Jaunā Taipejas CTBC DEA palielina līderpozīcijas T1 LĪGĀ

JAUNĀ TAIPEJA, 25. februāris (CNA) Jaunās Taipejas CTBC DEA komanda sestdien veiksmīgi nospēlēja vairāku šāvēju mājinieku sērijā pret T1 LEAGUE labāko čempioni Kaohsiung ACS 93:86.

DEA uzbrucējs Nikolass Kings izvirzījās uzmanības centrā ar 33 punktiem, savukārt biedrs Mohameds Elbaširs Gadiaga, kurš vietējiem līdzjutējiem pazīstams ar nosaukumu “Abbasi” (阿巴西), pievienoja 18 punktus, bet Latvijas DEA komandas dalībniekam Kasparam Perzinčam bija 10 un 11 metieni.

Uzvara pagarināja DEA uzvaru sēriju līdz četrām spēlēm un nodrošināja 13:4 bilanci, ierindojoties līgas pirmajā vietā sešu komandu kopvērtējumā, savukārt Aquas ceturto spēli pēc kārtas zaudēja ar 11:9, atpaliekot no DEA par 3,5 spēlēm. trešā vieta. .

Bērziņš uzvarai pieskaitīja komandas biedru enerģiju.

“Man patīk basketbols, ko spēlē mūsu komanda, un esmu sajūsmā par visu ieguldīto enerģiju. Ja es varētu tikai vairāk palīdzēt šai komandai, tas būtu mans prieks,” sacīja Perzinčs.

Tikmēr Kings sacīja, ka DEA guva lielu pārliecību no sestdienas uzvaras.

“Mums tikai jāsalabo sīkumi, jāsaglabā tāda pati enerģija, jāturpina būt konkurētspējīgiem aizsardzībā, jāturpina atgūt bumbu, jāpalīdz viens otram, un viss būs kārtībā,” sacīja Kings.

Pirmās ceturtdaļas beigās Siņdžuanas ģimnāzijā Aquas faktiski bija pārsvars par 10, taču DEA izmantoja savu ātrumu, lai gūtu ātrus vārtus, un puslaikā bija pārsvars par astoņiem — 52:44.

Otrajā puslaikā intensitāte pieauga, kad Aquas sanāca aiz savām lielajām kājām, lai panāktu divu jardu pārsvaru 73:71, un, ejot pēdējā ceturtdaļā, DEA bija iedzinējos, jo viņi ievilka 85:84 ar mazāk nekā četriem. minūtes līdz beigām.

Taču ACUAS komandas spēlētājs Alens Ju (于煥亞) no aiz loka un pēc tam Ķēņa grozs pēc trim piespēlēm un atlēkušajām bumbām, ko veica DEA, mazināja Gaosjunas tempu.

READ  Laila Fernandesa vada Kanādas Billie Jean King Cup komandu pret Latviju

Kamēr Aquas divas reizes zaudēja bumbu un netrāpīja divus metienus, DEA guva nākamos trīs grozus, panākot nepārvaramu vadību ar 93:84 un mazinot spēli.

GhostHawks izslēdz Hustle Suns

Turklāt sestdienas T1 LĪGĀ viesos Tainaņas TSG GhostHawks Taivānas Nacionālās universitātes sporta zālē ar 91:84 pārspēja Taidžunas Suns, piedzīvojot Centrālās Taivānas otro zaudējumu pēc kārtas.

“Suns” spēlētājs Ārons Džeramipurs guva 23 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas un bloķēja četrus metienus, bet “Ghosthawks” Roberts Apšovs III atbildēja ar 20 punktiem, 21 atlēkušo bumbu, divām rezultatīvām piespēlēm un vienu bloku.

11-8 GhostHawks tagad ieņem otro vietu līgas kopvērtējumā, trīs spēles atpaliekot no DEA, bet 6-11 Suns ir piektā, septiņas spēles atpaliekot no ŅūTaipejas.

Steelers un Džeremijs Lins aizbēg no Lauvām

Tikmēr Taivānas citā profesionālajā basketbola līgā P. LEAGUE+ Gaosjunas 17LIVE Steelers sestdien Hsinču apgabala stadionā ar 95:82 pārspēja Hsinču Jko Lioners, atpaliekot no kārtējā Džeremija Lina snieguma.

Bijusī NBA zvaigzne guva 32 punktus un pievienoja septiņas atlēkušās bumbas, septiņas rezultatīvas piespēles un četras pārtvertas bumbas, lai paātrinātu uzvaru, kas ir komandai otrais trīs mačos kopš Lina pievienošanās klubam šī mēneša sākumā.

Tomēr pagrabā mītošā Steelers palika pēdējā sešu komandu līgas kopvērtējumā ar bilanci 4-18, par 12,5 spēlēm atpaliekot no 16-5 New Taipei Kings.

Lions pagarināja savu zaudējumu sēriju līdz pieciem un sasniedza 10-15 bilanci, kas ļāva viņiem ierindoties ceturtajā vietā ar Formosa Taishin Dreamers, astoņas spēles atpaliekot no Kings.

King’s Edge piloti

Arī sestdien Kings Taoyuan Arēnā ar 77:73 uzvarēja Taoyuan Pauian Pilots.

Flyers piedzīvoja trešo neveiksmi pēc kārtas un zaudēja līdz 14:8, 2,5 spēles atpaliekot no Kings, ieņemot trešo vietu līgā.