Atjauninājums par jaunākajiem sporta veidiem | Nacionālās ziņas no The Associated Press

NFL- grafiks

Chiefs zaudēja, Titans ieguva otro vietu pēc kārtas AFC South, pārspējot Maiami ar 34:3.

NEDATUMS (AP) — Kanzassitijas “Chiefs” pārtrūka astoņu uzvaru sērija, un viņi zaudēja AFC sacīkšu līderu sarakstu ar zaudējumu ar 34:31 Sinsinati.

Tenesī Titans tagad ieņem pirmo vietu 18. nedēļā. Titans svētdien pārtrauca Maiami septiņu uzvaru sēriju, uzvarot ar 34:3.

Raiens Tanehils iemeta divas piespēles, kad Tenesī Titans svētdien izcīnīja otro Dienvidāzijas čempionu titulu pēc kārtas, pārtraucot Maiami Dolphins septiņu uzvaru sēriju ar 34:3. Titans izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas kopumā un trešo četrās spēlēs, iegūstot pirmo pirmās līgas titulu pēc kārtas kopš AFC Čempionu līgas sākuma, kad šī franšīze bija Hjūstonas Oilers.

Uzvara padarīja viņus par AFC ranga pirmo numuru, kad viņi zaudēja Kanzassitijai Sinsinati. Maiami bija pirmā NFL komanda, kas uzvarējusi septiņas reizes pēc kārtas pēc izslīdēšanas septiņās spēlēs, lai sasniegtu trešo un pēdējo AFC Nr.

Džo Burovs pārspēja Sinsinati Bengals vienas sezonas piespēļu rekordu. Otrajā ceturtdaļā pret “Chiefs” Burovs pārsniedza 4293 jardus, ko Endijs Daltons guva 2013. gada sezonā.

Citā NFL darbībā:

Dereks Kārs vadīja Lasvegasu līdz Daniela Karlsona 33 jardu vārtiem, kad laiks beidzās, un Raiders ar 23:20 pārspēja Indianapolisas Colts, pietuvojoties AFC “wild card” izcīņai. Pēc tam, kad Maikls Bādlijs iesita 41 jarda vārtus Indianapolisas labā, apsteidzot 1:56 no kreisās malas, Kārs un Raiders atguva bumbu pie 25. sitiena pēc pieskāriena bumbai. Kārs atrada Hanteru Renfrjū 24 jardus trešajā un 10. pozīcijā pēdējā minūtē, radot pamatu Karlsona trešajiem vārtiem šajā spēlē. Kers piespēlēja 255 jardus un pieskārās Lasvegasai, un Zī Džounss astoņas reizes saņēma 120 jardus.

– Devins Singletari otrajā puslaikā guva divus vārtus, kompensējot Džoša Allena nevērību, jo Austrumāzijas līderi Bufalo Bills pakāpās uz trešo vietu pēc kārtas play-off, ar 29:15 uzvarot Atlantas Falcons. Bufalo ieguva papildu vietu, uzvarot Hawks, kā arī Ravens zaudēja Rams ar 20:19. Atlantas spēlētājs Kails Beitss uzstādīja franšīzes pirmgadnieka rekordu saņemto jardu skaitā, kļūstot par otro debitantu NFL, kurš sasniedzis labāko 1000 jardu. Beitss sasniedza 1018 gūtos jardus, bet sezonas rekords ir 61 jards, bet otrās ceturtdaļas beigās skrēja pret Bufalo Bills.

Iesācējušais saspēles vadītājs Maks Džounss iemeta trīs piespēles, un Demians Heriss un Remondrijs Stīvensons steidza gūt pa diviem vārtiem, iekļūstot Jaunanglijas Patriots izslēgšanas spēlēs, ar 5:10 pārspējot Džeksonvilas Jaguars. Uzvara un Maiami zaudējums Tenesī padarīja savu darbu Patriots labā. Viņi pārtrauca divu spēļu zaudējumu sēriju un nodrošināja Bilam Beličikam 20. sezonā 10 uzvaras galvenā trenera amatā, sasaistot Donu Šulu ar lielāko NFL vēsturē. Jaguar zaudēja astoņas spēles pēc kārtas.

