Austrālijas atklātais čempionāts 2021. gadā: Sofija Kenina zaudē sieviešu čempionāta īpašniecei Kajai Kanebi, kuru izlīdzina Ash Party

Cīnītāja Sofija Kenina ceturtdien ar asarām aizgāja no Austrālijas atklātā čempionāta pēc zaudētiem taisniem setiem Kajai Kanebi, izbeidzot pirmo pasaules Grand Slam titula aizstāvēšanu.

22 gadus vecais amerikānis Melburnā cīnījās, lai tiktu galā ar cerībām un nebija kvalifikācijas spēle igauņiem, kuri otrajā kārtā 64 minūtēs uzvarēja ar 6-3 6-2.

Tas nāca kā jauns impulss pasaules ranga austrālietei Ešlijai Partei pēc tam, kad ceturtdien pārspēja savu austrālieti Dariju Gavrilovu.

Skatieties vairāk nekā 40 ATP turnīrus tiešraidē, 40 WTA tūres turnīrus tiešraidē un katru ATP + WTA finālspēļu spēli tiešraidē ar beIN SPORTS vietnē Kayo. Jauns Kayo lietotājs? Iegūstiet 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu un sāciet straumēšanu uzreiz>

2020. gada izdevuma pusfinālā Kenins pārspēja Bartiju, un pēc nolaišanās tajā pašā izlozes pusē duets atkal bija ceļā uz tikšanos.