ASV iekļūst FIBA ​​U19 pasaules kausa aizsardzībā

ASV, kuras aizstāv titulu, saglabāja simtprocentīgu rekordu FIBA ​​U19 pasaules kausa izcīņā Latvijā, jo olimpiskajā sporta centrā Rīgā iekļuva ceturtdaļfinālā ar 132: 60 uzvaru pār Dienvidkoreju.

Arī Kanādai bija lielisks rekords, kad Olimpiskajā Daugavpilī viņi ar rezultātu 86-56 pārspēja Puertoriko.

Amerikas Savienoto Valstu pretiniece spēļu kārtā, kas tagad pārcelsies uz Arēnu Rīga, būs Spānija, kura savu vietu nodrošināja ar uzvaru pār Austrāliju ar 86:73, Robinam Dominguezam dodot 24 punktus.

Senegāla ceturtdaļfinālu sasniedza uz laukuma saimnieku rēķina, Daugavpilī pārspējot 57:44, kamēr Babakars Sani finišēja pirmais ar 17.

Francija uzvarēja dienas pirmajos astoņos mačos, Rīgas Olimpiskajā sporta centrā ar 86-52 sakaujot Mali, savukārt Džeisons Čambouds guva 14 punktus, savukārt Mohameds Sibidi guva pretinieka labākos vārtus ar 13 punktiem.

Lietuva rīt ceturtdaļfinālā sacentīsies ar Francijas komandu, jo Daugavpils Olimpiskajā centrā pārspēja Irānu ar 96: 53.

Lietuvas labā vārtus guva Hubertas Pevorius ar 17 punktiem, bet Irānas Ali Shahryari ar 13 punktiem.

Pēc ļoti konkurētspējīgas spēles pret Japānu Daugavpilī, uzvarot ar 89: 86, Serbija kļuva par trešo komandu, kas saglabājusi simtprocentīgu rekordu, sasniedzot ceturtdaļfinālu, uzvarot ar 89: 86, pārsteidzoši 28 punktu ieguldījumu sniedzot Nikolai Jovičai.

Japānas labā Aibu Yamazaki guva 23 punktus.

Serbijas pretiniece ceturtdaļfinālā būs Argentīna, kurai bija cieša cīņa astotdaļfinālā pret Turciju, izvirzoties vadībā ar 76:74, 25 punktus gūstot Gonzalo Corpolan.

9. kvalifikācijas spēlesDesmitais-16Desmitais Vietām, kuras visas notiks Olimpiskajā sporta centrā Rīgā, Irāna spēlēs ar Mali, Japāna tiksies ar Turciju, Austrālija – ar Puertoriko, bet rīkotāja valsts – ar Koreju.

Pusfināla kārtas notiek piektdien (9. jūlijā), visas finālturnīra spēles paredzētas svētdien (11. jūlijā).

READ  Kanādieti Bušāru Gvadalaharas atklātā čempionāta otrajā kārtā izmeta Ostapenko