Bezmaksas tiešraides starp Nīderlandi un Latviju (21.03.27.): FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas spēli skatieties tiešsaistē | Laiks, USATV

Latvijai sestdien, 2021. gada 27. martā, Johana Kruifa arēnā Amsterdamā, Nīderlandē, 2022. gada pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlē pretī stāsies Nīderlande (27/21/21).

Līdzjutēji bez kabeļa var skatīties spēli bez maksas, izmantojot fuboTV (Barošana tikai spāņu valodā) vai ar ESPN +. Reģistrējieties abonēšanas pakalpojumam, kas translēs lielāko daļu Eiropas FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas spēļu, Šeit.

TV: Nav pieejams

Kanālu meklētājs: Verizon skatiUn AT&T U VersUn Comcast XfinityUn Spektrs / hartaUn Optimizācija / AlticeUn KoksaUn DIREKTORSUn TraukuUn HuluUn fuboTVUn slings.

Tiešraide plūsma: fuboTV (Bezmaksas izmēģinājuma versija), ESPN +.

***

Uzbrucējs veterāns Buraks Jilmazs guva “hat-trick” trešdien Turcijas uzvarā ar Nīderlandi ar rezultātu 4: 2 Eiropas Pasaules kausa kvalifikācijas atklāšanas spēlē, savukārt Norvēģija sniedza paziņojumu pirms savas G grupas spēles pret Gibraltāru.

35 gadus vecais “Lille” uzbrucējs Jilmazs divas reizes meta pa vārtiem pirms pirmā puslaika beigām un vēlu otrā puslaika beigās, lai nodrošinātu uzvaru Septiņas grupas atklātajā spēlē, jo Nīderlande draudēja atgriezties.

Jaunais uzbrucējs Erlings Haalands zaudēja savus vārtus, uzvarot Norvēģijā ar 3: 0 pār Gibraltāru.

Norvēģijas spēlētāji pirms spēles valkāja T-kreklus un skaidri paziņoja par cilvēktiesību pārkāpumiem Katarā, Persijas līča štatā, kurā notiek 2022. gada pasaules čempionāts.

Pirms spēles sākuma spēlētāji ierindojās, valkājot T-kreklus virs valstsvienības krekliem ar uzrakstu “Cilvēktiesības”, kam sekoja “Cieņa laukumā un ārpus tā”.

Katara tiek pārbaudīta par diskriminējošajiem likumiem un nosacījumiem viesstrādniekiem, kuri palīdz veidot infrastruktūru Pasaules kausa izcīņai, kas sāksies nākamā gada 21. novembrī.

READ  Ražotāju cenas pieauga gandrīz par 29% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu/raksts

Turcija nekvalificējās Pasaules kausa izcīņai, jo 2002. gadā tā ierindojās trešajā vietā, savukārt holandiešiem neizdevās sasniegt pēdējo turnīru Krievijā pēc tam, kad viņi 2014. gadā Brazīlijā palika trešie. Nīderlande, kas trīs reizes ierindojās pasaules kausa izcīņā, arī nokavēja Eiropas čempionāts 2016. Un viņu pēdējās kvalifikācijas cīņas atkal parādījās Ataturka olimpiskajā stadionā.

Rezultātu 15. minūtē Yilmaz atklāja ar sitienu no laukuma malas, kurš trāpīja aizsarga Matisa de Liga rokā, uzvarot vārtsargu Timu Krolu. Viņš 34. minūtē dubultoja pārsvaru ar 11 metru soda sitienu, pēc tam, kad Deonels Malins pārkāpa Okay Yeuxlo.

“Ļoti vilšanās rezultāts. Treneris Frenks de Bērs pastāstīja Nīderlandes nacionālajai televīzijas stacijai NOS.

Nīderlande, šķiet, 45. minūtē samazināja pārsvaru, taču tiesnesis Maikls Olivers nolēma, ka De Ligta sitiens ar galvu nepārkāpa vārtu līniju pirms Yuxlow sitiena. Video pārbaude nebija pieejama, lai to pārbaudītu.

Milānas pussargs Hakans Kalhanoglu otrā puslaika pirmajā minūtē panāca 3: 0, devās kosmosā ārpus soda laukuma un raidīja zemu sitienu tālajā stūrī.

Pēc trim vārtiem De Bērs ielika trīs uzbrukuma pedāļus un guva peļņu.

Viens no nomainītājiem Deivijs Klasens dominēja Memfisas Depay centrējumā un izdarīja to pašu kustību, pirms 75. minūtē izšāva gar vārtsargu Ugorkanu Kakiru, panākot 3: 1. un uzkrāja vēl vienu krustu. No kreisās puses, virs līnijas.

Tomēr Yilmaz 81. minūtē guva savus trešos vārtus no brīvsitiena, lai nostiprinātu Turcijas uzvaru.

“Tas šodien bija nāvējoši efektīvs,” sacīja de Bērs.

Depajs apstājās soda laikā, lai saasinātu holandiešu vilšanos.

Nīderlande palika bez kapteiņa un aizsarga Virgila van Dijka, kurš joprojām atlabst pēc nopietna labā ceļgala savainojuma.

Gibraltārā mājiniekiem izdevās noturēt Norvēģiju bez vārtu guvuma līdz 43. minūtei, kad Aleksandrs Sorlots lauza rezultātu, un ātri sekoja Kristians Torstvedts. Rezultātu 57. minūtē pabeidza Jonas Svensons.

READ  Latvija pret Lietuvu spēļu prognozes, derību likmes un bezmaksas padomi (04/06/2021)

Otrajā G grupas mačā Melnkalne Rīgā ar 2: 1 pārspēja Latviju.

(Associated Press sniedza ieguldījumu šajā ziņojumā.)