Ash Barty vs Laura Siegemund, Porsche Tennis Grand Prix, nākamā pretiniece

Pasaules 1. vieta Ašes partija guva pirmo uzvaru Eiropas māla seguma kortos kopš slavenās uzvaras Roland Garros, trešdien pārspējot vācieti Lauru Zīgmundi, debitējot Porsche Tennis Grand Prix.

33 gadus vecā Bartija, lai kvalificētos ceturtdaļfinālam Štutgartē, izslēdza divus setus pēc kārtas ar 6-0 un 7-5, kur viņai pretī stāsies vai nu latviete Jeļena Ostapenko, vai Čehijas zvaigzne Karolīna Pliškova.

Skatieties tenisu ar beIN SPORTS vietnē Kayo. Tiešraide ATP + WTA turnīros, ieskaitot katru finālmaču Jauns Kayo lietotājs? Izmēģiniet 14 dienas tagad bez maksas>

Neticami, ka austrāliete ieguva visus 24 punktus, jo viņai bija pirmā serve, izvairoties no otrā seta steigas, lai noslēgtu 84 minūšu uzvaru.

Tas samazinās kā Barti pirmā uzvara Eiropas māla seguma kortos kopš Marketas Vondrousovas uzvarēšanas, lai iegūtu savu pirmo Grand Slam titulu 2019. gada jūnijā.

“Es jutu, ka man šovakar jāatrod kaut kas labs,” pēc uzvaras žurnālistiem sacīja Bārtijs, un, lai arī brīžiem tas bija mazliet slikti, es jutu, ka lielākajā šīs spēles daļā viņš ievēros mani nosacījumus. .

“Lai manas kājas samirktu pirmajā mačā, ikvienam, kam tu spēlē, ir jāatrod ceļš, tev jābūt gatavam rīkoties un jābūt gatavam taktiski orientēties laukumā. Tātad, neatkarīgi no tā, kurš būs pirmais mačs būt, manuprāt, tas vienmēr būs ideāls mačs, lai piedalītos. Turnīrā to izbaudīt.

“Lai kuru es spēlētu nākamo, lai nu kā, es izkļūšu šeit un mēģināšu maču izaudzināt pēc maniem noteikumiem – bet dariet to vēlreiz ar smaidu uz lūpām.”

Lasi vēl: Džokovičs slēdz Nadalu

Iepriekš Pliskovai nācās iedziļināties, zaudējot otro setu vācietei Tamārai Korbačei, pirms turnīra atklāšanas spēlē tika nolemta uzvara ar 7-5, 3-6, 6-3.

READ  Ukrainas basketbola izlase cer atdzīvināt sevi Taivānā: treneris

“Es esmu tik priecīga, ka tiku cauri, bet, izņemot to, ka es neesmu redzējusi neko ļoti labu lietu,” sacīja Pliškova.

“Es nedaudz cīnījos rallijos. Es domāju, ka no vieglajām bumbām bija daudz kļūdu, taču mana serve bija vienkārši lieliski.

“Pirmās kārtas vienmēr ir nedaudz saspringtas, īpaši pirmā spēle uz māla.” Es tikai ceru, ka tā būs labāka. “

“Grand Slam” čempione Angelike Kerbere ar šādām problēmām nesastapās, jo kvalificējās otrajai kārtai, attiecīgi ar 6-2 un 6-2 sakaujot Jekaterinu Gorgodzi.

“Tas nebija slikts veids, kā sākt māla seguma sezonu.” Tas nebija viegls pretinieks, un man bija spēcīga spēle, “sacīja Kerbere.

Šī mēneša sākumā Bārtija izcīnīja otro Maiami Open titulu pēc kārtas, lai saglabātu savu pirmo WTA rangu.

2021. gada Francijas atklātais čempionāts sākas pirmdien, 24. maijā.