FACETS 39. Čikāgas Starptautiskā bērnu filmu festivāla uzvarētāji | Čikāgas reāls

sejas 39. gadskārtējais Čikāgas Starptautiskais bērnu filmu festivāls (CICFF) šodien paziņoja īpašās žūrijas un žūrijas balvu ieguvējus, kā arī divas jaunas filmu programmas – godalgoto īsfilmu programmu 8-10 un 11-14 gadu vecumam.

Izvēloties 2022. gada festivāla žūrijas locekļus, CICFF ir piešķīrusi 65 balvas no 304 filmām, kas pārstāv 54 valstis, vairākās kategorijās, tostarp tiešraides, animācijas, dokumentālās filmas un televīzijas producēšana.

Balvas piešķir Bērnu, Jauniešu, Profesionāļu un Īpašā žūrija, un kategorijas Tiešās darbības no profesionālās žūrijas un Animācijas īsfilmas ir kategorijas, par kurām var pretendēt uz Oskaru. CICFF — viens no tikai diviem starptautiskajiem bērnu filmu festivāliem, kas var pretendēt uz Oskaru, un tagad notiek līdz 20. novembrim FACETS ar klātienes un starpvalstu tiešsaistes seansu.

vizīte CICFF39.eventive.org Lai apskatītu visas biļešu iespējas un iegādātos biļetes.

Festivāla pasniegtās balvas saglabā CICFF ilggadējo pozīciju kā vienam no labākajiem bērnu filmu festivāliem pasaulē. CICFF žūrijas komisijas sastāvā ir neatkarīgi filmu veidotāji, filmu profesionāļi, pedagogi, vecāki, bērni un pusaudži, kuri absolvējuši FACETS Film 101 vasaras nometni.

Miloša Stehlika globālās ietekmes balva, kas tiek pasniegta nu jau ceturto gadu, tika pasniegta arī režisoram Prasunam Čaterdži par spēlfilmu “Dostojee” (Indija) un Eimijai Benčai par īsfilmu “Vairāk, nekā gribu atcerēties” (ASV). . FACETS iedibināja šo balvu 2019. gadā, lai pieminētu Milošu Stehliku, FACETS dibinātāju un izpilddirektoru, kurš aizgāja mūžībā 2019. gada jūlijā.

Pilns balvu saraksts ir norādīts zemāk, un to var atrast šeit .

CICFF39 — godalgotās īsās programmas:

Vecumā no 8 līdz 10 gadiem:

Labāko godalgoto īsfilmu kolekcija no CICFF39. Šajā izlasē ir iekļauts animācijas, tiešraides un dokumentālo filmu klāsts, un tajā ir iekļauti uzvarētāji no Bērnu un profesionālās žūrijas, kā arī balvas par labāko mazo bērnu produkciju un balvas Best of Fest ieguvēji.

Filmas var noskatīties aptuveni no 10. līdz 20. novembrim un var noskatīties Klātienes seansu laiki šeit un zemāk:

Sestdien, 12. novembrī, plkst. 12:30 Facets, 1517 W. Fullerton Ave.

Svētdien, 20. novembrī, pulksten 11:00 Facets, 1517 W. Fullerton Ave.

Programmas uzvarētāji ir:

  • “Kuss, kluss mazais lācis”
  • “Dzimšana”
  • “HEY DUGEE — darbības varoņa emblēma”
  • “Vējš un koki”
  • “Visgarlaicīgākais jaunums visā pasaulē”
  • “māja”
  • “Čārlijs un medības”
  • “jauns mēness”
  • “Vēlējumi vējā”
READ  Turcija pārsteidz Nīderlandi, kas sāk lidot Pasaules kausa kvalifikācijā

(11–14+)

Labāko godalgoto īsfilmu kolekcija no CICFF39. Šajā atlasē ir apvienota animācija, dzīvās darbības un dokumentālās filmas, un tajā ir iekļauti žūrijas uzvarētāji kategorijās Jaunatne, Jaunās dimensijas un Profesionāļi, kā arī Miloša Stehlika globālās ietekmes balvas un Best of Fest balvas ieguvēja.

Filmas var noskatīties aptuveni no 10. līdz 20. novembrim un var noskatīties Klātienes seansu laiki šeit un zemāk:

Svētdien, 13. novembrī, pulksten 13.00
Facets, 1517 W. Fullerton Ave.

