Junioru pasaule: ASV pārspēja Zviedriju ar 3:2 | Ziņas, sports, darbi

EDMONTONA, Alberta (AFP) – Hārvardas uzbrucējs Metjū Koronato guva divreiz vārtus, kad aizstāvošā ASV izlase svētdienas vakarā ar 3:2 pārspēja Zviedriju, Pasaules čempionātā hokejā junioriem B grupas mačos ar 4:0.

Vārtus amerikāņiem guva arī Brets Berārs, bet Kidans Mbiriko atvairīja 28 bumbas. Trešdien ceturtdaļfinālā ASV tiksies ar Čehiju – A grupas ceturto vietu.

“Trešajā puslaikā mēs kustinājāmies labāk, un pēdējā periodā mēs patiešām spēlējām ar savu identitāti.” ASV treneris Neits Laimens teica. “Man šķita, ka esam nedaudz saspringti, lai sāktu maču, taču tas ir sagaidāms. Labāk no tā atbrīvoties pirms ceturtdaļfināla.”

Zviedrija izcīnīja atlēkušo bumbu (2-1), ieņemot trešo vietu, Emīlam Andrē samazinot rezultāta starpību līdz 3:1 ar 9:22, bet Ake Stakkestad spēcīgā spēlē ar 1:45 panāca vienu vārtu maču, bet vārtsargs Jespers Volsteds. . papildu uzbrucējam.

Par otro vietu grupā Zviedrija pirmdien spēlēs ar Vāciju (2-1).

A grupā Ralfs Bergmanis atzīmējās ar hat-trick, un Latvija ar 5:2 pārspēja Čehiju, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Tikai laukumā pēc Krievijas un Baltkrievijas izraidīšanas Latvija (1-2-1) ieņēma trešo vietu grupā – apsteidzot Čehiju (1-2-1).

Iepriekš Kaspers Symontivals guva divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli Somijas uzvarā pār Slovākiju ar 9:3. Divus vārtus Somijai (2:1) guva arī Džoels Mata, kas pirmdien tiksies ar Kanādu (3:0), lai ieņemtu grupas galvgalī.