READ  Firmas Blue Jackets vārtsargs krīt un mirst uguņošanas negadījumā Sports

Filadelfijas “Eagles” saglabāja uzvaru pār Vašingtonu ar 20:16 un pakāpās soli tuvāk izslēgšanas spēlēm. Galens Hērts ir izkļuvis no nepatikšanām, taču viņam nav nekādu negatīvu seku no nesen gūtā potītes savainojuma, un Bostonas Skots ir divreiz piesteidzies. Hurts sešas reizes skrēja 45 jardus un veica 17 no 26 piespēlēm 214 jardos, tādējādi ērgļiem izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas. Hurts arī tik tikko izglābās no margām, kad viņš pēc mača iegāja tunelī. Gaidot citus rezultātus NFL, viņiem varētu tikt atbloķēta NFC aizstājējzīme līdz nakts beigām. Rodnijs Makleods 24 sekundes pirms mača beigām satvēra Teiloru Haineku.

– Roberts Kvins pārspēja Ričarda Denta vienas sezonas franšīzes rekordu Slavas zālē ar 18. atlaišanu, un Čikāgas Bears uzvarēja Ņujorkas Giants ar 29:3. Treviss Gipsons pievienoja divus karjeras rekordus, un Bears pievienojās Grīnbejai kā vienīgajai franšīzei ar 800 pēcsezonas uzvarām. Viņi arī pasniedza nomocītajam Metam Nagijam uzvaru, kas varētu būt viņa pēdējā mājas spēle trenera amatā. Kvins pārspēja Denta 17 1/2 atzīmi 1984. gadā, kad ceturtajā ceturtdaļā nokautēja Maiku Glennonu. –

– Baltimoras “Ravens” tika izsaukts uz izšķirošo soda sitienu, pārliekot spēli trešajā vietā un gūstot vārtus no 4, un pēc tam, kad tika gūti vārti šajā sitienā, viņi ļāva Losandželosas “Rams” virzīties uz priekšu otrā virzienā, lai uzvarētu. Kad palikusi mazāk nekā minūte. Ravens svētdien zaudēja ar 20:19, graujot viņu pēcsezonas cerības. Baltimora zaudēja piecas spēles pēc kārtas, un četrus punktus izšķīra divi vai mazāk punkti.

Antonio Brauns no Tampabejas “Buccaneers” tika noraidīts pēc dīvainas izkļūšanas no laukuma bez krekla, pirms Toms Breidijs pēdējās minūtēs nobrauca “Bucs” par 93 jardiem, svētdien ar 28:24 uzvarot Ņujorkas “Jets”. Treneris Brūss Arians pēc spēles sacīja, ka Brauns ir ārpus komandas. Brauns sabruka spēles vidū trešās ceturtdaļas beigās, Tampabejai atpaliekot ar 24:10. Viņš parādījās kustībā, sarunājoties ar savu komandas biedru Maiku Evansu, kad viņš novilka dvieli, kreklu, cimdus un kreklu, mētājot cimdus un kreklu tribīnēs. Tad viņš ieskrēja tunelī.

NFL ziņas

Garoppolo ārā, Lenss pret 49 spēlētājiem pret Teksasu

NEPIECIEŠAMS (AP) — iesācēju aizsargs Trejs Lenss Sanfrancisko 49ers rindās otro reizi sāka sezonu savainotā Džimija Garopolo vietā.

Garoppolo ir neaktīvs Sanfrancisko-Hjūstonas spēlē pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Tenesī piedzīvoja sava labā īkšķa savainojumu. Garoppolo pēc visas nedēļas trenēšanās ir norādīts kā apšaubāms un maču izlaidīs.

Lenss nav iemetis piespēli kopš zaudējuma Arizonai ar 17:10 5. nedēļā.

