā perioda vidū, iepriekšējā spēlē pārspējot Latviju ar 4:3. Ponts paņēma gudru nelielu piespēli no Keliana Fībigera un raidīja garām Devisa Rolova cimdam, lai kļūtu par uzvarētāju. Pēc diviem zaudējumiem šveicieši uzvarēja nākamajā mačā pret Zviedriju. Ja Somija uzvarēs un Zviedrija finišēs otrajā vietā, Latvija – trešajā, bet Šveice – ceturtajā, tad rit ceturtdaļfināls, un šveicieši ceturtdien vēlas stāties pretī ASV.

Kā tiešsaistē skatīties Šveices un Latvijas hokeja spēli:

ASV un Kanāda vienmēr ir dominējušas hokeja pasaulē. Tāpēc ir tikai loģiski, ka viņu atbalstītāji saņem vislabākos pakalpojumus. Visas darbības Amerikas Savienotajās Valstīs tiešraidē pārraidīs NHL, kas jau ilgu laiku ir bijusi līgas mājvieta. Varat straumēt jebkuru spēli no jebkuras vietas ProCast tiešraidē

Šveice un Latvija priekšskatījums:

Bepe Torriani bija Šveices izlases kapteinis no 1933. līdz 1939. gadam. Tautā komanda ir pazīstama kā Nati, Die, Nati, kas 6 reizes nosaukta par IIHF čempioni. Šveice pirmo maču aizvadīja pret Lielbritāniju 1909. gadā. Lai gan pirmajā mačā viņi tika pieveikti ar rezultātu 3:0. Bet viņu lielā uzvara pret Dienvidslāviju ar rezultātu 23-0.

READ  Annija Hiltone kanālā TV Rain's Young Journalist

“Tā mums būs grūta spēle pret Latviju,” sacīja treneris Marsels Dženijs. “Latvija spēlē ļoti organizētu stilu un nostāda zaudējumus jebkurai komandai. Mūsu mentalitāte un raksturs šodien bija milzīgs mūsu komandai. Šveice spēlē iesaistījās, kad uzvarēja četrās no piecām iepriekšējām U-18 spēlēm pret Latviju, bet pirmajā mačā piedalījās tikai 2022. gadā.

Latviešiem bija lieliska iespēja tikt uz priekšu perioda vidū, Emīlam Vikaktiņam pārmetot metienu no punkta uz punktu, bet Alesio Bigglieri lieliski atvairīja ar kreiso centrējumu. Tomēr vēlāk viņi pagriezās spēka spēlē. Latvijas treneris Džini pārtraukumā noteikti runāja ar saviem spēlētājiem dažus asus vārdus, jo šveicietis izcēlās un dominēja lielāko vidusperioda daļu.

10. vietā esošā Latvijas komanda ar izcilību un precizitāti izmēģinās labāko nepārspēto Šveices komandu. Debija Latvijai bija 1932. gadā pret Lietuvu. Savā pirmajā uzvarā pār Izraēlu 1993. gadā.

Latvija un Šveice vienlaikus piedzīvo grūtu laiku. Abas komandas darīs visu iespējamo, lai kvalificētos nākamajai kārtai. 27. decembra spēle ir vienlīdz svarīga gan Šveices, gan Latvijas izlasei. Mača taktika tiešām ir atkarīga no mana Tamsa trenera veida. Šveices treneris ir agresīvs jau no spēles sākuma, un komanda samazina spiedienu, spēlei turpinoties. Viņu galvenais spēks galvenokārt ir atkarīgs no aizsardzības daļas un arī pretuzbrukuma. No otras puses, Latvija spēlē savu tradicionālo spēli. Viņi būtībā pretojas šveiciešiem no vārtu gūšanas, un tas varētu būt viņu vārtsargs, kurš maina spēles noteikumus. Līdz ar to viņiem abiem ir grūti uzvarēt. Taču prognozes Šveicē ir pozitīvas.