Ittbergers, Latvija izcīna galvenās zelta medaļas; ASV iegūst sudrabu dubultspēlēs | sports

SIGULDA, Latvija (AP) — Vāciete Dajana Itebergere sestdien izcīnīja uzvaru kamaniņu sportā sievietēm, kas mājiniecei Latvijai tika pie zelta medaļām vīriešu un sieviešu dubultspēlēs.

Itbergere guva savu otro uzvaru sezonā, 1 minūtē un 22,999 sekundēs, gandrīz par sekundes simtdaļu labāk nekā latviete Jeļena-Īva Vītula (1:23,093). Trešā ar laiku 1:23,143 finišēja vāciete Jūlija Tobica un saglabāja vadību Pasaules kausa sezonas kopvērtējumā.

Amerikas Savienotajās Valstīs rezultatīvākā bija Ešlija Farkuharsone, kura ierindojās desmitajā vietā. Summer Britcher ieņēma neizšķirtu 12. vietu, Britnija Ārndta bija 14. vietā, bet Emīlijai Svīnijai – ceturtajai pēc pirmā brauciena – bija problēmas otrajā braucienā, un viņa finišēja 17. vietā.

ASV kamaniņu sporta sacensības vēlāk sestdien izcīnīja savu piekto medaļu Pasaules kausa kamaniņu sportā, sieviešu dubultspēļu komandai Šifonai Forganai un Sofijai Kērkbijai izcīnot sudrabu.

Dubultspēļu sacensībās uzvarēja latviete Anda Opet un Sanija Ozoliņa ar laiku 1:24.916. Otrajā vietā ierindojās Forgana un Kērkbija ar laiku 1:25,138, bet trešās ar 1:25,261 ierindojās vāciete Džesika Degenharda un Šajena Rozentāla. Sacensībās tika nobrauktas tikai sešas ragavas.

Vīriešu dubultspēlēs Latvijas pārstāvji Mārtiņš Bots un Roberts Blūms uzrādīja labāko laiku abos priekšbraucienos un finišēja pēc 1:22.642.

Otrie finišēja vācieši Tobiass Vendels un Tobiass Ārlts ar laiku 1:22,798 sekundes, bet trešie ar laiku 1:23,024 finišēja itāļi Emanuels Rīders un Simons Kaincvaldners. Zaks DiGregorio un Šons Holanders bija labākie ASV vīriešu kamaniņu braucēji, kas ierindojās astotajā vietā.

Autortiesības 2023 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.