ASV titula īpašnieki sāk ar uzvaru pasaules kausa izcīņā U19 basketbolā

Amerikas Savienotās Valstis FIFA U-19 kausa izcīņas aizstāvēšanu sāka ar uzvaru pār Turciju, savukārt mājiniece Latvija atklāšanas dienā cieta sakāvi pret Puertoriko.

Džadens Īvijs bija šova zvaigzne Amerikas Savienotajās Valstīs, jo viņš guva 21 punktu Rīgā uzvarot ar 83: 54.

Lielu ieguldījumu sniedza arī Čets Holmgrens, kurš guva 13 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

ASV atklāšanas periodā izvirzījās vadībā ar 29-9 un palika vadībā, jo Turcija dažkārt cīnījās, lai ierobežotu savus pretiniekus.

Otrajā D grupas mačā Mali pret 67-97 kritās pret Austrāliju.

Puertoriko ražoja lielisku cīņu Latvijai ar uzvaru Daugavpilī ar 79: 75.

Pirmā puslaika beigās abas puses šķīra tikai divi punkti, pirms Latvija uzsprāga trešajā periodā.

Latvija izvirzījās vadībā ar 61:48 un izskatījās spēcīgā formā, lai sāktu savu kampaņu ar uzvaru otrajā setā.

Bet Puertoriko atgriezās spēcīgi, pateicoties lieliskajiem Ārona Klarka un Rafaela Pincona sniegumiem, kuri guva attiecīgi 24 un 17 punktus.

Otrajā B grupas mačā Serbija pārspēja Irānu.

Rīgā C grupā Francijai un Argentīnai bija pretrunīgas uzvaras.

Uzvaras punktus no soda metienu līnijas guva Huans Fransisko Fernandess, kad Argentīna ar 69-68 pārspēja Spāniju.

Astoņi spēlētāji ieguva dubultu, kad Francija ar 117:48 sagrāva Dienvidkoreju.

Rezultatīvākais ar 16 punktiem, piecām rezultatīvām piespēlēm un deviņām atlēkušajām bumbām bija Viktors Vimpanjama.

A grupā Kanāda atgriezās ar rezultātu 55-51, lai uzvarētu Lietuvu ar 80-71, bet Senegāla Daugavpilī ar 76-71 pārspēja Japānu.

Senegālas uzvarā galveno lomu ar 18 punktiem spēlēja šeihs Sovs, bet Bamba Diatta, Babacar Sani, Khalifa Ababacar Diop un Ebo Dianko Badji atzīmējās ar dubultu.

READ  Kopējais Covid gadījumu skaits Latvijā pieauga par 411 / raksts / Eng.lsm.lv