Amerikas Savienotās Valstis ar 2: 0 uzvarēja Vāciju, lai iegūtu piekto uzvaru pēc kārtas pasaules čempionātā pēc kārtas

Rīga, Latvija (Associated Press) – Kals Petersens guva vārtus 33 reizes otrajā bloķēšanas reizē pēc kārtas, un ASV pirmdien uzvarēja piekto pasaules hokeja čempionāta maču pēc kārtas ar 2: 0 pārspējot Vāciju.

Džeisons Robertsons un Kolins Blekvels guva vārtus Amerikas Savienotajām Valstīm, kas otrdien noslēgs priekšsacīkšu spēles, pret nepārspēto Itāliju.

“Tā ir patiešām laba hokeja komanda, un mēs to pilnībā uztveram,” par Vācijas valstsvienību sacīja ASV treneris Džeks Kapuano. “Mūsu vīri nesa upurus, turējās pie struktūras un atrada veidu, kā uzvarēt. Man ļoti patīk, kā līdz šim esam sanākuši, un tagad mums šeit ir vēl viens mačs, lai pozitīvi beigtu mūsu komandas spēli pirms gatavošanās ceturtdaļfinālam. “

Šī uzvara ir trešā turnīrā Petersenam, kurš spēlē Losandželosas Kings. Vācija apsteidza ASV ar 33.-15.

Krievija soda sitienos ar 3: 2 pārspēja Zviedriju un pēc priekšsacīkšu spēles pirmo reizi kopš kārtējās kārtas spēles tika pieņemta 2012. gadā.

Krievija ar 13 punktiem finišēja A grupas augšgalā pēc tam, kad Sentluisas Vladimirs Tarasenko, kurš spēlēja savā pirmajā turnīra spēlē, pēdējā soda sitienā no soda metiena guva uzvaras vārtus.

No A grupas līdz ceturtdaļfinālam, sākot ar trešdienu, kvalificēsies arī Šveice, Slovākija un Čehija.