Benčičs piesakās Adelaide International

Ar otro numuru izliktā Belinda Benčiča iekļuva Adelaidas starptautiskajā ceturtdaļfinālā, pārspējot japāni Misaki Doi.

Pensija pēc atvadīšanās pirmajā kārtā trešdien izcīnīja apstiprinātu uzvaru ar 6-1 6-3 savā debijā WTA turnīrā Memoriālā braucienā.

23 gadus vecais Šveices spēlētājs, kurš pērn Adelaidē iekļuva ceturtdaļfinālā, kopš A grupas sākuma ir nospēlējis sešas spēles pēc kārtas, lai pastiprinātu kontroles kontroli.

“Man ļoti patīk šis stadions, tā ir tikai otrā reize šeit, Adelaidē, bet man patīk šis turnīrs, un es šeit jūtos ļoti ērti,” intervijā stadionā sacīja Benčičs.

“Es jūtos patiešām labi šajā vietā, man tā ir jauka enerģija … Esmu patiesi priecīgs, ka esmu vēl vienā ceturtdaļfinālā, un es ceru šoreiz uzvarēt.”

Bensiks ceturtdien kvalificējās ceturtdaļfinālam pret kvalifikācijas trešās kārtas otrās kārtas uzvarētāju starp Krievijas septīto numuru Jūliju Putincevu un austrālieti Stormu Sandersu.

Pensic dominējošais piedāvājums nāca, kad pasaules reitingā esošais Pelnu partijas 1 ceļš uz sava titula aizstāvēšanu Adelaidē kļuva nedaudz vieglāks, piespiedu kārtā izstājoties no ceturtās vietas ieguvējas Elises Mertensas.

Beļģis, kurš ir pasaules numurs 17, kurš Bārtijam bija puslīdz neizšķirts un pusfinālā iespējams austrālieša pretinieks, labā pleca savainojuma dēļ izstājās no turnīra.

Mertensu nomainīja Kristīna Makhale, taču Teksasas izskats bija īslaicīgs, kad viņa apsteidza Latviju Anastasiju Sevastovu, kura uzvarēja ar 6-4 6-1.

Trešdienas sesijas atklāšanas spēlē Bārtijs tiekas ar amerikāni Danielu Kolinsu.

Bārtija konfrontācijai ar Kolinsu – pusfināla revanša maču Austrālijas dienvidu galvaspilsētā pagājušajā gadā – sekos austrāliete Medisona Inglisa, kura spēlē ar French Open čempioni IGA Sweetyek.

READ  ISU Grand Prix: Lielbritānijas pārstāve Lila Feāra un Lūiss Gibsons Šefīldā iegūst sudrabu