Euro 2020: Vācija spēcīgā mēģinājumā ar 7: 1 sagrauj Latviju | futbola ziņas

Tā kā Manuels Noiers bija pirmais vācu vārtsargs, kurš sasniedza 100 vārtus, mājinieki jau no paša sākuma spēcīgi meta un ierakstīja neticamu ritmu, Tomass Millers un Kai Havertss tuvojās pirmajām 90 sekundēm.

Reuters |

Publicēts 2021. gada 8. jūnijā plkst. 07:12 EST

Vācija pirmajā puslaikā guva piecus vārtus, lai pirmdien ar 7: 1 pārspētu Latviju, aizvadot veiksmīgu mēģinājumu Eiropas čempionāta kampaņai, kas sāksies nākamnedēļ.

Lasiet arī: Pesina aizstāj savainoto Sensi Itālijas izlases sastāvā 2020. gada Eiropas čempionātā

Pēc tam Čempionu līgas uzvarētājs Havertss aizvadīja vienu perfektu maču ar Rubenu Gossensu, kurš 19. minūtē debitēja starptautiskajā tīklā.

Ilkajs Gundogans un Millers atzīmējās ar rezultātu 3: 0, pēdējais guva savus pirmos vārtus kopš atgriešanās komandā pagājušajā mēnesī pēc vairāk nekā diviem gadiem.

Vācieši nav parādījuši nevienu no transfēru problēmām, kas viņiem bijuši pēdējos gados, un Havertss pievienoja vēl vienu, kad viņa metiens trāpīja tīklā pret Latvijas vārtsargu Robertu Usolu.

Pirmā puslaika beigās vārtus guva arī Seržs Gnabrijs, trāpot lielisku Matsa Hummelsa centrējumu, pirms aizvietotājs Timo Verners piecu minūšu laikā pēc otrā puslaika sākuma raidīja bumbu vārtos, panākot 6: 0.

Latvija guva mierinošus vārtus caur Alekseja Saveljeva spēcīgo sitienu ar kreiso kāju, pirms Lerojs Sanē ar vienkāršu sitienu ar galvu atguva sešu mājinieku pārsvaru.

Vācija 15.jūnijā Minhenē sāk savas Euro 2020 grupas spēles pret pasaules čempioni Franciju. Viņa F grupā spēlēs arī ar Eiropas čempionēm Portugāli un Ungāriju.