Dundalk dūzis Raivis Jurkovskis gatavs Shamrock Rovers komandai pēc starptautiskiem uzbrukumiem pret Turciju un Nīderlandi

Raivim Jurkovskim varētu tikt piešķirta nozīmīga loma Dundalk piedāvājumā piektdienas vakarā pieveikt SSE Airtricity premjerlīgas čempionu Šamroku Roversu, neraugoties uz viņa starptautiskajiem ekspluatācijas gadījumiem pagājušajā nedēļā.

Yorkovskis otrdien spēlēja Latvijas izlozē 3-3 izbraukumā pret Turciju, pirmajā puslaikā sniedzot rezultatīvu piespēli Robertam Savaļņikam.

Viņš spēlēja arī pilnas 90 minūtes katrā no iepriekšējām G grupas kvalifikācijas spēlēm, kas beidzās ar sakāvi pret Melnkalni un Nīderlandi.

24 gadus vecais jaunietis atgriezās Dublinā trešdien pulksten 10 no rīta tieši no Stambulas, izraisot Dundalk treneru korpusa nepatikšanas.

Vai viņš būs fiziski gatavs spēles stīpām? Vai arī viņam vajadzētu atpūsties nākamās nedēļas spēlei pret bohēmiešiem?

Menedžeris Šeins Keegans sacīja: “Viņš septiņās dienās ieguva trīs minūtes un 90 minūtes, un tas ir viņa spēles stils. Es saku, ka viņš aizvadīja apmēram 13 000 mačus manis paredzētajā mačā.”

“Tāpēc ir jāveic taisnīgs novērtējums, lai redzētu, kā ir.

“Bet viņš ir mašīna, tāpēc ar viņu ir visas iespējas.

“Tas, ka viņam būs tikai viena sesija ar grupu, ir arī tas, kas jāņem vērā lēmumu pieņemšanas ziņā.

Rorijs Gafnijs no “Rovers” kopā ar Reivisu Jorkovski no Dundalkas

“Jebkurš normāls spēlētājs varētu viņu izslēgt, bet viņš ir mašīna, tāpēc es domāju, ka viņam būs labas izredzes.”

Kīgens vēroja Latvijas spēli ar Turciju, un viņu pārsteidza jaunā lilijvaliešu vienošanās.

“Vai tu to redzēji vakar vakarā? Ak, Dievs. Tas bija pārsteidzoši.”

“Zemāk mēs jokojām, sakot, ka katru reizi, kad bumba iziet uz spārnu, tā katru reizi iziet no traucējumiem vai apmēram 100 metru raundā.

READ  Spēles diena: Francija, Beļģija un Nīderlande var kvalificēties WCup | bifeļu sports

“Jūs kliedzat uz viņu:” Nē, lūdzu, nospiediet bremzes, apstājieties, apstājieties, apstājieties “, bet viņš bija foršs, un viņa piespēle viņu mērķim bija tik forša.

Keegans uzskata, ka Gorkovskis, ja viņam tiks dota izvēle, viņš izvēlēsies spēlēt rīt vakarā.

Vai vēlaties tieši jaunāko sporta ziņu virsrakstus tieši iesūtnē?

Vietnē Irish Mirror mēs esam izveidojuši pilnīgi jaunu biļetenu, lai jūs informētu par notiekošo regbija, futbola, GAA, zirgu skriešanās sacīkstēs, boksā un citur.

Reģistrēties nevar būt vieglāk – vienkārši ievadiet šeit savu e-pasta adresi, un mēs parūpēsimies par pārējo. Varat arī ievadīt savu e-pastu lodziņā šī raksta augšdaļā.

tu pārdomāji? Katra e-pasta ziņojuma apakšdaļā ir poga “anulēt abonēšanu”.

“Es domāju, ka mums būs lielas izredzes, jo viņš neko daudz nepasaka. Bet es esmu pārliecināts, ka, kad mēs viņam jautāsim par viņa stāvokli, viņš vienkārši pateiks” labi “, sacīja Orela Parka treneris.

“Viņš droši vien bija viens no futbolistiem, kurus bija visgrūtāk uzturēt.

“Viņš nāk katru dienu, un viņš visu dienu īsti neatver muti, tikai turpina darīt, un neatkarīgi no jautājuma, ko mēs viņam uzdodam, atbilde vienmēr ir ar vienu vārdu, un tā vienmēr ir pozitīva.

“Tas ir apmēram tik zems uzturēšanas līmenis, cik jūs varētu lūgt, šajā ziņā tas ir sapnis.”

Yorkovskis nebija vienīgais Dundalk spēlētājs, kurš veica starptautisko pienākumu izpildi pēdējā logā.

Jaunais pussargs Sonijs Nutstads guva Fēru salu atklāšanas vārtus zaudējumā ar 3: 1 Austrijai.

Natstads, kuram pagājušajā naktī bija jāspēlē pret Skotiju, tika atstādināts no “Rovers” un “BoHS” mačiem pēc tam, kad viņš bija saņēmis sarkano kartīti prezidenta kausa izcīņā pār Hobsu.

READ  Kā lietas mainījās pēc Kanelo un Kroforda uzvaras?