Gromovs noved Liepagu līdz uzvarai 24 + 11 Valmerā

“Liepāja” šodienas mačā sāka daudz labāk. Mājinieki pirmajā puslaikā aprobežojās tikai ar 23 punktiem, un “Liepāja” pirms pirmā puslaika panāca 16 punktu pārsvaru. Mača laikā “Lebajas” pārsvars uz brīdi sasniedza 20 punktus, trešajā ceturtdaļā “Valmera” sakārtoja savas rindas uzbrukumā un kopā met vairāk nekā pirmo puslaiku, panākot 49:59.

Tomēr pēdējās desmit minūtēs “Liepāju” vairs neizdevās apturēt ar Iļju Gromovu un Dāvi Geksu un šajā laikā viņš iemeta 30 punktus, beidzot sevi ar uzvaru 89:72.

Valmierietis šajā mačā pretiniekam izpildīja gandrīz divreiz vairāk tālmetienu (10 pret sešiem), bet viņš arī divreiz vairāk. Tikmēr liela atšķirība par labu “Liepājai” bija zem groziem gūtajos punktos (48:28) un rezultatīvajās piespēlēs (27:11). Renārs Birkāns viens pats veica efektīvu piespēli gandrīz (deviņas), apvienojot visu Valmieras komandu (11).

Gromovs ar 24 punktiem bija liepājnieku rezultatīvākais, no mača realizējot 10 no 15 metieniem, savācot arī 11 atlēkušās bumbas un divus pretinieka metienus. 19 punktus pievienoja Dāvis Geks, saskaitot trīs precīzus tālmetienus. Valmierieši ierindojas 17. vietā Edmunda Izcilības un Voltera Lēbiča rēķinā.

“Valmiera Glass / ViA” – “Liepāja” 72:89

(14:20, 9:19, 26:20, 23:30)
Valmera: Liepiņš 17, Elksnis 17, Jonāts 13, Greitāns 8, Ziediņš 7, Dubults 4, Elksnītis 3, Engers 3.
Lībija: Gromovs 24 (11 atl.b.), Geks 19, Blūmbergs 10, Sīpoliņš 9, Birkāns 8 (9 rez.p.), Krastiņš 8, Raimo 7, Ozoliņš 2, Bērziņš 2.

READ  Inflācija Latvijā. Degvielas cenas pieaug par trešdaļu un kartupeļu cenas uz pusi - Baltijas ziņu tīkls