Euro 2020, Itālija ar 3: 0 pārspēja Turciju: rekordi tika pārspēti

Jaunākais atjauninājums
2021. gada 12. jūnijs, 02:21

Augsti lidojošā Itālija nepārspēto skrējienu pagarināja līdz 28 mačiem visās sacensībās

Augsti lidojošā Itālija savu Eiropas čempionātu atklāja ar uzvaru 3: 0 pār Turciju Stadio Olimpico Romā.

Ar šo uzvaru Itālija savāca trīs izšķirošos punktus 2020. gada Eiropas čempionāta pirmajā grupā.

Pēc pirmā puslaika bez vārtiem Merihs Demirals guva vienus vārtus, pirms Ciro Immobile un Lorenco Insigne pievienoja vēl divus vārtus Azzurri labā.

Šeit vairāk.

Kā mačs beidzās?

Pirmajā puslaikā Itālija dominēja, taču palaida garām divas labas iespējas.

Domenico Berardi nospēlēja savu roku pirmajos Itālijas vārtos pēc tam, kad sita bumbu vārtu priekšā, kur tas trāpīja Demirala ķermenim un iekļuva.

Pēc ātras atbildes Immobile ieguva otro vietu.

Itālija panāca 3: 0, izmantojot Insigne, kad viņi spēlējot no aizmugures iegrūda Turcijā haosā.

Mačā ierakstītie unikālie ieraksti

Šī ir pirmā reize Eiropas čempionāta vēsturē, kad turnīra pirmie vārti ir personīgie vārti.

Itālija pirmajā puslaikā izdarīja par 14 metieniem vairāk nekā Turcija (14-0). Šī ir lielākā metienu atšķirība Eirozonas mača pirmajā pusē kopš 2004. gada, kad Nīderlandei bija 16, bet Latvijai viens metiens.

Itālijas nepārspētais rekords ir līdz 28 mačiem

Itālijas nepārspētā sērija 28 mačos ir viņu otrā garākā (W23 D5). Viņi Roberto Mančīni vadībā tagad ir uzvarējuši deviņās spēlēs pēc kārtas. Ir vērts atzīmēt, ka nevienā no šiem mačiem viņi nav ielaiduši vārtus.

Nepieprasīti Turcijas ieraksti

Turcija tagad ir zaudējusi visās atklātajās piecās eiro spēlēs.

Turkiem nekad nav izdevies iekarot Itāliju, zaudējot astoņas no desmit tikšanās reizēm.

Šī bija tikai otrā abu pušu tikšanās lielā turnīrā.

Itālijai tagad ir 2: 0 pārsvars.

Viņi bija satikušies pirms 21 gada Euro 2000, kad Azzurri uzvarēja ar 2-1.

READ  Pasaules čempionāts hokejā 2023. gadā virzīsies uz Somiju un Latviju un 2026. gadā Šveici – SportsTravel

Itālijas vēsture. Immobile sasniedz savu 14. starptautisko mērķi

saskaņā ar Izvēlieties, savā 39. spēlē sacensībās Itālija tagad pirmo reizi ir guvusi trīs vārtus vienā mačā Eiropā. Immobile guva savus 14. vārtus Itālijas labā, jo bija neizšķirts ar Mario Balotelli, Džovanni Ferrari un Džanni Riveru.