Artemija Panarina pirmajā spēlē “Ruangers” dominē “Bruins”

Bostona – Kriss Kreiders guva četrpadsmitos vārtus, Artēmijs Panarins ieguva rezultatīvu piespēli savā pirmajā spēlē kopš aiziešanas no komandas, bet “Rangers” sestdien ar 4: 0 pārspēja Bostonas “Bruins”, lai pārtrauktu savu trīs zaudējumu sēriju.

Panarins aizgāja 22. februārī pēc tam, kad krievu tabloīds publicēja bijušā trenera apgalvojumus, ka viņš pirms gandrīz desmit gadiem uzbruka latvietei, ko viņš noliedz. Ir skaidrs, ka viņa atgriešanās deva impulsu Ņujorkai.

Kīts Kincids savā pirmajā piespēlē kopš 2018. gada bloķēja 18 metienus. Raiens Štroms, Pāvels Bučenēvičs un Kendijs Millers guva vārtus Ņujorkas komandas labā, kas ceturtdien Bostonā zaudēja ar 4: 0. Mika Zipanijad pievienoja rezultatīvas piespēles un citus centrējumus.

Jaroslavs Hallaks ietaupīja 29 eksportus “Bruins”, kas zaudēja astoņas no pēdējām 12 spēlēm.

The Rangers aprakstīja stāstu par Banarīnu kā safabricētu un izstrādātu, lai viņu iebiedētu par viņa politiskajiem uzskatiem pret Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Andrejs Nazarovs, viņa bijušais treneris Kontinentālajā hokeja līgā, sacīja, ka ir satraukti runāt par iespējamo incidentu, jo nepiekrīt Panarina kritikai Krievijas valdībai.

Spēlējot tikai ceturto spēli šajā sezonā, 31 gadu vecais Kinkaids tik tikko pārbaudīja, kad “Rangers” uzvarēja lielāko daļu brīvo ripu, ierobežojot “Bruins” ielaušanos un spēju kontrolēt bumbu uzbrukuma zonā.

Visbeidzot var dzirdēt Rangers spēlētāju, kurš kliedz: “Šis zēns, Kīts!”

Artmi Banarins (pa kreisi) un Raiens Štroms
Getty Images

Viņš tika atsaukts no taksometru komandas 6. martā, kad tika ievainots Igors Česterkins, Kinkaids ceturtdien spēlēja atpūtā, apturot visus 13 metienus. Sestdien viņš pirmajā un otrajā puslaikā redzēja tikai 11 mērķus.

Bostonas uzbrucējs Džeiks Dibrosks, kurš ceturtdien guva vārtus pēc tam, kad tika nolikts uz rezervistu soliņa un treneris Brūss Kasidijs aicināja spēlēt šosezon, maču izlaida, jo atradās protokolā COVID-19.

READ  Lina: Ir pienācis laiks sākt stimulēt Austrumeiropas nākotni

Pēc neveiksmīgajām pūlēm, kad viņi ceturtdien tika pārspēti, “Rangers” jau no paša sākuma bija gatavi, agri sita “Bruins” un dominēja lielāko daļu pirmo divu periodu.

Millera metiens no labā punkta atlēca tīklā prom no stabiņa, panākot 1: 0 tikai 3:06 mačā.

Kridera vārti otrajā puslaikā panāca 2: 0, kad viņš no labā stūra guva vienreizēju Zybanegade piespēli pēc tam, kad ripa izslīdēja caur lūku garām Džareda Tenordija zemūdenes nūjas mēģinājumam to bloķēt.