ITF sievietes | Reinolds pārsteidz Berberoviču

Krieviete Jekaterina Reinolda ceturtdien šeit notiekošā NECC sieviešu tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā ar rezultātu 6:4 2:6 ar 6:4 izsita pirmo numuru Nevesu Berberoviču no Bosnijas un Hercegovinas.

Pusfinālā Ringgolda spēlēs ar Latvijas ceturto numuru Diānu Marcinkēviču.

Ar piekto numuru izliktā Uzbekistānas pārstāve Nigina Abdula Rahimova trīs setos uzvarēja Annu Danielinu no Kazahstānas.

Viņa spēlēs ar neizsēto japānieti Mojoku Ušidžimu, kura pēc diviem zaudētiem mačiem uzvarēja ar trešo numuru izlikto Čihiro Muramatsu.

Indijas izaicinājumu dubultspēlēs turpināja Rutoja Bhosal, kad viņa un Hiroko Kavata iekļuva pusfinālā, apejot Diānu Marcinkēviču un Sujaniju Paviseti vienā zaudējumā.

Rezultāti (ceturtdaļfināls):

Vientuļi: Jekaterina Reinolda (Krievija) ar 6:4, 2:6, 6:4 pārspēja Nefisu Berberoviču (Bosnija un Hercegovina). Diāna Marcinkēvika (lats) nožēlo Valēriju Strahovu (Ukraina) 7-5, 7-6 (2); Mojoka Učidžima (Japāna) ar 6:2, 6:0 pārspēja Čihiro Muramatsu (Japāna); Nigina Abdula Rahimova (Uzbekistāna) ar 6-1, 2-6, 6-4 pārspēja Annu Danielinu (Kaza).

Mans vīrs: Anna Danielina (Kaz) un Valērija Strahova (Ukraina) pārspēja Satoiku Sama un Somya Vig ar 6-4, 6-3; Hiroko Kuata (Japāna) un Rutoga Bosala pret Diānu Marcinkēviču (LAT) un Soganiju Paveseti 6:0, 6:1; Funa Kozaki un Misaki Matsuda (Japāna) pārspēja Akiko Ohmae un Moyuka Ushijima (Japāna) ar 1:6, 6:4, [10-5]; Zebeks Kulambajeva (Kaz) un Jekaterina Jašina (Rosa) uzvarēja Dženiferu Lovičemu un Mihiku Jadavu ar 6:1, 4:6. [10-6].