Programmas uzvarētāji ir:

Filmas:

  • “zvans un atbilde”
  • “Slīd prom”
  • “Brīvības peldētājs”
  • “ledus tirgotāji”
  • “Vairāk, nekā es gribu atcerēties”
  • “Mans tēvs”

Pie piešķirtajām īpašajām balvām pieder:

Labākā balva 2022

“Buggy Girl” Amitabh Raza Chaudhry (Bangladeša)

Miloša Stehlika balva par globālo ietekmi

Motīvs: “Dostojee”, Prasuns Chatterjee (Indija)

Īsumā: “Vairāk, nekā es gribu atcerēties”, Eimija Benča (ASV)

Labākie junioru iestudējumi (2–5 gadus veci)

“Klusi, klusi, mazais lācis”, Māra Linja (Latvija)

Programmētāja izvēles balva

“Jauns mēness”, Džefs Le Bars, Džeremijs balets (ASV)

Pilnvarojuma balva meitenei

“Ebija” Džons Urbano (ASV)

STEM BALVA

“Vējš un koki”, Tods Alans Stjuarts (Kanāda)

Līvas Ulmanes miera balva — iezīme

Raksts: “Ābolu diena”, Mahmuds Gafari (Irānas Islāma Republika)

Līvas Ulmanes miera balva – īss

Īsumā: Vēstule cūkai, Tal Cantor (Francija)

Montgomerijas balvas topošais direktors

“Baltā oga”, Sia Hermanides (Nīderlande)

ķeizarienes balva

“Apmetne”, Mehrdad Hassani (Irānas Islāma Republika)

Apsolījuma balva

“I. Vienpadsmit gadi. karš.” Marusja Šuvalova (Ukraina)

Apsolījuma balva

“Jangce”, Daniels Kims, Bendžamins Kims (ASV)

Bērnu žūrijas balvās ietilpst:

Bērnu žūrijas balva – animācijas īsfilma

1. vieta, “Pīts”, Brets Pārkers (ASV)

2. balva, “Dzimšana”, Roberto Valle (Spānija)

Bērnu žūrijas balva – Animācijas spēlfilma

1. vieta, “Perlimps”, Alê Abreu (Brazīlija)

2. balva, “Mans lielais draugs – filma”, Andrēss Lipāns (Brazīlija)

Bērnu žūrijas balva – Motion TV

1. balva, “HEY DUGEE — The Action Hero Badge”, Grants Orčards, Sanders Džounss (Apvienotā Karaliste)

2. balva, “Komunikācija un atbilde”, Morgans Dubrats-Pīters, Dafne Kotnovska, Joans Buabrijs, Selēna Aldžija, Entonijs Okoko, Laura Saadi Honibala (Francija)

READ  Iemīļotā Raiena Reinoldsa filma satricina Netflix

Bērnu žūrijas balva – dokumentālā īsfilma

1. vieta, “Dipsas Speaks”, Kreigs Daniels Leons (Ekvadora)

2. balva, “Vēlējumi vējā” Lisa Marie Diliberto (Kanāda)

Bērnu žūrijas balva – pilnmetrāžas dokumentālā filma

1. balva, “YUNG PUNX: A Punk Paraable”, Sets Krāmers, Daniels A. Millers, Džeremijs Ņūbergers (ASV)

2. balva, “Rosie’s Theatre Kids” Stīvens Kantors (ASV)

Bērnu žūrijas balva – īsfilma tiešraidē

1. balva, “Čārlijs un medības”, Džeina Šo (ASV)

2. balva, “Eiger, 1552”, Attila Sasas (Ungārija)

Bērnu žūrijas balva – spēlfilma tiešraidē

1. vieta, “Laura zvaigzne”, Džoja Tomeja (Vācija)

2. vieta, “Franz Tales”, Johannes Schmidt (Austrija)

Bērnu žūrijas balva — TV tiešraides

1. balva, “Theodosia”, Matiass Heini, Mets Blūms, Aleksandrs Džeimss Džeikobs (Francija)

2. balva, “Yard TV”, Pablo Oranga (Brazīlija)

Jauniešu žūrijas balvas

Jauniešu žūrijas balva – Animācijas īsfilma

1. vieta, “Ledus tirgotāji”, Žoao Gonsaless (Portugāle)

2. balva filmā “Slipping Away” – Gabriels Heno-Lefevre (Francija)

Jauniešu žūrijas balva – reālistiska īsfilma

1. balva, “Neuzvaramais”, Vincents Renē Lorte (Kanāda)

2. balva, “Bleach” Matiass Grehems (Kanāda)

Jauniešu žūrijas balva – dokumentālā īsfilma

Pirmā balva (izšķirts)

“Brīvības peldētāja” Olīvija Mārtina Makgvaira (Lielbritānija)

“Vairāk, nekā es vēlos, lai mani atceras,” Aimee Bench (ASV)

2. balva, “BYkids: FAITH’S WORLD”, Faith Gilbolt (ASV)

Jauniešu žūrijas balva – Motion TV

1. balva, “Komunikācija un atbilde”, Morgans Dubrats-Pīters, Dafne Kotnovska, Joans Pobrijs, Selīna Aldžī, Entonijs Okoko un Laura Saadi Honibala (Francija)

