Ar otro numuru izliktā Naomi Osaka uzvar Madrides atklāšanas spēli

2021. gada 31. marts; Maiami, Florida, ASV; Maiami atklātajā čempionātā Hārdroka stadionā sieviešu vienspēļu ceturtdaļfinālā japāniete Naomi Osaka sita pretreakciju pret grieķi Mariju Sakkari (attēlā nav redzama). Obligātais kredīts: Geoff Burke-USA TODAY Sports

Otro numuru izliktā japāniete Naomi Osaka izcīnīja savu pirmo māla seguma spēli kopš 2019. gada, piektdien Mutua Madrid Open pirmajā kārtā ar rezultātu 7-5 6-2 pārspējot savu tautieti Misaki Doi.

Osaka zaudēja pirmajos divos mačos, bet pirmajā setā trīs reizes lauza servi un vēl divas reizes otrajā setā, lai vienas stundas un 28 minūšu laikā pieveiktu kvalifikāciju. “US Open” un “Australian Open” čempions ieguva sešus dūžus un finišēja ar 26 uzvarām un 15 viegliem pārkāpumiem.

Tas bija Osakas pirmais māla mačs kopš 2019. gada „French Open”. Pagājušajā gadā viņa izlaida netīrās sezonas sezonu cīpslas savainojuma dēļ.

“Kad tajā gadā (2019) spēlēju mālu, es nemaz nejutos neērti,” viņa teica. “Mači, kurus es zaudēju, bija vairāk mentāli nekā fiziski. Piemēram, es nejutos neērti, slīdot vai vienkārši nejūtoties noguris. Tāpēc esmu ļoti satraukts, lai atgūtu šo mentalitāti un sāktu justies ērtāk uz dubļiem.”

23 gadus vecā Osaka pret Doi uzlaboja 3: 0.

“Protams, jūs vēlaties labi spēlēt pret tās pašas valsts spēlētāju,” sacīja Osaka. “Es tiešām nezinu, ko gaidīt, jo man šķiet, ka viņa vienmēr spēlē labāk, kad spēlēju pret viņu, tāpēc ir mazliet grūti kontrolēt savas jūtas. Bet es domāju, ka esmu to spējis izdarīt labi.”

Osakas otrās kārtas pretiniece būs čehiete Karolīna Mučova, kura ar 6-1, 6-3 uzvarēja ķīnieti Vangu Čjangu.

Arī piektdien rumāniete Nr. 3 Simona Halepa ar 6-0, 7-5 pārspēja spānieti Sāru Sorribes Turmo.

READ  No Vācijas un Spānijas līdz pat Velsai, Minesotai | Ziņas, sports, darbi

Divkārtējā Madrides čempione Halepa (2016, 2017) sacīja: “Es zināju, ka būs grūti, jo viņai patīk māls, un to nav viegli atgūt.” “Bet es arī zināju, ka man ir savas iespējas, tāpēc esmu laimīgs, ka uzvarēju.”

Baltkrievijas piektā izlase Arēna Sabalenka guva 37 uzvarētājas uzvarā ar 6-1 6-2 pār krievieti Veru Zvonarjovu, bet sestā izliktā Karolīna Pliškova ar 5-7 6-3 pārspēja amerikānieti Koko Gove. , 6-2.

11. numurs Dženifera Bredija ar 6-2 6-4 piekāva amerikāņu komandas biedru Venusu Viljamsu. Viktorija Azarenka ar 12. numuru uzvarēja krievieti Jekaterinu Aleksandrovu ar 7-5, 3-6, 6-1. Ar 13. numuru izliktā beļģiete Elīze Mertensa ar 6-3 6-3 uzvarēja ķīnieti Šuaju Džanu. 16. numuru izliktā grieķiete Marija Skari zaudēja savus pirmos septiņus mačus, bet atspēlējās, uzvarot 0-6, 6-1, 6-4 pār amerikānieti Amandu Aņisimovu.

Krieviju vada arī Daria Kasatkina un Anastasija Pavļučenkova, igauniete Annette Kontavit, amerikāniete Džesika Bigula, ķīniete Saisajs Žengs, Jeļena Ostapenko no Latvijas un Elena Rybakina no Kazahstānas.