Francijas un Beļģijas rezervācijas vietnes 2022. gada Pasaules kausa izcīņai — Eiropas Pasaules kausa kvalifikācijas spēles | futbola ziņas

Beļģija un Francija kvalificējās nākamā gada Pasaules kausam ar četriem Kailiāna Mbapes vārtiem un palīdzēja Francijai ar 8:0 sagraut Kazahstānu.

Rezultātā Francija ar 15 punktiem septiņos mačos palika D grupas galvgalī, par četriem apsteidzot otrajā vietā esošo Somiju, kas otrdien viesosies finālā.

Karims Benzemā pievienoja divus vārtus, savukārt Adriens Rabio un Antuāns Grīzmans guva vārtus, demonstrējot iespaidīgu sniegumu Parc des Princes un nostiprinot Francijas vietu nākamā gada čempionātā, kurā Katarā ietilpst 32 valstis.

Durvis atvērās plaši pēc tam, kad Mbappe ar lielisku pirmo metienu pēc Teo Ernandesa piespēles izvirzīja Franciju vadībā sestajā minūtē, un laukuma saimnieki vienmēr bija priekšā kazahiem.

Otros vārtus Mbappe pievienoja 12. minūtē ar vienkāršu sitienu tukšos vārtos, apejot vienu no aizsargiem pēc tam, kad Kingslijs Komans izgāja pa labo malu un izpildīja hat-trick pirmajā puslaikā 32. minūtē, kad Komans ar galvu sita ar galvu. ideāls collas.

Francūži pēc pārtraukuma ne reizi nenoņēma kāju no pedāļa un ātri nostiprināja savu pārsvaru ar diviem ātriem Benzemā sitieniem, kurš guva ceturto sitienu pēc Ernandesa piespēles, pirms Mbapē kļuva par apgādnieku.

Rabiots guva savus pirmos izbraukuma vārtus 75. minūtē, kad ar galvu raidīja stūra sitienu Grīzmanam, bet pēdējais guva savus 42. vārtus ar soda sitienu, apsteidzot Mišelu Platinī kā trešo labāko vārtu guvēju savā valstī.

Briljantais Mbappe trīs minūtes pēc beigām uzlika krāšņumu ar lielisku vārtu guvumu uz maiņu nākušā Musas Diabī piespēles apakšējā labajā stūrī, mājiniekiem jau esot klāt.

Lūdzu, izmantojiet pārlūkprogrammu Chrome, lai piekļūtu video atskaņotājam

Paskatieties uz Mbapes četriem vārtiem Francijas uzvarā pār Kazahstānu ar 8:0
READ  Flames uzbrucējs Toffoli tika iecelts par Kanādas izlases kapteini Pasaules čempionātā

D grupa: Beļģija rezervē vietu Pasaules kausa izcīņai

Eiropas Pasaules kausa kvalifikācijas spēles starp Beļģiju un Igauniju

Beļģija nodrošināja sev vietu nākamā gada Pasaules kausa finālturnīrā un saglabāja nepārspētu panākumu kvalifikācijas turnīrā, pārspējot Igauniju ar 3:1.

2018. gada pusfinālisti Krievijā pacēlās līdz 19 punktiem E grupā pēc tam, kad Kristians Benteke guva vārtus un Janniks Karrasko un Torgāns Azārs pievienoja vārtus otrajā puslaikā.

Beļģi pievienojas Brazīlijai, Dānijai, Francijai un Vācijai kā pirmajām piecām valstīm, kas kvalificēsies finālam, kas sāksies nākamā gada novembrī Katarā.

Bez savainotajiem Romelu Lukaku un Mišijas Batšuaji 30 gadus vecajam Bentekem bija reta iespēja izvirzīties uzbrukuma vadībā, un nebija vajadzīgs ilgs laiks, lai atklātu rezultātu.

Un viņš sita bumbu no tuvas distances pēc tam, kad Igaunijas vārtsargs Matvejs Igonins pieļāva šausmīgu kļūdu, ļaujot Karasko zemajam centrējumam izslīdēt no rokām.

Benteke pirms pārtraukuma var būt vairāk par pāris, kamēr Edenam Azāram vārtsargam pārspēt bija tikai pēc Kevina De Bruyne asprātīgas piespēles, taču viņš palaida garām iespēju.

Karasko parādīja ceļu pēc tam, kad 52. minūtē ar spēcīgu sitienu ar kreiso kāju no vārtu priekšas no laukuma malas raidīja Benteke.

Igaunija izlīdzināja rezultāta starpību 70. minūtē, kad Beļģijas vārtsargs Tibo Kurtuā raidīja Raono Sabiņina sitienu garām Ērikam Sorgam, kurš raidīja bumbu tālu garām.

Četras minūtes vēlāk divu vārtu pārsvars tika atjaunots, kad uz maiņu nākušais Thorgans Azārs ar galvu sita no De Bruyne.

Velsa Ar zaudējumu savā laukumā ar 5:1 pārliecinoši izvirzījās otrajā vietā BaltkrievijaGarets Beils izcīnīja savu 100. titulu savai valstij

READ  UP komandas slauka iknedēļas WCHA balvas

G grupa: Nīderlande ir vadībā ar divu vārtu pārsvaru

Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra G grupas spēles starp Melnkalni un Nīderlandi svarīgākie notikumi

divi vēlu vārti melnais kalns noliedza Holande Iespēja rezervēt vietu nākamā gada Pasaules kausa izcīņā, saglabājot maču, sestdien neizšķirti 2:2 un G grupas rezultātu atstājot līdzsvarā.

Nīderlandieši bija astoņas minūtes priekšā grupu, bet Iļjas Vukoteka 82. un Nikolas Vujnoviča vārti pēc četrām minūtēm nozīmē, ka Nīderlandei tagad jāgaida otrdienas pēdējā mājas spēle pret Norvēģiju Roterdamā. Katarā.

Viņi zaudēja ar 2:0 pēc Memfisas Depay dubultspēles, cenšoties izraidīt rūgtās atmiņas par pēdējo Pasaules kausa izcīņas zaudēšanu Krievijā.

Tomēr viņu cerības nosvinēt maču tiks pļautas pēc tuvākajiem konkurentiem Norvēģija Es režisēju agrāk sestdien ar Latvija, ko izlutināja aizraujoša atgriešanās mājās.

Un nīderlandieši palika par diviem punktiem priekšā pārējām grupā esošajām komandām pēc tam, kad Norvēģija savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 ar Latviju, bet Turcija ar 6:0 pārspēja Gibraltāru. Nīderlandei ir 20 punkti, Norvēģijai un Turcijai ar 18 punktiem.