Ballīte un Medvedevs pastaigājas Maiami, Korda sazinās | Sports

Austrālijas Ešlija ballīte pārspēj baltkrievu Arēnu Sabalenku (nav attēlā) sieviešu vienspēļu ceturtdaļfinālā Maiami atklātajā čempionātā Hard Rock stadionā 2021. gada 30. martā. – Foto: Jeff Burke – USA Sports Today via Reuters

Abonējiet mūsu vietni kabelis Kanāls, lai iegūtu jaunākos jaunumus par jums nepieciešamajām ziņām.

MAMI, 31. marts – pasaules pirmais numurs Ešlijs Partijs vakar kvalificējās Maiami atklātā čempionāta pusfinālam, Krievijas pirmajam numuram Danielam Medvedevam nodrošinot vietu vīriešu turnīra ceturtdaļfinālā.

Savos trijos setos divu nedēļu laikā Bartija cīnījās, lai divās stundās un 16 minūtēs Lielajā tribīnē izslēgtu septīto numuru Baltkrievijas arēnu Sabalenku.

Pēc smagām uzvarām ar 6-4, 6-7 (5/7), 6-3 pusfinālā viņai būs jāsaskaras ar Austrālijas-ukraiņu Elenu Svitoļinu.

Piektā izliktā Svitoļina iekļuva pēdējā četriniekā pēc tam, kad vakar vakar ar 6-3 6-2 sagrāva Anastasiju Sevastovu no Latvijas.

Tuvojoties pirmajam setam, Bartijs šķita gatavs uzvarēt, otrajā seta taibreikā izķerot vadību ar 3: 1.

Sabalenka izdarīja iespaidīgu atlēkušo bumbu, taču satvēra taibreiku ar 7-5, liekot izšķirošajam trešajam setam.

Partija pārgrupējās trešajā vietā, un līdz ar to bija acīmredzams, ka Sabaļenkai sāp vēderā, pārņemot vadību savā tīklā, lai panāktu pelnītu uzvaru.

Uzvara atstāj Bartijai vienu uzvaru pusfinālā, tālu no tā, lai saglabātu savu pasaules numuru pirmajā vietā, neskatoties uz Austrālijas uzstājību, ka viņa nav aizņemta, saglabājot vadību.

Pēc tam Bārtijs sacīja: “Tas ir pārsteidzoši, ka šobrīd tas ir 1. vietā pasaulē, taču es jums apsolu, ka ne tas mani iepriecina.”

“Tā, protams, ir ass. Es gribu darīt visu iespējamo, taču tas nekādā veidā nav traucējošs faktors vai spiediens.”

Medvedevs uzvar Tiavo

Tikmēr vīriešu turnīrā Medvedevam veicās vieglāk, uzvarot amerikāņus Frančesu Tiafu pēc kārtas ar 6-4, 6-3.

Medvedevs uzvarā izšāva 11 dūžus, ceļā uz uzvaru trīs reizes salaužot Tiafu.

Medvedevs ceturtdaļfinālā tiksies ar Roberto Bautistu Agutu pēc tam, kad spānis trīs setos izstūma Džonu Isneru, lai atriebtos par zaudējumu Maiami ceturtdaļfinālā 2019. gadā.

READ  Summer Britcher cer uzlaboties pēc nelīdzena pirmā brauciena

Bautista Aguta izglāba mača punktu, kad trešajā taibreikā piekāpās ar rezultātu 5-6, lai panāktu uzvaru ar 6-3, 4-6, 7-6 (9/7).

“Es domāju, ka pirmajā setā spēlēju lielisku grupu, tad kopā ar Džonu jūs vienmēr jūtat spiedienu,” sacīja Bautista Aguta. “Tā bija patiešām grūta cīņa līdz pēdējam punktam.”

Dienas lielākais pārsteigums bija pasaules 87. numurs Sebastjans Korda, kurš turpināja savu sagrāvi, izsitot argentīnieti Djego Švarcmanu ar uzvaru 6-3 4-6 7-5.

“Šodien es aizvadīju lielisku spēli,” sacīja Floridā dzimušais bijušā Austrālijas atklātā čempiona Pētera Kordas dēls.

“Garīgi es domāju, ka es tur biju pārsteidzošs. Es paliku mierīgs.” 20 gadus vecais jaunietis piebilda: “Pat sarežģītās situācijās es ticēju sev un gāju pēc tā.”

Ceturtdaļfinālā Kordai pretī stāsies ar ceturto numuru izliktais Andrejs Rubļevs. Rubļevs iekļuva ceturtdaļfinālā ar 6-4, 6-4 uzvarot Marinu Čiliču.

Vakar pēdējās 16 spēlēs Itālijas 21. numuru izliktais Janiks Seners ar 6-3 6-2 pārspēja somu Emīlu Rossovori, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā.

Šī ir pirmā reize, kad 19 gadus vecais spēlētājs sasniedz ATP Masters ceturtdaļfinālu.

“Man tas nozīmē daudz,” sacīja Sener. “Pirmais mērķis ir vienmēr censties pilnveidoties katru dienu, doties uz treniņu laukumiem un tad, kad reizēm ir labi rezultāti, tas jūs iepriecina.”

Sener ceturtdaļfinālā tiksies ar 32 numuru izlikto kazahstāni Aleksandru Publicu. Sabiedrība sasniedza pēdējo astoņu vietu ar 6-7 (5/7) 6-3 6-4 uzvaru pār Amerikas Savienoto Valstu 22. numuru izlikto Teiloru Fricu.

Citur Polijas 26. numurs Huberts Horkačs ar 4-6, 6-3, 7-6 (7/4) pārspēja Kanādas 12. numuru Milosu Raoniču, lai tiktu pēdējās astoņās spēlēs ar otro numuru Stefanos Tsitsipas, 6-2, 7 -7 . 6 (7/2) ir uzvarošs pār itālieti Lorenco Sonigo. – Francijas preses aģentūra

READ  Ziemeļvalstu sporta institūcijas mudina Starptautisko Olimpisko komiteju aizliegt Krievijas sportistus