NHL GRAFIKS

Zibanegadam pieder hat-trick Rangers uzvarā pret Lightning ar 4:0

READ  2023. gada Pasaules junioru čempionāta prognozes: ASV pret Latviju

NEDATUMS (AP) — Mika Zibanijads (MEE’-kah zih-BAN’-eh-jad) guva savu astoto “hat-trick” karjerā, Igors Šesterkins (shehs-TUR’-kihn) bloķēja 38 pretinieku metienus savā otrajā mača noslēgumā. gada sezonā un uzvarēja Ņujorkas Rangers pret Tampabejas Lightning 4:0. Vārtus guva arī Raiens Stroms, Kriss Kreiders atzīmējās ar trim rezultatīvām piespēlēm, bet Adams Fokss pievienoja divus vārtus, palīdzot Ņujorkai izcīnīt trešo uzvaru piecās spēlēs.

Ņujorka piektdienas vakarā uzvarēja sērijā, pārtraucot Tampabejas septiņu uzvaru sēriju savā laukumā.

Ņujorkā nebija uzbrucēja Artemija Panarina (ahr-TEH’-mee pah-NAH’-rihn), kurš tika iekļauts pirmsspēles COVID-19 protokolos.

Lightning ir atguvis vārtsargu Andreju Vasiļevski (va-sih-LEHV’-skee) un uzbrucēju Entoniju Cirelli no pirmsspēles COVID-19 protokola.

Citās ledus procedūrās:

Trešajā spēlē Evans Rodrigess un Braiens Rosts pabeidza hat-trick, un Pitsburgas Penguins ar 8:5 pārspēja Sanhosē Sharks, izcīnot astoto uzvaru pēc kārtas. Rodrigess un Rusts guva divus vārtus, pirmajā puslaikā izvirzot pildspalvas vadībā ar 6:1. Abi pēdējā periodā pievienoja vārtus, kad Rodrigess pabeidza savu pirmo hat-trick karjerā ar 2:01 un Rosts guva vārtus tukšos vārtos, kad bija atlikušas 11 sekundes. Rasts guva piecus labākos punktus karjerā. Sanhosē trešā puslaika pirmajā 4:09 guva trīs vārtus, taču nespēja pārvarēt milzīgo deficītu.

Ēriks Hauls guva vārtus otrā puslaika taibreikā, un Bostonas “Bruins” izbraukumā guva vēl trīs vārtus trešajā iningā, pārspējot Detroitas “Red Wings” ar 5:1. Patriss Beržerons šosezon guva savus piektos vārtus trīs spēlēs pret Detroitu. Vārtus Bruins labā guva arī Čārlijs Makavojs, Trents Frederiks un Tomass Noziks. Džeremijs Sveimens atvairīja 23 bumbas, Bostonai uzvarot otro reizi divu dienu laikā pēc sešām aizkavēšanām pēc kārtas koronavīrusa uzliesmojuma dēļ.

– Logans O’Konors trešā perioda beigās guva vārtus taibreikā, un Kolorādo “Avalanche” ar diviem vārtiem panāca izlīdzinājumu, apsteidzot Anaheimas “Ducks” ar 4:2. Vārtus guva Miko Rantanens, atdeva divas rezultatīvas piespēles un Dārsijs Kombers atvairīja 29 lavīnus, kurš aizvadīja pirmo spēli gandrīz trīs nedēļu laikā. Kolorādo nav spēlējis kopš zaudējuma ar 5:2 Nešvilā 16. decembrī Covid-19 gadījumu dēļ komandā.

NHL ziņas

Flurry noņemts no COVID-19 protokola… Rangers iekļāva Panarinu sarakstā

UNDATE (AP) — Čikāgas Blackhawks vārtsargs Marks-Andrē Flerī ir noņemts no NHL Covid-19 protokola. 37 gadus vecais vīrietis sarakstam tika pievienots pirmdien un svītrots svētdien.

Flerī ir 9-10-1 ar divām izslēgšanas spēlēm, 913 atvairītiem vārtiem un 2,86 vārtiem savā pirmajā sezonā Black Hawks sastāvā.

Čikāga arī ir pārcēlis uzbrucēju Džosiju Slavinu no Taxi Squad uz savu aktīvo sastāvu. Uzbrucējs Makenzijs Entvistls tika pārcelts uz taksometru izlasi, bet vārtsargs Kolins Delija tika pārcelts uz Rokfordu no Amerikas hokeja līgas.

