Hokejs – Vācija, pirmo reizi Dānija, Kanāda kvalificējas vīriešu ceturtdaļfinālam

Pekina (Reuters) – Nemierīgajā dienā Ķīna nespēja nodrošināt to, kas būtu bijis lielākais no visiem, jo ​​Kanāda otrdien ar 7:2 pārspēja Pekinas olimpisko spēļu saimniekus un vīriešu hokeja ceturksnī. – fināls.

Kanādas prognozējamā uzvara noslēdza dienu ar lielu un mazu pārsteigumu uz ledus.

Pārsteidzošā 2018. gada Phjončhanas spēļu sudraba medaļas ieguvēja Vācija cerības uz atkārtojumu sagrāva ar 4:0 no Slovākijas, savukārt olimpiskā debitante Dānija ar 3:2 pārspēja Latviju un diskvalificētā Šveices 1998. gada olimpisko spēļu čempione Čehija. 4-2.

Reģistrējieties tūlīt, lai iegūtu neierobežotu bezmaksas piekļuvi vietnei Reuters.com

Trešdien mači izšķīra ceturtdaļfinālu, jo zelta medaļas ieguvēja Krievijas Olimpiskā komiteja tiksies ar Dāniju, bet ātrā tempā ASV tiksies ar Slovākiju.

Kanāda, 2018. gada Phjončhanas spēļu bronzas medaļas ieguvēja, slēpošanā pret Šveici tiekas ar Zviedriju un Somiju.

Favorīti kanādieši, iespējams, ir uzvarējuši smagi, kā gaidīts, taču viņiem lika par to strādāt pret pretinieku, kuram vajadzēja būt par daudz un kurš svētdien viņus izsita ar 5:0.

“Neskatoties uz zaudējumiem, kad sperat soli atpakaļ un redzat, ko tas nozīmē Ķīnas hokejam, ķīniešiem, es domāju, ka mēs kaut ko paveicām, kamēr bijām šeit,” sacīja Kanādā dzimušais Tai Šulcs, kuru pavada Džens Enlai. Ķīnas sarakstā viņas māsa sacentās par Ķīnu Tokijas vasaras spēlēs.

Enerģiskā Ķīna, kas nekad nebija uzvarējusi ar komandas spēli, lēnprātīgi nebija ceļā. Viņi piekāpās tikai ar 2:1 pēc atklāšanas perioda, kas varēja beigties neizšķirti, ja Fu Dzjans realizēja 11 metru soda sitienu.

Tas bija vājš Ķīnas centiens, jo vienmēr bija problēmas ar soda sitieniem, kas lika Kanādai par to maksāt, Džordanam Veilam divas iespējas spēlēt neizšķirtām.

READ  [ICE TIME] Japāna turpina cīņu par medaļām kopā ar vēl diviem Junioru Grand Prix Latvijā

Ķīna lielākajam skaitam līdzjutēju, kas apmeklēja maču Nacionālajā iekštelpu stadionā, deva kaut ko tādu, par ko uzmundrināt, izņemot ļoti populārā spēļu talismana Ping Duen Duena parādīšanos, kad ASV dzimušais Dzjans Ans guva vārtus pirmā puslaika beigās.

Kanāda dominēja otrajā puslaikā ar trim vārtiem, ko guva Adam Tamblini (viens no soda sitiena), bet otrs Ēriks Odels, izvirzot vadībā ar 5:1.

Dzjans, kurš bija pazīstams kā Korijs Keins, spēlējot koledžas amerikāņu hokeju, atkal sacēla līdzjutējus kājās, kad guva savus otros vārtus, pārtraucot sēriju.

Ēriks Štāls, 17 gadus vecais Nacionālās hokeja līgas veterāns un 2010. gada Olimpisko spēļu zelta medaļu ieguvušās Vankūveras komandas dalībnieks, Džeks Makbeins guva vārtus trešajā puslaikā.

“Viņi bija spēcīgi un iznāca spēcīgi,” sacīja kanādiešu uzbrucējs Ēriks Odels. “Mēs zinājām, ka viņi būs spēcīgi, taču domāju, ka saglabājām mieru un spēlējām labi.”

Stīva Kītinga papildu ziņojumi Pekinā kopā ar Eimiju Teneri un Toniju Munro; Rediģēja Eds Osmonds un Bils Berkrots

Mūsu kritēriji: Thomson Reuters uzticības principi.