Bertāna ražošanas sniegums otrajā pusē; Kuroka, “Nets”, spēlē 22 punktus (video)

Deiviss Bertāns Foto: Vides aizsardzības aģentūra

Kārtējais zaudējums jaunajā Nacionālajā basketbola asociācijā (NBASezonā Latvijas basketbolistu Deivisa Bertāna un Ančņeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas “Wizards” ar 107: 116 redzēja bez trim gariem spēlētājiem palikušo Bostonas “Celtics” un cieta otrās neveiksmes pēc kārtas.

Dāvis Bertāns laukumā pavadīja 27 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā guva 13 punktus (1p. 1/1, 2p. 0/1, 3p. 4/9) punktus. Latviešu basketbolists otrajā puslaikā guva deviņus punktus no 13. Arī Bertāna kontā šovakar ir četras atlēkušās bumbas, viena piespēle, viena pārtverta bumbiņa, kā arī viens pārkāpums un divas piezīmes. Neskatoties uz Vašingtonas gandrīz desmit punktu zaudēšanu, latvietis maču šoreiz noslēdza ar pozitīvu rezultātu +/- (+7).

tajā pašā laikā Anžejs Pasečņiks Atstājiet vēlreiz ārpus Team Wizards programmas. Pasečņiks šosezon laukumā devās tikai vienā spēlē.

Lai arī “Celtics” nācās atlaist Robertu Viljamsu, Tristanu Tompsonu, Grantu Viljamsu un Kimu Volkeru, kuri šosezon nebija aizvadījuši nevienu spēli, Vašingtona nespēja izmantot savus pretiniekus un pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 19. Pirmās ceturtdaļas beigās viesi veica 9. pārtraukumu. 2: 2 un sadeldēja deficītu līdz trim punktiem (28:31), taču Bostona ļoti pārliecinoši uzvarēja nākamo ceturtdaļu un pēc pirmā puslaika bija priekšā gandrīz ar 20 punktu starpību – 66:47.

Lai arī otrā puslaika sākumā mājinieki vēl vairāk palielināja pārsvaru līdz +28, burvji līdz trešās ceturtdaļas beigām samazināja starpību līdz 15 punktiem (81:96). Pēdējās ceturtdaļas pirmajā pusē viesi turpināja pārspēt savus pretiniekus un pietuvojās līdz četriem punktiem (95:99), taču mača turpinājumā nespēja spēlēt un radīt lielāku intrigu. Mājinieki nosargāja uzvaru un svinēja panākumu ar 116: 107.

Uzvarētājiem ar 32 punktiem bija Džeisons Titums. Bostonas izlasē veiksmīgu maču aizvadīja arī Džeina Brauna, kura pievienoja “double double”, pievienojot 27 punktus un izcīnot 13 bumbas zem groziem.

READ  Iekšlietu ministrs saka, ka joprojām nav zināms, cik krievu tiks izraidīti no Latvijas

Vēl vienu lielisku spēli Vašingtonas labā aizvadīja Bredlijs Bels, kurš šovakar guva 41 punktu un pēdējās divās spēlēs guva 101 punktu. Tikmēr Rasela Vestbruka sniegums bija ļoti pieticīgs, viņš no mača realizēja tikai četrus no saviem 16 metieniem un guva tikai 12 punktus.

Nākamo maču “The Wizards” aizvadīs rīt vakarā (10. janvārī), kad četru spēļu sērija turpināsies mājās, pulksten 2:00 Maiami “Heat” ieņems vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Tikmēr citā mačā Rodions Korux pārstāvēja “Nets” Bruklinā, latviešu basketbolistam, kurš bija iekļauts “Nets” komandas lietotnē, taču šoreiz laukumā neizgāja, lai arī spēlēja vairāk nekā 20 punktus pret Memfisas “Grizzlies” komandu 110: 115 un neizdevās uzvarēt trešo daļu pēc kārtas

Nespēlējot ar “Nets” līderiem Kairiju Ērvingu un Kevinu Durantu, Kerijs Leverts Bruklinā turpināja vadību, ielaižot septiņus tālmetienus un gūstot 43 punktus. Tikmēr Turīnas princis pievienoja 16 punktus.

Memfisā rezultatīvākais spēlētājs ar 24 punktiem šoreiz bija Dilons Brūks. Tikmēr, gūstot 11 punktus un veicot atkārtotas rezultatīvas piespēles, Teosam Džonsam bija “double double”. Lietuvietis Džons Vallanins bija spiests ievērot līgas drošības protokolu un pēc pirmā puslaika vairs nespēja atgriezties laukumā.

Nākamā spēle “Nets” paredzēta divām dienām (11. janvārī), kad Oklahomsitijas “Thunder” pulksten 1:00 uzvar divas spēles pēc kārtas.