Kā skatīties IIHF pasaules junioru čempionātu 14. augustā — ASV pret Zviedriju, vairāk kanālu, straume, priekšskatījums

Pasaules junioru čempionāta pirmspēdējā sacensību dienā notiek viens no abu pasaules lielvaru spilgtākajiem notikumiem, turklāt svētdienas sarakstā ir arī citas aizraujošas sāncensības.

Somija (2-0-0) – Slovākija (1-2-0)

• kur: Rogers Place (Edmontona, Alberta)
  • laiks: 14:00 pēc austrumu laika
  • Kanāls: NHL tīkls
  • Straume: DirecTV straumeUn FuboTVUn strope

Somijai ceturtdien savā otrajā turnīra spēlē bija nelielas grūtības stāties pretī Čehijai. Somi sacensību sākumā nokļuva iedzinējos ar 2:0, taču otrā puslaika sākumā atspēlējās ar pāri, lai neizšķirtu, lai gan Aato Ratti trešajā puslaikā izvirzīja Somiju vadībā, čehi spēja atgriezties laukumā. spēle. Savienojiet spēli. Spēle noslēdzās pagarinājumā un risinājās 11 metru soda sitienu sērijā. Robijs Garventi un Kaspers Simontivals guva divas reizes pa vārtiem, panākot somu uzvaru ar 4:3. Jarvente arī guva vārtus nolikumā, bet Levi Merilinens atvairīja 23 vārtus, izcīnot uzvaru.

Slovākija izvairījās no katastrofas, piektdien tiekoties ar Latviju. Pēc tam, kad Latvija pirmajās 20 minūtēs bija pirmā, Adams Sikora guva vārtus, bet Dalibors Dvorskis otrajā puslaikā izvirzīja slovākus vadībā. Latvija vēlu freimā panāca neizšķirtu, un, tā kā trešajā spēlē neviens vārtus neguva, papildlaiks bija būtisks. Papildlaiks neko neatrisināja, Romāns Feits un Matejs Kasliks guva vārtus 11 metru soda sitienu sērijā, panākot Slovākijas uzvaru ar 3:2. Tīkla aizsargs Saimons Latkoči bija rezultatīvs, kad tika izsaukts, apturot 23 no 25 pretinieku metieniem.

Čehija (1-1-1) – Latvija (0-2-1)

• laiks: 18:00 pēc austrumu laika

Latvija piektdienas vakarā bija tuvu Slovākijas pārsteigumam. Pirmajā puslaikā Dans Locmelis deva Latvijai pārtraukumu, pirms otrajā puslaikā slovāki atspēlējās ar diviem vārtiem. Niks Feņenko guva vārtus ar diviem vārtiem, taču neviena no komandām nespēja gūt vārtus atlikušajā pamatlaika vai papildlaika laikā, pateicoties Bruno Brūverim, kurš Latvijas vārtos atvairīja 39 reizes. Tomēr Slovākija atradīs veidu, kā izkļūt no soda sitienu sērijas, atstājot Latvijai tikai vienu punktu.

READ  Latvija Log World Cup | Nacionālais sports

Čehija sestdienas vakarā bija pilna ar mājiniekiem kanādiešiem. Lai gan čehiem pirmais vārtus guva Martins Resavi, Kanāda atgriezās ar diviem vārtiem pirms pirmā puslaika beigām, bet ceļā guva vēl trīs vārtus, izcīnot uzvaru pār čehiem ar 5:1. Čehi uzvarēja ar 57:23, Tomasam Sučanekam veicot dažus iespaidīgus atvairītos sitienus, lai gan piedzīvots zaudējums.

ASV (3-0-0) – Zviedrija (2-0-0)

• laiks: 22:00 pēc austrumu laika

Šīs spēles uzvarētājs, visticamāk, iegūs B grupas pirmo numuru.

Zviedrija savā otrajā turnīra spēlē guva pārliecinošāku uzvaru nekā pirmajā mačā. Knapi pārspējot Šveici trešdien, Zviedrija piektdien sagrāva Austriju ar sešiem vārtiem. Pēc tam, kad Simons Edvinsons atklāja rezultātu pirmajā freimā, Tre Kronors otrajā periodā pievienoja trīs, izvirzoties vadībā. Viņi spēja nobraukt atlikušo ceļa daļu, lai uzvarētu ar 6:0. Emīls Andrē guva divus vārtus, pievienojot arī rezultatīvu piespēli, bet Fabians Lisels atzīmējās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli. Īzaks Rozens un Teodors Nīderbahs guva Zviedrijas vārtus pret Šveici.

Tas bija vēl viens mačs un vēl viens dominējošs sniegums ASV, kad tās sestdien tikās ar Austriju. Atšķirībā no iepriekšējiem mačiem turnīrā amerikāņi vārtus guva agrāk un biežāk. Baltais Kaisers mača sākumā guva vārtus nepilnu minūti, bet pirmo 20 minūšu laikā guva divus vārtus. Pirmajā puslaikā ASV guva četrus vārtus, bet otrajā puslaikā divus guva Kārters Mazurs. Amerikāņi visu ņēma viegli, uzvarot ar 7:0. Metjū Koronato un Saša Pastogovs atzīmējās gan ar vārtiem, gan rezultatīvu piespēli, un arī Red Savage izdevās gūt vārtus ASV izlases labā.

READ  "Šodien ir pamats mūžizglītībai," sacīja CNN viceprezidents arābu pakalpojumu jautājumos 2026. gada NU-Q klasē.