Depajs dubulto Nīderlandes valstsvienību un kvalifikācijā ar 4: 0 pārspēj Melnkalni | bifeļu sports

“Juventus” aizsargs Matīss de Ligts nomainīja Van Dijku, bet Van Gāls debitēja “Feyenoord” kreisās malas aizsarga Terrela Malacia vietā, atstājot atstādināto Deiliju Blindu.

Holande sāka lēnām, taču ātri dominēja mačā. Dāvis Klosens 28. minūtē trāpīja pa bumbu un četras minūtes vēlāk ar galvu raidīja spēcīgu vārtu pārliktni, pirms Depajs atklāja rezultātu.

Pirms pārtraukuma holandieši varēja iziet uz priekšu, jo trīs minūtes pēc soda sitiena Depajs trāpīja pa sitienu.

Stefans Mugosa noraidīja lielisku iespēju panākt izlīdzinājumu 56. minūtē, kad trāpīja savu augsto un tālo metienu pēc piespēles no nīderlandiešu jaunpienācēja Malacia.

Depajs guva savus 30. starptautiskos vārtus, lai bez šaubām gūtu rezultātu, pirms Vijnaldums un Jakpo pabeidza gūt vārtus. Van Gāls pasmaidīja un pacēla rokas, lai atzīmētu Džekbo streiku.

Depajam pat bija laiks uzņemt pašbildi ar jaunu līdzjutēju, kurš laukumā izgāja 90. gados. Citi līdzjutēji laukumā devās pēc pilnas slodzes svilpes.

Van Gāla pirmais mačs trešajā burvestībā kā holandiešu treneris beidzās ar 1: 1 ar Norvēģiju. Tajā pašā naktī Melnkalne ieguva savainojuma izlīdzināšanas rezultātu, uzvarot neizšķirti 2: 2 ar Turciju. Pret dominējošo holandieti nebija atgriešanās.

“Pēc Eiropas čempionāta un Norvēģijas es ļoti gribēju šādu maču,” sacīja Vijnaldums. Nīderlande astotdaļfinālā tika izslēgta 2020.