ASV pārspēj Angliju Jonijas Neatkarības dienas mačā grupu grupā

(Lakrosa iekšpusē.Foto: Michael Clarke)

Komandas pabeidza savas pēdējās biljarda spēles pirmdien, kamēr turnīrs sāksies otrdien. Apskatiet, kā komandas finišēja, gatavojoties izslēgšanas spēļu kārtai.

ASV 15, Anglija 9

Amerikas Savienotās Valstis pret Angliju Neatkarības dienā – cik piestāv.

Pasaules kausa plānošanas komanda, visticamāk, paglaudīja muguru, sākoties šim mačam; Ažiotāža, kas izraisīja maču, noteikti attaisnoja piedāvāto izklaidi.

ASV ieguva dēli vispirms ar vienmērīgi sadalītu Dodge no Kayla Treanor ar precīzu novietojumu būra augšējā kreisajā stūrī. Šarlote Norta guva divus abpusēji brīvā centra vārtus, palielinot ASV pārsvaru līdz trim.

Anglijai beidzot izdevās atrasties vārtu aizmugurē, kad līdz pirmās ceturtdaļas beigām bija 4:50, kad Prinstonas absolvente Olīvija Hombija pa vidu atrada sēriju Klērai Faramai pēc vārtu guvuma.

Ziemeļkarolīnas zvaigzne, kas aizstāvēja Emīliju Neilsu, uzvarēja sekojošajā izlozē, dodot Anglijai iespēju samazināt pārsvaru līdz vienam, taču trīs plaši metieni un Lizas Hoganas sitiens noturēja rezultātu 3:1, līdz Treinors atkal guva vārtus, gūstot labumu no ideālas pārejas. secība ar atlikušajām 20 sekundēm ceturksnī.

Otrajā ceturtdaļā Anglija attīstīja zināmu tempu, pārspējot ASV ar 5:4, otrajā puslaikā atpaliekot. Hombe ceturtdaļā guva trīs no pieciem Anglijas izlases vārtiem, un Tills Šēriss ar brīvsitienu panāca 2:01, bet Teilora Kamingsa vārti iedeva ASV elpu.

Iznākot no ģērbtuves, ASV bija ātras atbildes un turpināja savu pārsvaru līdz četriem vārtiem tikai četras minūtes trešajā trešdaļā, pateicoties Sema Abozo un Mērijas Makolas vārtiem.

READ  Saeimas izrādes atšķiras ar obligāto vakcināciju / rakstu

Ikreiz, kad Anglija varēja pievienoties valdei, lai pārvarētu plaisu, ASV drīz pēc tam atbildēja, lai saglabātu un galu galā nostiprinātu savu pārsvaru.

Amerikas Savienotās Valstis maču noslēdza ceturtajā ceturtdaļā ar 4:1, noslēdzot maču tā, kā tas sākās, jo Treinors guva pirmos vārtus ceturtdaļfinālā, bet Al Šamals guva pēdējos trīs vārtus.

North pabeidza ar pieciem vārtiem, bet Kamingss un Treinors guva hat-trick. Kamingss uzvarā pievienoja sešus neizšķirtus un ieguva mača labākā spēlētāja balvu.

Kanāda 19, Skotija 1

Kanādieši guva astoņpadsmit vārtus pēc kārtas, pirms Skotija beidzot pievienojās finālam, lai spēlētu biljardu 2022. gada pasaules čempionātā.

Kanāda izrāva uzvaru, noliekot to otrā čempionāta pusē no ASV, ar kuru viņš tikās savos pēdējos divos mačos par zelta medaļām.

Kanādiešu sabalansētie vārtu gūšanas draudi bija redzami katrā mačā, un šoreiz Ērika Evansa izvirzījās vadībā (5G, 2A). Hanna Morisa uzvarā guva sešus punktus (3G, 3A), bet Aurora Kordinglija (2G, 3A) pievienoja piecus punktus.

Keja Moriseta turpināja dominēt izlozē, Kanādas izlasei uzvarot 11 no 16 neizšķirtiem.

Japāna 21, Šveice 1

Japāna iebruka Šveicē, nepārvarot biljarda spēlē. Japāna gandrīz slēdza Šveici, atstājot viņus ārpus galda, līdz 2:28 paliek spēlē. Aizsardzības trieciena laikā japāņu uzbrukums apšaudīja visus cilindrus, un Chisa Kobayashi ieguva augstākos sešus punktus (4G, 2A, 6DC). Risa Suzuki un Miho Sakurai pievienoja hat trikus, savukārt Monika Džounsa guva vārtus un rezultatīvas piespēles.

