Igaunija pēc 83 gadu gaidīšanas paceļ Baltijas kausu | انتظار Sports

Igaunija dominēja pirmajā puslaikā 740 fanu priekšā A. Le Coq arēnā un devās uz priekšu jau piektajā minūtē, kad skaisti sagatavots lielisks uzbrukums noveda pie tā, ka Raono Sabinena sitienu atvairīja latviešu vārtsargs Roberts Osouls, taču bumba bija beigusies. Matiasa Keita pakājē, kurš to iegrieza apakšējā stūrī, izvirzoties vadībā.

Tomēr Käits netika pabeigts, un pēc tam, kad latviešu aizsargs novērsa stūra sitienu, Käits izdarīja vienu pieskārienu un pēc tam raidīja bumbu augšējā stūrī, izvirzot Igauniju vadībā ar 2: 0. Dažas minūtes vēlāk Rauno Sappinens panāca iespēja 3. minūtē Bet viņš trāpīja pa pārliktni.

Latvija otrajā puslaikā izmantoja apgriezienus, izmantojot dažus igauņu savainojumus, Martinam Kosekam atstājot laukumu pirmajā puslaikā un vārtu guvējam Matiasam Kjeetam otrajā. Dienvidu kaimiņu spiediena rezultātā 85. minūtē viņiem tika piešķirts sods, ko Deiviss Ikaničs atzina. Latvija vairs nespēja gūt vārtus, un Igaunija Baltijas kausu ieguva pirmo reizi kopš 1938. gada.

“Mēs jau kopš 1938. gada gaidījām uzvaru Baltijas kausa izcīņā. Tāpat kā es teicu izlases nometnes sākumā: mums ir viens mērķis, proti, uzvarēt Baltijas kausu, un tagad tas ir noticis,” pēc tam ERR sacīja Matiass Keits. spēle. . “Visi lepojas, priecājas un jūtas lieliski.”

Igaunija ir karstā fāzē, pirmo reizi kopš 2017. gada uzvarot trīs spēlēs pēc kārtas. Kite uzskata, ka nesenie rezultāti sniegs izlasei lielāku pārliecību. “Divi tīri metieni un tagad 2: 1. Mēs varam redzēt, kā spēlētāji visu atstāj tur. Tā ir lepnuma sajūta,” sacīja vārtu guvējs.