Azarenka Qatar Open – Sports pirmajā dienā mirdz mākoņainajā Dohā

Publicēts 2021. gada 2. marts 07:38

Viktorija Azarenka pirmdien Qatar Open atklāšanas dienā ar 6-2 6-3 pārspēja Svetlanu Kuzņecovu.

Doha (AFP) – Svetlana Kuzņecova un Viktorija Azarenka pirmdien demonstrēja, iespējams, labāko tenisu Kataras atklātā čempionāta atklāšanas dienā, Azarenkai uzvarot ar 6-2 6-3.

Neskatoties uz pirmā seta saņemšanu, krieviete Kuzņecova otrajā puslaikā nodrošināja noskaņojumu aizsardzībā, kā rezultātā arvien plašākas uzvaras guva viņas baltkrievu konkurente, kas izbaudīja labu spēli.

Vairāki naza līnijas zvani palielināja spriedzi, jo abi spēlēja vakarā, paplašinot Kuzņecovas kolosālo dziļumu un tiesas pārklājumu otrajā setā.

Azarenkas vēsums noslīka sekundes septītajā pusē, jo viņai neizdevās pieskarties vairākiem overtakeru punktiem un skaļi zvērēja pret savu treneri.

“Es noteikti nokavēju pēdējos sešus gadus, kopš vēlējos ierasties (uz Dohu),” sacīja divkārtējais Dohas čempions Azarenka.

“Mēs jau ilgu laiku esam spēlējuši viens pret otru,” viņa sacīja par savu pārzināšanu ar Kuzņecovas grūto spēles stilu.

Austrālijas atklātā čempionāta septītā izliktā un fināliste ASV bāzētā Dženifera Bredija ar 6-1 6-2 zaudēja Igaunijai Anetei Kontavetai, kura Dohā kvalificējās tikai otrajai kārtai pēdējos divos izdevumos.

Kontaveit uzsāka turnīru, izdarot lielu spiedienu uz Breidiju atklāšanas maiņās, nosakot posmu apvērsumam zem mākoņainās Dohas debesīm.

Bredija, kura bija uzvarējusi deviņās no pēdējām 11 spēlēm pirms Dohas, centās tikt galā ar saviem soļiem, jo ​​igauņi dominēja sākuma setā, liekot Bredijam atkārtoti zaudēt līdzsvaru.

“Es vēroju Dženiferas ceļojumu Austrālijas atklātajā čempionātā … Es gaidīju ļoti grūtu maču un esmu ļoti priecīgs par iekļūšanu otrajā kārtā,” sacīja Kontavits.

Kontaveita bija viena no spēlētājām, kura Austrālijā pirms Open bija spiesta stingrā divu nedēļu karantīnā, kurā trešajā kārtā zaudēja Šelbijai Rodžersai.

READ  Kanāda, aizstāvošā čempione, ASV uzvar hokeja pasaules atklāšanas spēlēs

“Tas nebija viegli, un tas nebija kaut kas, ko mēs darījām iepriekš,” viņa teica.

Krieviete Veronika Kodermetova pārbaudīja savu sāncensi, pasaules 15. numuru Garbinu Muguruzu, taču galu galā nokrita līdz 6-2 7-6.

Spānis 2020. gadā Katarā sasniedza ceturtdaļfinālu, zaudējot Ešlijam Parti, kurš nebija šī gada čempionātā, un atkal kvalificējas otrajai kārtai.

1,8 metru klātbūtne laukumā viņai palīdzēja apstiprināt Kudermetovas pārsvaru pirmajā setā.

Tas bloķēja vairākas breikbumbas, kas viņai palīdzēja izvairīties no sadursmes pret krievieti, kura bija nobraukusi tik lielu attālumu kā viņu nesenā cīņa Dubaijā.

Neskatoties uz to, ka sākumā atpalika, Mugurusa izcīnīja smagas cīņas, lai pārtrauktu otrā seta neizšķirtu, novēršot nepieciešamību pēc trešā seta un atsākot Dubaiju.

Tagad viņa otrajā kārtā stāsies pretī Dohas čempionāta čempionei Arēnai Sabalenkai.

“Es gaidīju ļoti grūtu maču,” sacīja Muguruza.

Latviete Jeļena Ostapenko sniedza vienu no labākajiem sniegumiem pēdējos mēnešos, neapšaubāmi gūstot labumu no nesenās Kiki Bertensas Ahileja cīpslas operācijas, saspiežot viņu ar 6-0, 6-2.

Oktobrī Bertensa Nīderlandē ievietoja attēlu slimnīcā ar kreka uz kreiso kāju, smaidot un paceļot īkšķi pret fotokameru, rakstot, ka Ahileja cīpslas sāpes mani pēdējā laikā “ļoti satrauc treniņos un spēlēs”.

Viņa spēlēja pirmo reizi kopš Francijas atklātā čempionāta un spēles garumā neveica soļus, lai gan pirms padošanās viņai izdevās gūt punktu sēriju.

“Manas kājas šodien bija kārtībā, tāpēc es domāju, ka tas mani nemaz neietekmēja,” sacīja Bertens. “Bet es domāju, ka šodien nebiju gatava spēlei. Jeļena spēlēja ļoti labi.”