Fināla rezultāts Somijas mačā pret Ķīnas Republiku, rezultāti: Somija izcīnīja savu pirmo olimpisko zeltu vīriešu hokejā ar 2:1

Somija atgriežas mājās no Pekinas ar pirmo zelta medaļu vīriešu hokejā valsts vēsturē.

Fils Boka un Hanss Bjornens guva vārtus, un Harijs Satri sestdienas vakarā noslēdza ROC pēdējos divus periodus, dodot Somijai uzvaru ar 2:1. Somija vīriešu čempionātu pabeidza ar perfektu 7:0.

Vienīgos ROC komandas vārtus pirmajā puslaikā guva Mihails Grigorenko, taču kopumā vārtu gūšanas iespējas bija grūti atrast. Ķīnas Republika tika pie sudraba medaļas pēc zelta iegūšanas 2018. gada olimpiskajās spēlēs, pagarinājumā ar 4:3 uzvarot Vāciju.

Sporta ziņas sekoja tiešraides rezultātu atjauninājumiem un svarīgākajiem notikumiem Somija un Ķīnas Republika 2022. gada Olimpiskajās spēlēs. Pilnus rezultātus no vīriešu zelta medaļas skatiet tālāk.

Skatieties 2022. gada olimpiskās spēles tiešraidē ar fuboTV: Kanāda | Amerikas Savienotās Valstis

Somijas un Ķīnas spēles rezultāts

komanda 1 2 3 Pēdējais
Somija 0 1 1 2
Ķīnas republika 1 0 0 1

Tiešraides ziņas no Somijas un Krievijas, svarīgākie notikumi no 2022. gada olimpiskajām spēlēm

(visu laiku uz austrumiem)

Fināls: Somija 2, Ķīnas Republika 1

01:20 – ES beidzu. Somija savu perfekto sasniegumu vīriešu kategorijā noslēdza ar 2:1 uzvaru pār Ķīnas Republiku.

1:10 – Kārtējā spēka spēle Somijā, kārtējais soda sitiens Ķīnas Republikai. Atlikušas tikai sešas minūtes.

1:00 – Trešā ininga vidū Somijai ir 2:1 pārsvars. Abas komandas lido uz ledus. Šajā periodā bija tikai trīs pieturas.

12:50 – Nu, tas bija ātri. Marko Antella raidīja bumbu pret Ivanu Fedotovu, un Hanness Bjornens to pārsūtīja vārtu tīklā. Trešā puslaika sākumā Somija izvirzījās vadībā ar 2:1.

Otrā puslaika beigas: Ķīnas Republika 1, Somija 1

00:35 – Abu komandu spēlētāji tiek izdalīti pēc nelielas papildu fiziskās aktivitātes pie zvana. Redzēsim, vai tas tiks pārnests uz nākamo periodu.

READ  Pasaules jaunatnes hokeja čempionāta vīriešiem, kas pārcelts uz augustu, vienīgā mājiniece būs Edmontona.

12:25 – Somijai ir pārsvars metienos pa vārtiem (19-12), taču mačs joprojām ir neizšķirts. Līdz periodam atlikušas četras minūtes.

12:20 – ROC paveic lielisku darbu, stāvot ripām priekšā un bloķējot metienus Somijas spēkstacijā. ROC nogalina vēl vienu sodu.

12:10 – Fils Boka otrā puslaika sākumā izvirzīja Somiju pie borta. Visi neizšķirti 1:1.

Pirmā puslaika beigas: Ķīnas Republika 1, Somija 0

23:45 – Lielisks pirmais periods no Ivana Fedotova, kurš apturēja 15 metienus no Somijas. ROC ģērbtuvē vadībā ar 1:0.

23:35 – Somija izšāva daudz metienu pret Ivanu Fedotovu savā pirmajā spēles cietoksnī, taču viņš stāv kājās. ROC nogalina sodu.

23:25 – Tie ir ROC spēka spēles vārti. Mihails Grigorenko guva savus pirmos vārtus 2022. gada olimpiskajās spēlēs, kas ir liels mērķis.

23:20 – Somijai ir agrs pārsvars metienos pa vārtiem, taču tā nav spējusi pastāvīgi turēt bumbu zonā.

23:10 – Un tagad mēs esam sākuši. Par zelta medaļu Somija pret Ķīnas Republiku.

Sākuma laiks Somija pret Ķīnas Republiku

• Vēsture: Sestdien, 19. februārī
  • nomest imp: 23:10 ET
READ  Auburn instruktors/treneris pretendē uz pasaules jaukto cīņas mākslu čempionātu

Spēle par zelta medaļu starp Somiju un Krieviju sestdien sāksies pulksten 23:10 pēc ET. Tas notiks Pekinas Nacionālajā iekštelpu stadionā.

Kurā kanālā notiek Somija vs ROC?

• TV kanāls (ASV): ASV tīkls
  • Tiešraide (ASV): Peacock, NBCOlympics.com, NBC sporta lietotne, fuboTV
  • TV kanāls (Kanāda): CBC
  • Tiešraide (Kanāda): CBC vietne Pekina 2022, CBC Gem, CBC olimpisko spēļu lietotne, fuboTV

Hokeja līdzjutēji ASV var vērot zelta medaļas spēli ASV tīklā. Raidorganizācijas var sekot līdzi sacensībām vietnē Peacock, NBCOlympics.com vai lietotnē NBC Sports. Viņi to var arī skatīties, izmantojot fuboTV.

Kanādas skatītāji var skatīties spēli CBC vai straumēt to, izmantojot Pekinas olimpisko spēļu vietni, CBC Gem vai CBC olimpisko spēļu lietotni. Viņi to var arī noskatīties fuboTV.