ASV izlase ar 3:2 pārspēja Zviedriju, junioru pasaules grupas spēli noslēdzot ar 4:0

EDMONTONA, Alberta (AFP) – Hārvardas uzbrucējs Metjū Koronato guva divreiz vārtus, aizstāvot ASV ar 3:2 pārspējot Zviedriju svētdienas vakarā, beidzot ar 4:0 B grupas mačos junioru hokeja pasaules čempionātā.

Vārtus amerikāņiem guva arī Brets Berārs, bet Kidans Mbiriko atvairīja 28 bumbas. Trešdien ceturtdaļfinālā ASV tiksies ar Čehiju – A grupas ceturto vietu.

“Trešajā puslaikā mēs kustējāmies labāk un pēdējā periodā tiešām spēlējām ar savu identitāti,” sacīja ASV treneris Neits Laimens. “Man šķita, ka esam nedaudz saspringti, lai sāktu maču, taču tas ir sagaidāms. Labāk no tā atbrīvoties pirms ceturtdaļfināla.”

Zviedrija izcīnīja atlēkušo bumbu (2-1), ierindojoties trešajā vietā, Emīlam Andrē samazinot rezultāta starpību līdz 3-1 ar 9:22, bet Ake Stakkestad spēcīgā spēlē ar 1:45 panāca vienu vārtu maču, bet vārtsargs Jespers Volsteds. . papildu uzbrucējam.

Par otro vietu grupā Zviedrija pirmdien spēlēs ar Vāciju (2-1).

A grupā Ralfs Bergmanis atzīmējās ar hat-trick, un Latvija ar 5:2 pārspēja Čehiju, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Tikai laukumā pēc Krievijas un Baltkrievijas izraidīšanas Latvija (1-2-1) ieņēma trešo vietu grupā – apsteidzot Čehiju (1-2-1).

Iepriekš Kaspers Symontivals guva divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli Somijas uzvarā pār Slovākiju ar 9:3. Divus vārtus Somijai (2:1) guva arī Džoels Mata, kas pirmdien grupas galvgalī tiksies ar Kanādu (3:0).