Horvātija 1:1 Velsa: Neitans Brodheds spēles pārtraukumā panāk izlīdzinājumu, nopelnot lielu D grupas punktu | futbola ziņas

Tika ziņots, ka Velsa savu ceļu uz 2024. gadu sāk ar vērtīgu punktu D grupā; Pirmā puslaika ievadā ar dominējošu Pasaules kausa bronzas medaļnieku sniegumu guva Andrejs Kramaric; Taču Neitans Brodheds lika Horvātijai samaksāt par slikto rezultātu ar vēlu izlīdzinājumu

23:12, Apvienotā Karaliste, sestdiena, 2023. gada 25. marts

Neitans Brodheds panāca izlīdzinājumu spēles pārtraukuma laikā, nolaupot Velsai neizšķirtu 1:1 ar Horvātiju, uzsākot jaunu ēru bez Gereta Beila ar lielu rezultātu.

Rezultātu pirms pārtraukuma atklāja Andrejs Kramaričs, Splitā vienpusējā spēlē izmantojot vājo velsiešu aizsardzību. Horvātija tomēr nespēja pabeigt Velsu, jo Mateo Kovačičs palaida garām auklīti un Ivans Perisičs trāpīja pa vārtu pārliktni.

Viņš atstāja durvis atvērtas Velsai, lai iegūtu iespaidīgu formu ar pēdējo sitienu, kad viņš pagrūda Ipswich Town’s Broadhead, debitējot no rezervistu soliņa, mājās pie aizmugures staba pēc Konora Robertsa tālmetiena.

Roberts Ernšovs Velsas neizšķirtu 1:1 raksturoja kā īstu “sagraušanu un sagrābšanu” pret Horvātiju 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē.

Savā pirmajā starptautiskajā spēlē kopš Gereta Beila aiziešanas pensijā Velsas menedžeris Robs Peidžs cieta galvassāpes, jo Brenana Džonsona (cirksnis) un Bena Deivisa (cīpslas cīpsla) trūka, bet Dens Džeimss, Harijs Vilsons un Kīfers Mūrs bija velsieši priekšā. Šosezon Virslīgā savā starpā nospēlētas tikai 610 minūtes futbola.

Džeimss, Vilsons, Mūrs un kapteinis Ārons Remzijs tika nomainīti, kad Broadhead izcēlās ar vēlu “sash-and-grab” spēli.

Spēlētāju vērtējumi

Horvātija: Levakovičs (6), Juranovičs (7), Sotalo (7), Gvardiols (6), Sosa (7), Modričs (8), Kovačičs (7), Brozovičs (7), Kramaričs (7), Perisičs (7), Livaga (7)

Zemūdenes: Musa (6), Vlasičs (6), Palasičs (6)

Wells: Vords (8), Viljamss (5), Mefams (6), Rodons (6), Robertss (7), Ampadu (6), Vilsons (6), Remzijs (6), Muriels (6), Džeimss (6), Vairāk (5)

READ  Kā WNBA spēlētāji izvēlas savas aizjūras komandas? Tas ir sarežģīti

Zemūdenes: Brodheds (8), Bērnss (6), Bredšovs (6), Tomass (6), Džeimss (6)

Spēles spēlētājs: Luka Modričs

Kā Velss guva milzīgu rezultātu…

Beils veltīja laiku savai trofejām bagātajai karjerai, Velsas izlasē gūstot 41 vārtus un izcīnot 111 mačus, kas ir valstsvienības rekordi, savukārt savu starptautisko karjeru beidza arī Euro 2016 čempioni Kriss Ginters, Džo Alens un Džonijs Viljamss.

• 21. novembris: Turcija (h)

Horvātija dominēja no sākuma līdz beigām, jo ​​Velsai pietrūka ķīmijas uzbrukumā, un Denijs Vords spēles galvenajos brīžos izcēlās ar gudru vārtsargu.

Marselo Brozovičs aizbēga, pirms Ivans Perisičs domāja, ka ir izvirzījis vadību ar novirzītu sitienu, bet portugāļu tiesnesim Žoau Pinheiro savainoja velsiešu aizsargu.

Šī kavēšanās ilga dažus mirkļus, jo 28. minūtē Horvātija izvirzījās vadībā.

Sliktā Džo Rodona un Neko Viljamsa aizsardzība deva Kramarekam iespēju no 20 jardiem atrast Vordas vārtu apakšu.

bilde:
Andrejs Kramaričs gūst Horvātijas vārtus

Velsai varēja būt sliktāk, taču Modričs un Kramaričs tika novirzīti un Vords noturēja Borna Sosas metienu.

Mateo Kovačičs uzspīdēja uzreiz pēc puslaika pēc tam, kad tuvojās laba spēle, bet Velsa krietni uzlabojās un uzreiz pēc stundas izveidoja savu pirmo pārliecinošo atspērienu.

