Austrija kamaniņu sporta nedēļas nogalē izcīnīja 8 uzvaras, un Svīnijs izcīnīja savu otro sudrabu

AP

IGLS, Austrija (AP) — Pasaules kausa kamaniņu sporta sezonas atklāšanas nedēļas nogale Austrijai bija ideāla.

Viņa bija ļoti laba arī Emīlijai Svīnijai.

Austrija svētdien izcīnīja zelta medaļas visās piecās sacīkstēs, noslēdzot mājiniecei ideālu nedēļas nogali ar astoņiem pret astoņiem. kas arī sestdien izcīnīja uzvaras trīs braucienos. ASV nedēļas nogali pameta ar divām medaļām, abas sudraba medaļas no Svīnijas, kura svētdien ieņēma otro vietu sieviešu sprintā, līdz ar to sestdienas sniegumu individuālajā sprintā sievietēm.

Labāko četrinieku noslēdza Austrija, kurā Niko Gleihers (1 minūte 39,283 sekundes) par medaļām pārspēja komandas biedrus Volfgangu Kindlu (1:39,327) un Jonasu Milleru (1:39,378).

Džonijs Gustafsons ierindojās sestajā pozīcijā, bet amerikānis Takers Vests bija divpadsmitais.

Cilvēki arī lasa…

Gleiršers atkal uzvarēja sprintā, ar savu laiku 32,599 sekundes apsteidzot Kindlu (32,611) un Dominiku Fišnalleru no Itālijas (32,633). Gustafsons finišēja astotais, bet Vests četrpadsmitajā.

Madlēna Ēgla izcīnīja otro uzvaru nedēļas nogalē, izvirzoties vadībā pēc sestdien uzvaras sieviešu vienspēļu sacensībās. Ērgļa laiks bija 29,908 sekundes, kas ir par 0,019 sekundēm labāks nekā Svīnijam. Trešajā vietā ierindojās vāciete Jūlija Tobica (29.937).

Samera Britčere ieņēma 8. vietu ASV, bet Ešlija Farkharsone ieņēma 13. vietu.

Selīna Ēgla un Lara Keips sestdien izcīnīja savu pirmo Pasaules kausa izcīņas sprintu sievietēm dubultspēlēs, un viņas to nostiprināja, svētdien uzvarot pirmo Pasaules kausa sprintā sievietēm.

Viņi finišēja pēc 30,219 sekundēm, apsteidzot itālieti Andrea Futeru un Marionu Oberhoferi (30,301). Trešajā vietā ierindojās Anda Opet un Sanija Ozoliņa no Latvijas (30.332).

Svīnija gandrīz ieguva savu trešo nedēļas nogales medaļu, bet viņa un Pričere palika ceturtajā vietā, vadot ASV izlasi.

READ  Pasaules junioru čempionāts? Vairāk kā mežonīgi junioru čempionāti

Meja Čana un Renena Vīlere ASV izlases rindās ieņēma sestās vietas, par vienu vietu apsteidzot komandas biedres Šivonu Forganu un Sofiju Kērkbiju.

Janiks Millers un Armīns Frasers (29,822) pārspēja Martinu Botu un Robertu Plūmi (29,837), palīdzot aizvadīt perfektu nedēļas nogali Austrijā.

Vācijai trešie finišēja Hanness Orlamunders un Pols Gubits (29,858). Zaks DiGregorio un Šons Holanders ierindojās devītajā vietā ASV izlases rindās

Sērija dosies uz Ziemeļameriku, lai nākamajā nedēļas nogalē sacenstos Vistlerā, Britu Kolumbijā, kam sekos pietura no 17. līdz 18. decembrim Parksitijā, Jūtas štatā.

Autortiesības 2022 The Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.