Jauniešu žūrijas balva – pilnmetrāžas dokumentālā filma

1. balva, “Afganistānas sapņotāji”, Deivids Grīnvalds (Afganistāna)

2. balva, “Šis ir mans melnais”, Stīvens Adetumbi, Garets Rouzboro (ASV)

Jauniešu žūrijas balva – spēlfilma tiešraidē

1. vieta, White Berry, Sia Hermanides (Nīderlande)

Otrā balva filmā “Komēdiju karaliene” Ismaels Feruki (Maroka, Francija)

Jauniešu žūrijas balva — TV tiešraide

1. balva, “More than This”, Džons Šīdijs, Keita Gormena (Austrālija)

Jauno dimensiju žūrijas balvas ietver

Jauno dimensiju žūrijas balva – animācijas īsfilma

Pirmā balva, animācijas īsfilma (kaklasaite)

“Ar labu nakti, Teda kungs” Nikolass Sule Allenani (Argentīna)

“Sēnas asaras”, Janiss Belaids, Eliots Benards, Nikolass Mērs, Etjēns Mulins, Hadrians Pino, Liza Visente, filipīniešu dziedātāja, Alise Leteliora (Francija)

READ  Ziemeļblāzma: Ziemeļu projekti zem mikroskopa multfilmā

2. balva, “Ledus tirgotāji”, Žoao Gonsaless (Portugāle)

Jauno dimensiju žūrijas balva – pilnmetrāžas dokumentālā filma

1. balva, “Dārgie nākotnes bērni”, Francs Boms (Vācija)

2. balva, “Pēdējās vēlēšanas un citi mīlas stāsti”, Migels Silvera (ASV)

Jauno dimensiju žūrijas balva – dokumentālā īsfilma

1. balva, Brīvības peldētāja, Olīvija Mārtina Makgvaira (Lielbritānija)

2. balva, “Meitene ar dialektu”, Nadia Douri (Apvienotie Arābu Emirāti)

Žūrijas Jauno dimensiju balva – īsfilma tiešraidē

1. balva, “Neuzvaramais”, Vincents Renē Lorte (Kanāda)

2. balva, “Sons of Toledo”, Monty Cole (ASV)

Profesionālās žūrijas balvas ietver

Profesionālās žūrijas balva – Animācijas īsfilma

Pirmā balva “Slīdēšana prom” Gabriels Heno-Lefērs (Francija)

2. balva, “Visgarlaicīgākā vecmāmiņa visā pasaulē”, Damaris Zelke (Vācija)

Profesionālās žūrijas balva – pilnmetrāžas animācijas filma

1. balva, “Ceļojums uz savu zemi”, Pēteris Budinskis (Slovākija)

2. balva, “The Websters Movie” Katerina Kerikesova (Slovākija)

Profesionālās žūrijas balva – Motion TV

1. balva, “Komunikācija un atbilde”, Morgans Dubrats-Pīters, Dafne Kotnovska, Joans Boabrijs, Selīna Aldžija, Entonijs Okoko un Laura Saadi Honibala (Francija)

2. balva (izšķirts)

“Džuzepe”, Isabel Faves (Šveice)

“Space Nova” Pablo de la Torre (Austrālija)

Profesionālās žūrijas balva – dokumentālā īsfilma

1. balva, Brīvības peldētāja, Olīvija Mārtina Makgvaira (Lielbritānija)

2. balva (izšķirts)

Kā tev iet, Hani?, Debora van Damme (Nīderlande)

Maksims – Lielākais, Kaja Fedulova (Vācija)

Profesionālās žūrijas balva – pilnmetrāžas dokumentālā filma

1. balva, “Afganistānas sapņotāji”, Deivids Grīnvalds (Afganistāna)

2. balva, “Dārgie nākotnes bērni”, Francs Boms (Vācija)

Profesionālās žūrijas balva – īsfilma tiešraidē

1. balva, “Neuzvaramais”, Vincents Renē Lorte (Kanāda)

2. balva, “Margotas māsa”, Kristīne Dojona (Kanāda)

Profesionālās žūrijas balva – spēlfilma tiešraidē

1. balva, komēdiju karaliene, Sana Linkina (Zviedrija)

2. balva, meitene Rikša, Amitabh Raza Chaudhry (Bangladeša)

Profesionālās žūrijas balva — TV tiešraide

1. balva, “More than This”, Džons Šīdijs, Keita Gormena (Austrālija)

Otrā balva “Kabam!” Elizabete Hesmane (Nīderlande)


Reģistrējieties mūsu bezmaksas elertam šeit un seko mums FacebookUn TwitterUn Instagram Un Youtube.


Prunella Bishop

"Radītājs. Kafijas cienītājs. Interneta cienītājs. Organizators. Popkultūras geek. TV ventilators. Lepns foodaholic."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Back to top