Ballīte aiziet un atrodas Azarenkas virsotnē, lai sasniegtu Maiami kvartālus

MIAMI – Ešu Bārtiju ir grūti pārspēt nekādos apstākļos, it īpaši, ja atrodaties virvēs.

Pirmdien viņa to atkal pierādīja.

Visaugstāk rangā esošā spēlētāja Maiami atklātajā čempionātā sasniedza ceturtdaļfinālu un tika tur, pārspējot ar 14. numuru izlikto baltkrievieti Viktoriju Azarenku ar 6-1, 1-6, 6-2. Partijam šī bija 17. uzvara pēdējos 20 mačos no trim setiem, divas no šīm austrālieša uzvarām tik tālu sasniegušas šajā turnīrā.

“Tas ir forši,” sacīja Bārtijs.

Tas bija arī forši: mačs izmantoja savu konfrontācijas potenciālu, un Maiami atklātais čempions un pašlaik Party pirmajā vietā ir kāds, kurš trīs reizes ir ieguvis Maiami titulu un bijušo pasaules klasi Azarenkā.

Bartijs ieripoja pirmajā setā, Azarenka otrajā setā. Bet trešais – kā viņiem mēdz būt – bija Visu partija, kurai lēmuma pieņemšanā nekad nebija nepatikšanas.

“Tas ir tikai par palikšanu cīņā,” sacīja Bartijs. “Runa ir par neapmierinātību, nepadošanos neatkarīgi no tā, vai es zaudēju setu vai saņemu pārtraukumu, lai kāds tas būtu. Es domāju, ka tas ir tikai mēģinājums žaut, un es esmu strādājis savu dupsi ārpus laukuma, lai pārliecinātos. Esmu labā formā, spēlējot tenisu. “

Ar piekto numuru izliktā ukrainiete Elena Svitoļina uzvarēja vēl trīs setos, kas prasīja gandrīz divas ar pusi stundas, lai ar 2-6, 7-5, 7-5 uzvarētu devīto numuru izlikto čehieti Petru Kvitovu un nopelnīja savu ceļazīmi. Ceturtdaļfināls.

“Apstākļi nebija viegli,” sacīja Svitoļina, kura faktiski Maiami sasniedza labāko rezultātu, sasniedzot ceturtdaļfinālu. “Es mēģināju cīnīties, mēģināju atrast ceļu, vēl vienu bumbu pāri tīklam.”

Ar 7. numuru izliktajai “Parti” pretī stāsies Arēna Sabaļenka, kas ar 6: 1, 6: 2 uzvarēs pār 19. numuru izlikto Marketu Fondrosovu. Svitoļina ceturtdaļfinālā spēlēs ar neaizsēto Latviju Anastasiju Sevastovu. Sevastova ar 6-1 7-5 pārspēja Annu Konjo no Horvātijas.

READ  Serbs Borislavs Nikoličs gatavs savai pirmajai uzvarai BRAVE CF, lai cīnītos pret latvieti Matīsu Zaharovu - CONAN Daily

Japāniete Naomi Osaka savā 23 uzvaru sērijā ierindojās otrajā vietā pēc kārtas un pārcēlās uz ceturtdaļfinālu, ar 6-3 6-3 izvirzoties vadībā ar 16. numuru izlikto beļģieti Elīzu Mertensu.

“Es neesmu tāds tips, kuram tiešām būtu vajadzīgi daudz turnīru, lai sajuktu,” sacīja Osaka.

Osaka izniekoja sešus grupas punktus, pirms beidzot pārtrauca Mertensu, lai uzvarētu pirmajā setā; Pirms naudas izņemšanas bija nepieciešamas piecas pārtraukuma vietas, lai sekundē palielinātu 2-1. Vēlāk Mertensai bija nepieciešams apmēram 10 minūšu ilgs medicīniskais pārtraukums, jo viņa atstāja tiesu, lai ārstētos apgabalā tieši zem labā pleca.

Jūs neuzvarējāt vēl vienu spēli. Osaka nejauši tika barota ar banānu un, ēdot dažas ēdienreizes, gaidot Mertensa atgriešanos, tad atlikušo ceļu nomaldījās. Nākamreiz Osaka tiksies ar 23. numuru izlikto grieķi Mariju Sakkari, kura divu stundu 38 minūšu ilgajā maratonā uzvarēja Amerikas izlikto 29. numuru Džesiku Bigulu.

Al-Sakari ietaupīja sešus punktus, uzvarot ar 6-4, 2-6, 7-6 (6).

Vīriešu līmenī amerikānis Sebastians Korda izcīnīja savu otro uzvaru pēc kārtas pār rangā esošo pretinieku, šo uzvaru ar 6-3 un 6-0 pār krievu Aslanu Karacevu Nr. 17. Korda atlīdzība bija mačs ar Argentīnas 5. numuru izlikto Djego Švarcmanu Astotdaļfināls.

Korda ir viens no četriem amerikāņu vīriešiem Maiami astotdaļfinālā. Viņa tēvs Pīters Korda ir piedalījies šajā pasākumā 10 reizes savās bijušajās mājās Biskeinā un četras reizes piedalījies pēdējās 16 spēlēs.

“Viņš ir foršs un noteikti ir bijis ļoti īpašs,” par panākumiem Maiami sacīja jaunākais Korda.

26. vieta ar 6-3 7-6 (6) pārspēja Polijas sesto numuru Hubert Hurkachs no Kanādas Denisa Šapovalova. Šapovalovu nepārprotami sarūgtināja daži zvani, sakot, ka Hawk-Eye Live – sistēma, kas aizstāj tiešās līnijas, kas pārvalda kameras, redzēja vienā un otrā veidā.

READ  Bosnijas slēpošanas kūrorti Eiropā piedzīvo rekordlielu siltumu

“Mēs esam pieraduši, vanagu acu dzīve,” sacīja Horčaks. – Tas ir nedaudz savādāk.

Grieķis, otrais izliktais spēlētājs, Stefans Tsitsipass, 28., ar 6-3 3-6 6-1 pārspēja japāni Ki Nišikori. Tsitsipass tiekas ar 24. numuru Lorenco Sonigo no Itālijas, uzvarētāju 7-6 (6), 6-3 pār kolumbieti Danielu Elahi Galanu.

Citās vīriešu kārtas cīņās ar 25. numuru izliktais Švarcmans ar 6-1 6-4 sagrāva Adrianu Mannarino no Francijas. Kanādietis Milošs Raoničs, divpadsmitais, 20 sēklas, Ugo Humberts no Francijas, tika pārspēts ar 6-4, 7-5. 2014. gada “US Open” čempions Marins Čiličs ar 6-3 6-4 sagrāva itāli Lorenco Musetti.

Čiličs tiksies ar ceturto numuru izlikto krievu Andreju Rubļevu. Ungārijas Rubļevs ar 6-2 6-1 pārspēja Martonu Voksoviču – trešo reizi pēdējo 22 dienu laikā viņu sita ar galvu, un tas neietver pat Vosoviča sitienu Katarā šajā periodā.

Martons man teica: “Es negribu tevi redzēt. Robļevs teica.