Bianca Andresku savainojuma dēļ bija spiesta izstāties no Maiami atklātā fināla

Tas bija Maiami atklātā čempionāta pēdējais mačs, kuru, šķiet, visi gribēja noskatīties: 1. numurs pasaulē pret vienu no spēles spožākajām zvaigznēm un pionieriem.

Par nelaimi Bjankai Andresku, viņa tika savainota otrā seta sākumā, kas viņai lika izstāties no spēles, nodrošinot, ka par čempioni tika kronēta Austrālijas pelnu puse. Tas bija kauns 20 gadus vecajam kanādietim, kurš ceļā uz finālu spēlēja tik neticamu tenisa ceļu.

Andresku kampaņa Maiami atklātajā čempionātā sākās ar uzvaru pār Terēzu Martinkovu no Čehijas, kam sekoja uzvara pār 28. numuru izlikto amerikānieti Amandu Anisimovu. Astotdaļfinālā kanādiete pārspēja 12. numuru izlikto spānieti Garbine Mugurusa, pirms ceturtdaļfinālā uzvarēja spānieti Sāru Suribes Turmo. Andresku dramatiskā pusfināla spēle pret Grieķijas 23. numuru izlikto Mariju Skari noslēdzās ar 7-6 (7), 3-6, 7-6 (4) viņas labā.

Tikmēr Bārtija ir guvusi uzvaras pār diviem no desmit labākajiem konkurentiem, dodoties uz finālu. Viņas turnīrs sākās ar trīs setu uzvaru pār Slovākiju, kam sekoja divu setu uzvara pār latvieti Jesinu Ostapenko. Pēc tam austrāliete astotdaļfinālā un ceturtdaļfinālā uzvarēja kolēģi baltkrievieti Viktoriju Azarenku un Arinu Sabaļenku, pirms pusfinālā uzvarot Ukrainas piekto numuru Elenu Svitoļinu.

Šī ļoti gaidītā izrāde starp Andresko un Bārtiju – diviem no visdinamiskākajiem WTA spēlētājiem – bija pirmā viņu karjerā. Viņi bija spiesti tikt galā ar ekstremāliem apstākļiem stadionā, kā rezultātā abiem spēlētājiem pirmajā setā samazinājās agrīnās serves. Neskatoties uz pirmo servju kritumu 59, Bartijam izdevās sagraut Andresku, turpinot atlikušos mačus un veicot vēl vienu būtisku pārtraukumu ceļā uz uzvaru 6-3 pirmajā setā.

Andresku pieļauta dubultā lūzuma punkta kļūda nozīmēja, ka viņa otrā seta sākumā pamanījās cīnīties. Viņas situācija pasliktinājās, kad viņa neizpildīja 2: 0 un guva traumu, kas vēlāk piespieda viņu izstāties. Tad Andresku izmantoja medicīnisko noildzi, lai saņemtu ārstēšanu, pirms mēģināja turpināt. Bet drīz kļuva skaidrs, ka viņa to nevar, un otrajā setā nācās izstāties ar 4: 0 Bartija labā.

READ  Pasaules kausa izcīņas atklāšanas spēlēs uzvar Melnkalne, Austrālija, Itālija un Latvija | sports