Dāvis Bertāns izsaka piedāvājumu, lai atvieglotu Latviju pār Slovākiju / Ziņas

Dāvis Bertāns guva 23 punktus, ievedot Latviju (5-1) līdz vieglai uzvarai pār Slovākiju (0-6). 93-60 (26-10, 25-13, 19-23, 14-23), lai ieņemtu pirmo vietu pirmajā grupā.

Bertāns maču pabeidza ar 23 punktiem 7 pret 12 metienos, izcīnīja 4 atlēkušās bumbas, atdeva 3 rezultatīvas piespēles, kā arī 21 minūtē pārtvēra 2 reizes, sasniedzot iespaidīgu 27 punktu skaitu.

Mačs nekad nebija tuvu, jo Latvija pirmajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā (20-10) un vairs neatskatījās. Pēc tam, kad Marķīzs Šteinbergs atvairīja Martina Bahčana metienu, viesu komanda mača pirmās desmit minūtes pabeidza ar 16 punktu pārsvaru (26-10).

Tāds pats stāsts bija arī otrajā ceturtdaļā, jo Latvija spieda spēcīgāk un Slovākija nespēja atbildēt. Mačs turpinājās vienā pusē un Latvija ģērbtuvē devās ar 28 punktu pārsvaru pirmajā puslaikā.

Otrais puslaiks bija tikai formalitāte, un Latvija viegli ieņēma pirmo vietu Pirmajā grupā.

Bez Bertāna Andrejs Grazulis guva 19 punktus iespaidīgā rezultāta 9:11, kā arī savāca 5 atlēkušās bumbas, 3 rezultatīvas piespēles un 4 pārtvertas bumbas 29 PRA. Slovākijas izlases rindās rezultatīvākais bija Tomašs Pavelka ar 11 punktiem, 7 atlēkušajām bumbām un 3 blokiem 21 PIR.

Slovākija: Tomass Pavelka 11 (5/5 2PT, 7 atl.b., 3 BLK).

Latvija: Dāvis Bertāns 23 (2/4 2PT, 5/8 3PT, 4/4 FT, 4 REB, 3 AST, 27 PIR), Andrejs Grazulis 19 (9/10 2PT, 5 REB, 3 AST, 4 STL, 29 PIR), Klāvs Čavars 12 (6/12 2PT, 15 REB, 21 PIR).

READ  Priecīgu atkalredzēšanos ar CFB Troops Shilo atgriezies no Latvijas - Brandon Sun