eWorlds: Kanāda nonāk Čehijas rokās, bet somi apsteidz Šveici

2022. gada IIHF e-Pasaules čempionāta izslēgšanas spēļu kārta sākās ar panākumiem, čempionei Somijai paliekot priekšā apņēmīgajai Šveices komandai ar 11:8, bet Čehijai ar 11:9 pārspējot Kanādu.

2022. gada IIHF eWorld čempionāts: Turnīra vietne / Tiešraide

Ceturtdaļfināla spēles turpinās svētdien, ASV spēlējot ar Vāciju un Zviedriju pret Latviju:

SKATĪTIES: ASV pret Vāciju (svētdien, 15:45 UTC)

Skatīties: Zviedrija pret Latviju (svētdien, 19:00 UTC)

Somija pret Šveici: 11:8 (2:1 papildu, 4:0, 1:5, 4:2)
ENCEKI ieved Somiju pusfinālā pret spēcīgo šveicieti

Somija sestdien kļuva par pirmo valstsvienību, kas ciešā konkurencē ar Šveici ir rezervējusi ceļazīmi uz 2022. gada IIHF eWorld čempionāta pusfinālu.

Šveicietis Svens ‘OriginaL-SnuS’ Julmi un Mirco ‘Tron1x90’ Salvi bija gatavi spēlēt. Ne daudzi eksperti cerēja, ka tas izdosies pret Somiju, 2020. gada IIHF Esports Fanu čempionāta uzvarētāju.

Šveicietis Valtteri ‘Fatoy’ Virtanens piespieda pagarinājumā ar 1:1, tikai izslēdzot ‘Fatoy’ edge’OriginaL-SnuS ar priekšlaicīgu vārtu guvumu pagarinājumā. Pēc tam, kad Ēriks “Inseki” Tamanba noslēdza Tron 1 x 90 ar rezultātu 4-0 – ceturtdaļfināls, šķiet, jau bija izšķirts.

Bet “OriginaL-SnuS” saasināja konkurenci otrajā PlayStation spēlē: viņš pārspēja “Vattuyy” ar 5:1 un saīsināja kopējo rezultātu līdz 6:7. ‘ENCEKI’ juta karstumu pirms otrās Xbox spēles.