Amerikas Savienotās Valstis pasaules hokeja čempionātā ar 4-2 uzvarēja Latviju

Rīga Trevors Mūrs un 18 gadus vecais Matti Beniers pirmā puslaika vidū guva vārtus 1:47, lai palīdzētu ASV ceturtdien pasaules hokeja čempionātā ar 4: 2 pārspēt Latviju.

Pirmajā puslaikā vārtus guva Braiens Boils un Mets Tenisons, bet Kals Petersens ierindojās 17. vietā amerikāņu trešajā uzvarā pēc kārtas pēc zaudējuma Somijai. Viņi B grupā ir otrie, atpaliekot par Somiju.

“Ziņu, ko esam saņēmuši, mēs esam piegādājuši,” sacīja 36 gadus vecais ASV spēlētājs Boils. “Mēs centāmies uzlabot katru spēli. Ar 13 uzbrucējiem un 7 aizsargiem jums ir dažādi spēlētāji, kas spēlē ar dažādiem cilvēkiem, taču mēs esam ļoti strādīga komanda un spēlējam pāri diskam. Mēs centāmies uzvarēt savu uzbrukumu, un tas atmaksājās mums. “

Pirmās puses vārtus Latvijas labā guva Miks Endrasis un Reinards Krastenbergs.

ASV sestdien spēkosies ar Norvēģiju un pirmdien ar Vāciju un aizvadīs otrdienas grupas spēles ar Itāliju.

reklāma

Otrajā otrās grupas spēlē ceturtdien Somija ar 3: 0 pārspēja Itāliju. Tonijs Sunds divreiz meta pa vārtiem, pievienoja Arto Rössalainens, bet Harijs Satrijs atvairīja 11 bumbas.

A grupā Šveice ar 8: 1 pārspēja Slovākiju, bet Čehija – ar 4: 2.

Gregorijam Hofmanim bija mērķis un palīdzība Šveicei pievienoties Slovākijai un Krievijai grupas kopvērtējuma augšgalā. Slovākija ir uzvarējusi trīs pēc kārtas regulā.

Čehija pārvarēja deficītu ar 2: 0, trešā puslaika vārtus gūstot Jakobam Vranai, Jānam Kovaram, Lūkasam Klukam un Jēkabam Flikam.

Autortiesības 2021 Associated Press. Visas tiesības aizsargātas. Šo materiālu nedrīkst publicēt, pārraidīt, pārrakstīt vai izplatīt bez atļaujas.

READ  Nigērieši ārzemēs: Nnadozie, Anih, Akpeyi un Ugen demonstrē visaugstāko kvalitāti Francijā, Čehijā, Dienvidāfrikā un Latvijā