Azerbaidžāna 0:1 Slovākijas vārti un uzdevumi UEFA Nāciju līgā | 06.10.2022

Paldies par klausīšanos

Mēs ceram, ka jums patika šī pārraide. Drīz atgriezieties, lai uzzinātu vairāk par sporta pasauli un ANO līgu.

Kopš 13:54 pirms 3 stundām

90’+5

Mačs beidzas un uzvara tiek Slovākijai. Ļoti ciešs mačs, viesi cīnījās līdz galam.

13:44 pirms 4 stundām

86′

Iepriekš izveidota spēle beidzas pie tālā vārtu staba ar Haraslinas sitienu, un tiesnesis pēc ilgstošas ​​VAR apskates noraidīja otros vārtus.

13:41 pirms 4 stundām

80′ vārti Slovākija

Otrajā puslaikā iesaistītie Peru izspēlēja smalku gājienu, kas atstāja bumbu uz laukuma robežas, kad Veiss, arī jaunpienācējs, raidīja centrējumu, kas beidzās ar vārtu guvumu.

pirms 4 stundām

76 ‘

Filtrētu piespēli izdarīja aizsardzības centrs Mostafa Zadehs.

75 ‘

Liels sitiens no spārna uz laukuma vidu, un Haraslín veic spēcīgu sitienu, kas tiek pie tālā staba.

65′

Slovākija cenšas, bet Azerbaidžānas vidējā līnija labi aizver telpas un apgrūtina to apmeklētājiem.

60′

Slovākija otrajā puslaikā atguva bumbas kontroli un centīsies maču pabeigt spēcīgāk.

51 ‘

Tāla centrējuma piespēle beidzas Azerbaidžānas vārtsarga rokās.

45′

Sākas otrais puslaiks!

pirms 5 stundām

45′ + 1

Pirmais puslaiks noslēdzas ar bezvārtu neizšķirtu.

43 ‘

Sidajevs iegāja zonā ar bumbu un atbrīvoja vienu no spēlētājiem, lai iegūtu sitienu, kas beidzas ar stūra sitienu.

37 ‘

Rusnaka īsa piespēle soda laukumā Soslovam, kurš trāpīja pa tālo stabu, kuru atvairīja Azerbaidžānas vārtsargs.

28 ‘

Sahali soda laukumā sadūrās ar vārtsargu, taču pēc VAR izskatīšanas tiesnesis nolēma 11 metru soda sitienu nepiešķirt.

20′

Strelika sitiens ar galvu trāpīja pa vārtu pārliktni pēc izcila stūra sitiena.

14′

Rusnaka brīvsitiens piespēlē no ļoti tuvu stūra, taču bumba ceļu vārtos neatrod.

10′

Spēcīgs sitiens, bet azerbaidžāņu vārtsargs labi atsveras, lai glābtu bumbu.

12:04 pirms 5 stundām

1′

Suslova pirmais sitiens, kas aiziet tālu no tuvā vārtu staba.

12:03 pirms 5 stundām

0′

Azerbaidžānas un Slovākijas spēles sākums!

11:41 pirms 6 stundām

Abu pēdējā savstarpējā spēle

Pēdējo reizi, kad Azerbaidžāna tikās ar Slovākiju, pēdējā spēlēja kā komanda savās mājās un uzvarēja savu līdzjutēju priekšā ar 2:0, un tas ir nu jau tālajā 2019. gadā.

11:38 pirms 6 stundām

Spriežot pēcpusdienā

pirms 6 stundām

smagi fakti

Pašreizējā Nāciju līgas sezonā laukuma saimnieki nespēja gūt vārtus, taču ne tikai tas, ka viņi nevarēja arī iegūt bumbu, iepriekšējās divās kārtās vidēji gūstot 59%. Savukārt Slovākijai pieder 71% bumbas, padarot to par komandu, kas pretiniekiem liek izmisīgi iegūt bumbu, lai gan zaudē arī smagu zaudējumu Kazahstānai.

11:22 pirms 6 stundām

Apstiprināts Slovākijas sastāvs:

1. M. Ruddock; 3. F. Demarko, 4. M. Valgent, 5. Ľ. ŠATKA; 2 – P. Bičārks; 17. L. HARASLĪNS; 13. P. HROŠOVSKÝ; 22. S. LOBOTKA; 11. T. Suslovs; 6. Dr. Strelic. 10 a. Rusnk.

