Elīna Vaita pārspēj Anglijas izlases rezultatīvāko spēlētāju Pasaules kausa kvalifikācijas spēlē pret Latviju | futbola ziņas

Elīna Vaita otrdien kļuva par Anglijas izlases visu laiku rezultatīvāko spēlētāju, gūstot divus vārtus pirmajās 10 minūtēs Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlē pret Latviju.

Manchester City uzbrucējs sestajā minūtē ar sitienu no laukuma robežas izlīdzināja Kellijas Smitas uzstādīto rekordu, panākot Anglijas vadību ar 2:0 pēc tam, kad Beta Mīda izvirzīja nūjas vadībā.

Vaitai nebija ilgi jāgaida, lai uzstādītu savu rekordu, kad viņa satika Džordžijas Stenvejas krustu, lai pēc trim minūtēm nosūtītu viņu mājās.

32 gadus vecā sportiste laboja 101. izbraukuma rekordu, pirmos vārtus izlasē gūstot 2010. gadā, uzvarot Austriju ar 3:0.

Vaita ir arī otrā sieviešu Premjerlīgas visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, spēlējot Arsenal, Notts County, Birmingemas un Man City komandās, guvusi 58 vārtus.

Šis ir jaunāko ziņu stāsts, kas tiek atjaunināts, un drīzumā tiks publicēta sīkāka informācija. Lūdzu, atsvaidziniet šo lapu, lai iegūtu jaunākos atjauninājumus.

Sky Sports sniedz jums tiešraides atjauninājumus, kad tie notiek. Saņemiet jaunākās sporta ziņas, analīzi, ekskluzīvas intervijas, atkārtojumus un svarīgākos notikumus.

Sky Sports ir jūsu uzticamais avots sporta ziņu virsrakstiem un tiešraides atjauninājumiem. Skatieties tiešraides par saviem iecienītākajiem sporta veidiem: futbols, F1, bokss, krikets, golfs, teniss, regbija līga, regbija savienība, NFL, šautriņu mešana, netbols un saņemiet jaunākās ziņas par pāreju, rezultātus, rezultātus un daudz ko citu.

Apmeklējiet vietni skysports.com vai Sky Sports lietotni visiem lietotājiem Jaunākie sporta ziņu virsraksti. jūs varat saņemt Push paziņojumi no lietotnes Sky Sports Lai saņemtu jaunākās ziņas par saviem iecienītākajiem sporta veidiem un arī varētu tiem sekot SkySportsNews vietnē Twitter Lai saņemtu jaunākos atjauninājumus.

READ  Latvija U20 vs Kanāda U20 prognozēšana, likmes un derību padomi 2022. gada 11. augusts