Aparjods sniedz Latvijai pirmo nozīmīgo uzvaru Pasaules kausa izcīņā vīriešiem | bifeļu sports

Krasnaja Poļana, Krievija (AP) – Kresters Apargodzs kļuva par pirmo latvieti, kurš uzvarējis Pasaules kausa izcīņā bobslejā vīriešiem, sestdien otrajā kārtā izcīnot uzvaru 2014. gada Soču olimpiskajām spēlēm paredzētajā trasē.

Aparjods divus apļus veica vienā minūtē, 42,881 sekundē. Otrajā vietā ierindojās vācietis Johanness Ludvigs ar laiku 1:42,905, bet itālis Dominiks Vešnalers ar laiku 1:42,920.

Fišnallers, kurš jau otro nedēļu brauca uz aizņemtām ragaviņām ar aizņemtu ķiveri, jo tik daudz viņa ekipējuma iestrēga kravas haosā, pēc pirmā brauciena bija vadībā. Vairāk nekā 30 kastes ar aprīkojumu neieradās Krievijā, jo aizkavējās piegāde ārpus Ķīnas, kur šosezon sākās ūdens motociklu slidotava. Paredzams, ka tuvākajās dienās līdzekļi tiks apvienoti ar savām komandām Vācijā.

Džonijs Gustafsons ASV vīriešiem izvirzījās vadībā ar 14. vietu. Takers Vests ieņēma 16., bet Kriss Mazdžers 20. vietu.

READ  Yee pievienojas Manila ChooksTM savā 3x3 FIBA ​​slīpumā

Divnieku sacensībās krievi Andrejs Bogdanovs un Jurijs Prohorovs uzrādīja ātrāko laiku abās kvalifikācijās un finišēja pēc 1:39.351, lai uzvarētu. Otrajā vietā ierindojās vācieši Tonijs Egerts un Saša Behnkens ar bobsleju 1:39,485, bet trešajā vietā ar laiku 1:39,530 ierindojās Latvijas bobslejs Anders Six un Joris Six.

Mazdzers un Džeisons Terdimans ieņēma 13. vietu, bet amerikāņi Zaks Di Gregorio un Šons Holanders ierindojās 18. vietā, bet Dana Kelloga un Dankans Segers saskārās ar problēmām otrajā kārtā un ieņēma 24. vietu.