Vilsonam izdevās atrast Džeimsu bez piezīmes pie tālā vārtu staba, taču malējais uzbrucējs bloķēja viņa sitienu un nespēja atrast mērķi.

bilde:
Velsietis Daniels Džeimss mēģina gūt vārtus pret Horvātiju

Džeimss, Remzijs un Vilsons pēc četrām minūtēm veica trīs spēlētāju maiņu, jo Peidžs acīmredzot pievērsās otrdienas obligātajai uzvarai mājas spēlei pret Latviju.

READ  Kolumbusa saites parādījās pasaules čempionātā

Šķita, ka maiņa atņēma Velsai jebkādu impulsu, ko viņi uzkrāja, un Perisičs astoņas minūtes trāpīja pa vārtu stabu.

Taču Velss nefinišēja, un Ipsvičas uzbrucējs Brodheds bija varonis, jo viņš perfekti skrēja uz tālo vārtu stabu.

Vārti, kas tikai panāca izlīdzinājumu, bet pēc tam, kad viņi bija spiesti absorbēt lielu spiedienu, šķita kā uzvara Pages.

Lapa: Brodhead raudāja

Velsas menedžeris Robs Peidžs:

“Es esmu patiesi priecīgs par viņu. Viņam nepatiks, ka es to saku, taču tā ir emocionāla spēle, un beigās viņš raudāja kopā ar faniem. Tas viņam nozīmē pasauli. Es strādāju kopā ar Neitanu vecumā līdz 21 gadiem. Tulonā pirms sešiem vai septiņiem gadiem.

“Es vēroju viņa attīstību, un viņš tagad ir nopelnījis tiesības būt daļai no komandas. Es par viņu zināju visu pirms šīs nometnes, un mēs gribējām viņu uzņemt.”

Par Velsas komandām Peidžs piebilda: “Mēs guvām vārtus ar punktiem, kurus gribējām iegūt, tas viss ir saistīts ar mājas spēli.

“Šī bija uzvaramā spēle, un mēs vienmēr zinājām, ka šajā stundā mēs veiksim šīs maiņas.

“Tas palīdz viņiem saglabāt svaigumu otrdien, bet, kad panākat neizšķirtu, kā mēs to izdarījām spēles beigās, šķiet, ka esat uzvarējis.”

“Absolūts satvert un sagraut”

Bijušais Velsas uzbrucējs Robs Ernšovs sarunājas ar Sky Sports News:

“Tas ir absolūts sitiens un neticami rezultāts Velsai.

“Tas ir milzīgi Velsai, jo tas parāda, ka viņi var konkurēt ar tādu komandu kā Horvātija, un tas ir milzīgi spēlētāju grupai. Tas parāda, ka nekad nepadodies.

“Šovakar bija ļoti grūts – ne Bils, ne Džo Alens -, taču tas ir lieliski jaunajam sastāvam, no kuriem seši nepalika uz rezervistu soliņa, bet trīs – uz rezervistu soliņa.

READ  Slēpošana 2026. gada olimpiskajās spēlēs Itālijā nenotiks Ziņas, sports, darbi

“Tiešām, Horvātijai bija jāuzvar spēle, taču Velsai uz to ir jābalstās, un es domāju, ka mēs redzēsim, cik tas viņiem izdosies.

“Jūs skatāties uz grupu un domājat, ka Horvātijai tā ir jāuzvar; tā ir labākā komanda, tāpēc kaut kas no viņiem ir bonuss.”

Opta statistika: Velsa gūst vārtus tikai ar metienu pa vārtiem!

• Velsas vārti 92 minūtēs 25 sekundēs bija pirmais metiens pret Horvātiju mačā.
  • Pieci no pēdējiem septiņiem Velsas vārtiem visos turnīros ir gūti spēles pēdējās 10 minūtēs, trīs no tiem (ieskaitot šovakar) gūstot 90. minūtē.
  • Brodheds pēc vēlajiem gūtajiem vārtiem kļuva par pirmo spēlētāju, kurš guvis vārtus debijas izlasē Velsas izlasē kopš Bena Vudbērna pret Austriju 2017. gada septembrī.

Kur un kad būs Euro 2024?

Vācija uzņems turnīru, kas paredzēts no 2024. gada 14. jūnija līdz 14. jūlijam.

Formāts būs tāds pats kā Euro 2020, kur astotdaļfinālam kvalificēsies divi labākie katrā no sešām finālturnīra grupām, kā arī četri labākie trešo vietu ieguvēji.

Ko tad?

Wells tagad uzņems Latvija Otrajā Euro 2024 kvalifikācijas turnīrā Kārdifā otrdien, 19.45 Horvātija Pirmā posma spēle tītara tajā pašā dienā, mačam arī sākoties pulksten 19.45.