Haudenosaunee 20, Argentīna 2

Luiss Džārlovs guva četrus vārtus un asistēja divus, panākot līdzsvarotu vārtu guvumu Haudenosaunee labā, apspēlējot Argentīnu ar 20:2. Mia Skenlana pievienoja četrus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli, panākot sešus izlīdzinājumu, bet Teilors Frenks atzīmējās ar trim vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

READ  Latvija apcietina bijušo iekšlietu ministru saistībā ar apsūdzībām spiegošanā Krievijas labā | Nacionālās ziņas

Argentīnas labā abus vārtus guva Sofija Mihaela.

Vācija 15, Jamaika 4

Vācija izcīnīja C apakšgrupas augstāko vietu, vakar pēcpusdienā ar 15:4 pārspējot Jamaiku. Antonia Garbi ieguva septiņus punktus (5G, 2A) un trīs piezīmes, savukārt Kima Dreszendērfere pievienoja piecus savus punktus, izvirzot vācietes vadībā, kā arī pievienoja četras neizšķirtas kontroles.

Jamaikas labā divus vārtus guva Kara Džeids Gordons.

Izraēla 9, Nīderlande 5

Izraēla izcīnīja savu ceturto uzvaru, palika nepārspēta un uzvarēja Nīderlandi ar 9:5. Ali Šteinbergs Bernards guva četrus vārtus, trāpot trīs sitienus un panāca piecus izlīdzinājumu. Kellija Leitone uzvarā veica astoņas pieturas (.692 SOG%).

Nīderlandes izlases labā ar diviem vārtiem izcēlās Sāra Sverta de Landasa Viborga.

Velsa 15, Latvija 7

Pasaules kausa izcīņā Velsa uzvarēja ar 3:1 un finālā apsteidza Latviju ar 15:7. Iona Dridena un Sofija Kombsa Robertsa guva četrus vārtus, izvirzot Velsu pie vārtu guvumiem. Dridens atstāja milzīgu ietekmi arī vidējā līnijā un aizsardzībā, tverot trīs laukumus, piecus pievilkšanas piespēles un izdarot trīs pagriezienus.

“Lada Latvia” labā ar trim un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Džimijs Demeja, bet Ičinija Rožinska vienatnē guva trīs vārtus.

Norvēģija 8, Dienvidkoreja 7

Norvēģija ar 8:7 pārspēja Dienvidkoreju, izcīnot pirmo uzvaru. Norvēģijas labā ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Tils Solfelds, bet Kens Odegaards atvairīja astoņus metienus.

Dienvidkoreja guva sešus Esprita Ča vārtus.

Īrija 14, Austrija 10

Katrīna Doda bija fantastiska, iegūstot 10 punktus (7G, 3A) Īrijas uzvarā pret Austriju ar 14:10. Dods šajā spēlē uzvarēja arī septiņu kontrolpunktu neizšķirtu. Mārgareta Egana uzvarā pievienoja septiņus savus punktus, gūstot divus vārtus un pievienojot piecas rezultatīvas piespēles.

Austrija demonstrēja līdzsvarotu uzbrukumu, Ļenai Kugličai, Franziskai Poēcai, Danielai Zloebelai un Katrīnai Mislicerei pa diviem vārtiem.

READ  Skatieties Aston Villa pret Ņūkāslas TV tiešraidē - globālie kanālu saraksti sestdien
Meksika 15, Kolumbija 4

Meksika ieguva 3:1, apsteidzot Kolumbiju ar 15:4. Izabela Šika vadīja Meksikas uzbrukumu ar četriem vārtiem un rezultatīvu piespēli, bet Ešlija Rota pievienoja “hat-trick” un rezultatīvu piespēli, lai gūtu panākumus kopā ar savām septiņām kontroles pozīcijām.

Kolumbijas labā divus vārtus guva Hana Šafri un Sjerra Hāsa.

Čehija 19, Zviedrija 5

Čehija pārspēja citu pretinieku, šoreiz pret Zviedriju ar rezultātu 19-5. Izabela Martīra turpināja spīdēt ar septiņiem vārtiem septiņos metienos, pievienojot rezultatīvu piespēli. Tīrnijs Larsons uzvarā pievienoja vārtus un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles.

Jaunzēlande 10, Honkonga, Ķīna 8

Jaunzēlande palika nepārspēta, pirmdienas rītā saspringtā mačā ar 10:8 pārspējot Honkongu un Ķīnu. Pēc neizšķirta 8:8 līdz pēdējai ceturtdaļai Jaunzēlandes aizsardzība nosargāja Honkongu bez vārtiem, kamēr Keita Perija un Ella Fremona guva vārtus. Perijs Jaunzēlandes uzbrukumu paātrināja par četriem vārtiem, kamēr Breiers Bertrams pievienoja hat-trick.

Mišela Jeo bija Honkongas izlases līdere uzbrukumā, mačā gūstot četrus vārtus.