Azerbaidžānas apstiprinātais sastāvs:

12. Ş. MƏHƏMMƏDƏLIYEV; 6. Hakfardi. 4 – b. Mustafa Mustafa. 18. K. Hsinovs; 3. a. Salahali, 14. I. a. Israfilovs, 20. R. Almaida, 8. I. Mahmudovs, 5. m. Medvedevs, 11. R.;

11:10 pirms 6 stundām

C grupa ir tieši vienāda

Pēc divām UEFA Nāciju līgas kārtām C grupā pirmajā vietā ir tikai Kazahstāna, kam seko Slovākija, kas šodien vēlas panākt sešu punktu līderi.

11:01 pirms 6 stundām

Sākas tiešraide

Pēc brīža informēsim jūs ar visu, kas saistīts ar Azerbaidžānas un Slovākijas spēli! Nepalaidiet garām statistiku, spēļu sastāvus un daudz ko citu!

12:41 pirms 17 stundām

Sekojiet līdzi Azerbaidžānas un Slovākijas spēles tiešraidei

Pēc dažiem mirkļiem tiešraidē dalīsimies ar spēles Azerbaidžāna vs Slovākija sākumsastāviem, kā arī jaunāko informāciju no Dalgas arēnas. Sekojiet līdzi VAVEL tiešsaistes spēles tiešraidei.

0:36 pirms 17 stundām

Kur un kā tiešraidē skatīties Azerbaidžānas un Slovākijas spēli

Maču pārraidīs ViX vai Fox Soccer Plus.
Ja vēlaties skatīties spēli tiešraidē tiešsaistē, VAVEL USA ir labākā izvēle.

0:31 pirms 17 stundām

Uzmanieties no šī Slovākijas spēlētāja:

0:26 pirms 17 stundām

Uzmanieties no šī Azerbaidžānas spēlētāja:

0:21 pirms 17 stundām

Slovākijas jaunākais sastāvs:

M. Rodaks V. Demarko, M. Skriniārs, L.; Satka, dz. Bicaric; S. Lobotka Veisa, OR. Duda, c. Koka, E. Šrancs; mans vakars

00:16 pirms 17 stundām

Azerbaidžānas jaunākais sastāvs:

s. Muhameds Alijevs; Hagverdi, dzim. Mustafa, dz. Huseinovs; Edijs. Isajevs, Mahmudovs, A. Slahi, Medvedevs; Dadasovs R., Emrelijs M.

0:01 pirms 17 stundām

Cerības turpina pieaugt

Slovākijas komanda centīsies ieiet UEFA Nāciju līgas vēsturē, vispirms pārvarot grupu turnīru un iekļūstot izslēgšanas turnīrā, lai mēģinātu uzvarēt turnīrā. Priekšsacīkstēs viņi piedzīvoja sakāvi un uzvaru, kas ir pavisam citāda situācija nekā viņu kolēģiem, kuri ar divu vārtu starpību zaudēja Norvēģijai un aizraujošā duelī ar 2:0 uzvarēja Somiju. Līdzīgi 2022. gada Kataras Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā viņi demonstrēja lielisku sniegumu, jo izlaida Pasaules kausu.

23:56 pirms 17 stundām

Jauna ceļa meklējumos

Azerbaidžānas izlase šajā jaunajā UEFA Nāciju līgas turnīrā centīsies pacelt latiņu vēl augstāk. Azerbaidžānas valstsvienība šajā jaunajā Nāciju līgas turnīrā tikko zaudēja Kazahstānai ar 2:0 un pievienoja vēl vienu neveiksmi Baltkrievijai K grupā, un sagatavošanās mačos pirms šī jaunā turnīra tika piedzīvots 2 zaudējums, viens pret Maltu un zaudējums pret Latviju un Pasaules kausa kvalifikācijā Pasaulei bija tik slikti rezultāti, ka viņi pat nevarēja sapņot par izslēgšanas spēlēm, tāpēc viņi tagad meklēs, lai viss būtu savādāk un no šī tiktu izslēgšanas spēlēs. Tautu savienība.

23:51 pirms 17 stundām

Eiropas Nāciju līgas sākums

Nacionālo līgu sacensības ir beigušās un līdz ar to arī 2021.-2022.gada sezona, tomēr sākas vasaras sezona, nācijām cīnoties par pēdējo Nāciju čempionātu pirms Kataras 2022. gada sākuma. Eiropā sākas Eiropas Nāciju līga, kur atkal tiksies mēģiniet atrast valsti, kas izrādās labākā visā teritorijā. Šajā mačā Bosnija savā otrajā UEFA Nāciju līgas spēlē tiksies ar Rumāniju, meklējot jauno UEFA Nāciju līgas čempioni.

23:46 pirms 18 stundām

Sveiki

Labrīt visiem VAVEL lasītājiem! Laipni lūdzam tiešraidē no spēles Azerbaidžāna pret Slovākiju, kas atbilst UEFA Nāciju līgai 2022. Spēle notiks Dalgas arēnā plkst. 11:00.