Īsumā: ASV hokeja problēmas Somijā | Ziņas, sports, darbi

TAMPERE, Somija (AP) — ASV piektdien ar 4:1 uzvarēja čempioni Somiju, atklājot pasaules čempionātu hokejā.

Divus vārtus guva Alekss Tošs, ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm atzīmējās Drū O’Konors, rezultatīvākais amerikānis Katers Ginters, bet vārtsargs Keisijs Dismits Tamperē atzīmējās ar 23 metieniem.

Timo Hartikainens saspringtā spēlē pirmā puslaika beigās izvirzīja laukuma saimniekus vadībā ar 1:0, pirms Ganters otrajā puslaikā no kreisā apļa panāca izlīdzinājumu.

O’Konors un Tučs pabeidza ralliju pēdējās kārtas vidū. Točs savus otros vārtus guva tukšos vārtos.

Rīgā Makenzijs Vīgers guva vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles, izvirzot vadībā Kanādu, savā atklāšanas spēlē ar 6:0 sagraujot laukuma saimniekus Latviju.

Lousons Krauzs, Skots Lotons, Semjuels Blēss, Džo Felino un Džeks Makbeins guva pa vieniem vārtiem, lai nodrošinātu 2022. gada otro vietu. Semjuels Montembolts atvairīja 23 metienus, lai noslēgtu rezultātu.

Čehija ar 3-2 pārspēja Slovākiju, arī Rīgā.

Oskars Lindbergs guva vienīgos vārtus spraigā spēlē, kad Zviedrija Tamperē ar 1:0 pārspēja Vāciju.

Somija un Latvija turnīru uzņems pēc tam, kad Ukrainas kara dēļ Krievijai tika atņemtas rīkotāja tiesības.

Ir noslēgts NFL komandas pārdošanas darījums

ASHBURN, Va. (AP) — Džoša Herisa vadītā grupa, kurā ietilpst arī Maģiskais Džonsons, ir piekritusi nopirkt Vašingtonas Chiefs no NFL Dena Snaidera un viņa ģimenes.

Abas puses par darījumu paziņoja piektdienas kopīgā paziņojumā, gandrīz mēnesi pēc tam, kad tās panāca principiālu vienošanos par pārdošanu par rekordlielu 6,05 miljardu dolāru.

Darījums ir lielākais profesionālā sporta franšīzes jomā Ziemeļamerikā, pārsniedzot 4,55 miljardu dolāru Wal-Mart mantinieku Robertu Voltonu, ko pagājušajā gadā samaksāja par Denveras Broncos. Tas joprojām gaida apstiprinājumu no trīs ceturtdaļām īpašnieku un citus pazīstamus slēgšanas noteikumus.

READ  Sporta TV saraksti svētdienai, 25. septembrim

NFL pārstāvis Braiens Makartijs sacīja, ka līgas personāla un finanšu komiteja izskatīs sīkāku informāciju par ierosināto darījumu. Īpašnieki tiekas vēlāk šomēnes Minesotā, taču paredzams, ka viņi saņems tikai statusa atjauninājumu.

Snaideram komanda pieder kopš 1999. gada.

Džokovičs ir pārbaudīts, kruīzi SWIATEK

ROMA (AP) — Novaku Džokoviču pārbaudīja ar 61. numuru izliktais Tomass Martins Ečeverijs, uzvarot Itālijas atklātajā čempionātā ar 7:6, 6:2.

Džokovičs dzenas pēc septītā titula uz sarkanā māla For Italico čempionātā, gatavojoties Francijas atklātajam čempionātam. Viņam divreiz nācās atgūties no deficīta saspringtā pirmā seta laikā.

Janiks Sinners bija praktiski nepārspējams pie serves, uzvarot Tanasi Kokkinakis ar 6:1 6:4. Sieviešu ieskaitē Iga Svjateka Romā atklāja savu solījumu uz trešo titulu pēc kārtas, ar 6:0, 6:0 uzvarot Anastasiju Pavļučenkovu.