Ērglis uzvar sieviešu kamaniņu sacensībās; ASV kamaniņu sporta stafetes sudrabs | bifeļu sports

Taču stafete bija daudz labāka amerikāņiem – palīdzēja tādas sāncenšu komandas kā Vācija un Krievija, kurām bija problēmas nokļūt uz pareizā ceļa.

Krieviete Tatjana Ivanova ceļā avarēja, pārtraucot viņas valsts izredzes uz medaļu stafetē. Pēdējā komanda stafetē bija Vācija – kas vadībā ar vairāk nekā pilnu sekundi, ar lielu pārsvaru slēpēs, bet dubultspēļu komanda, kuru veidoja Tonijs Egerts un Saša Behnkens, paslīdēja un zaudēja kontroli tikai dažus apļus no finiša. un sakrīt. Lodes pazuda zibenīgi.

Austrijas pēdējais laiks stafetē bija 3:06,953. ASV finišēja pēc 3:07,328, bet Itālija finišēja trešajā vietā ar laiku 3:07,331. Vācija ierindojās septītajā vietā aiz Latvijas, Kanādas un Dienvidkorejas.

ASV kamaniņu sporta komanda izvēlas savas stafetes komandas, pamatojoties uz to, kuram nedēļas nogalē ir ātrākais kvalifikācijā, kas nozīmē, ka Danas Kellogas un Dankana Segera dubultspēļu komanda ir nopelnījusi tiesības piedalīties svētdienas komandu turnīrā.

Taču Kellogs un Segers nolēma atdot savu vietu Mazdzeram un Terdimanam, kuri nedēļas nogalē nekvalificējās finālam, jo ​​Mazdzers izlaida lielāko daļu pirmssezonas ar pēdas lūzumu, kas vēl nav sadzijusi. Ja Kellogs un Segers to nebūtu izdarījuši, tas nozīmētu, ka Mazdzeram un Terdimanam trasē nebūtu pārāk konkurētspējīgas sacīkstes līdz februāra olimpiskajām spēlēm.

Komandas ieradās Ķīnā pirms trim nedēļām, lai trenētos un uz savu pirmo Pasaules kausu, un šī bija pirmā reize, kad lielākā daļa pasaules labāko sportistu bija redzējuši trasi. Trase pārceļas uz Sočiem, Krievijā, gaidāmajā Pasaules kausa izcīņas nedēļas nogalē.

READ  Policijas priekšnieks: Es neizslēdzu iespēju izmantot sporta zāles bēgļu izmitināšanai | Post Ukraina