Francija notika Ukrainā; Dānija joprojām ir perfekta kvalifikācijā | bifeļu sports

Autors: ANDREW DAMPF AP Sporta rakstnieks

Čempione titulētā Francija palaida garām Kailianu Mbappi, kurš sestdien Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā ar Ukrainu cieta neizšķirtu 1: 1, bet Eiropā palika D grupas augšgalā.

Pirmos starptautiskos vārtus Ukrainas labā Nikolajs Šabarenko guva īsi pirms pirmā puslaika beigām ar metienu no 20 metriem.

Entonijs Martiāls pēc pārtraukuma pēc Kingslija Komana un Adriena Rabiot sagatavošanās panāca izlīdzinājumu. Martiālam tie bija otrie starptautiskie vārti, kas tika gūti piecus gadus un trīs dienas pēc bijušā Mančestras “United” uzbrucēja vārtu guvuma draudzības spēlē pret Itāliju.

Mbappe pēc trešdienas neizšķirta 1: 1 ar Bosniju un Hercegovinu pameta Franciju ar teļu problēmu.

Ukraina martā arī nospēlēja neizšķirti ar Franciju.

Francijai ir deviņi punkti piecos mačos, bet Somija ar pieciem punktiem trīs mačos ir otrā, pēc tam, kad Džoels Bohjanpalo ar 1: 0 ar galvu pārspēja Kazahstānu.

Ukrainai arī pieci mači piecos mačos, bet Bosnijai un Kazahstānai pa diviem.

Tikai grupu uzvarētāji kvalificējas tieši Pasaules kausam. Otrās vietas ieguvējus gaida izslēgšanas spēles.

Par spīti Krištianu Ronaldu prombūtnei Portugāle draudzības spēlē ar 3: 1 uzvarēja arī 2022. gada pasaules čempionāta Kataras saimniekus.