Vēlāk šonakt Blackhawks uzņems Kalgari Flames.

READ  "Tēt, tev jānāk - vai mēs adoptēsim!": mokošā sāga par kara laika ukraiņu ģimeni

NBA grafiks

VanVlīts sasniedza 35. sezonas labāko rezultātu, uzvarot Raptors Knicks ar 120:105.

TORONTO (AP) — Freds Vanflīts trešajā ceturtdaļā guva 19 punktus no sezonas rekorda 35, Paskāls Siakams guva 20 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, savukārt Toronto Raptors savā laukumā pret Knicks pagarināja uzvaru sēriju līdz 11 spēlēm, uzvarot Ņū. Pārguris . Jorkas komanda 120:105 svētdien.

OG Anunobijs guva 14 punktus, Skotijs Bārnss 13 un Kriss Bušers 12, Raptors uzvarot pēc kārtas pirmo reizi kopš 10. un 13. decembra uzvarām pār Ņujorku un Sakramento.

“Knicks” labā 20 punktus guva Evans Furnjē, bet pa 19 punktiem bija RJ Barets un Obijs Tipins, kuri pēc uzvarām iepriekšējās trijās zaudēja otro pēc kārtas.

koledžas basketbols

Mičiganas štata 10. marts pārspēj ziemeļrietumus ar 73:67

Evanstona, Ilinoisas štatā (AFP) — Geibs Brauns guva 20 punktus, Markuss Bingems juniors pievienoja 13 punktus, un 10. vietā esošā Mičiganas štata komanda pacēlās no 13 punktu kavēšanās pirmajā puslaikā, uzvarot ar 73:67 pār Northwestern. Makss Kristijs guva 11 punktus, bet Džoijs Hauzers pievienoja 10 punktus, Spartans izcīnot septīto uzvaru pēc kārtas. Pīts Nenss guva 13 punktus, pirms viņš izrāva pārkāpumus, bet Bojs un Čeiss Udigs guva pa 12 punktiem ar Northwestern.

Pasaules kauss bobslejā

Teilors Maierss un Frederiks kamaniņu sportā uzvaras Pasaules kausa izcīņā

SIGULDA, Latvija (Associated Press) – Amerikāniete Ilana Maiersa-Teilora nodrošināja savu pirmo uzvaru bobsleja Pasaules kausā pēdējo gandrīz trīs gadu laikā. Kopā ar Kwaza Lake uzvaru svētdien Latvijā.

Otrajā vietā ierindojās Lielbritānijas bobslejs Mihas Maknīlas vadībā un Adeles Nikolas dzinējspēks. Trešā finišēja Kanādas komanda, kuras sastāvā bija Kristīne De Bruyne un Christine Bojnowski.

Divnieku sacensībās vācietis Frančesko Frīdrihs atgriezās uz uzvaru takas. Viņš un Torstens Margiss dalīja uzvaru dienu pēc tam, kad Frīdriha 21 sacīkstes Pasaules kausa uzvaru sērija pēkšņi pārtrūka.

Pasaules kauss LUGE

Latvija un Vācija izcīna lielas zelta medaļas Pasaules kausā; ASV izcīna bronzas medaļu

Vinterberga, Vācija (AFP) – Latvija svētdien izcīnīja zelta medaļu Pasaules kausa futbolā stafetes sacensībās. Otrajā vietā ierindojās Austrija, bet trešajā – ASV. ASV kamaniņu sportam šī bija otrā medaļu stafete šosezon. Amerikāņi stafetē ir Summer Preacher, Takers Vests un Krisa Mazdzera un Džeisona Terdimana dubultspēļu komanda.

Vācija svētdien atradās uz goda pjedestāla sieviešu sacensībās. Džūlija Tubica otrajā puslaikā pārspēja savu Vācijas komandas biedreni Natāliju Geizenbergeri, lai iegūtu zelta medaļu. Trešo vietu izcīnīja Madlēna Ērgle Austrijai.

Brečere bija rezultatīvākā amerikāniete sieviešu konkurencē, ierindojoties piektajā vietā. Tas bija pietiekami labi, lai atņemtu oficiālu vietu ASV olimpiskajā komandā.