Amerika uzvar hokeja pasaules čempionāta grupā | Jaunumi, sports, darbs

Amerikānis Braiens Boils spēlē hokeja pasaules čempionāta B grupas spēlē starp Itāliju un Amerikas Savienotajām Valstīm Arēnā Rīgā, Latvijā, otrdien, 2021. gada 1. jūnijā (AP Foto / Sergejs Grits)

RĪGA, Latvija (AFP) – Kevins Labāns un Konors Garlends guva pa diviem vārtiem, jo ​​ASV otrdien pēdējā pasaules hokeja čempionāta priekšsacīkstēs uzvarēja sesto spēli pēc kārtas, ar 4: 2 uzvarot Itāliju.

Ar šo uzvaru Amerikas Savienotās Valstis izrāva pirmo vietu B grupā un ceturtdien sākušās individuālās izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā spēlēs ar Slovākiju.

“Pirms septiņpadsmit dienām mēs satikām dažus no mums, kuri viens otru nepazīst, un, lai tagad sēdētu šeit, mēs esam lepna grupa,” Treneris Džeks Kapuano teica.

Trešajā uzvarā turnīrā Džeiks Etingers atvairīja deviņus metienus. Braiens Boils stājās pie stūres ar Džastinu Abdelkaderu traumas dēļ.

Itālija turnīrā zaudēja visos septiņos mačos. Itāļu vārtsargs Davide Fadani atvairīja 39 bumbas.

B grupā iekļuva arī Somija, Vācija un Kanāda. A grupā ceturtdaļfinālā iekļuva Krievija, Šveice, Čehija un Slovākija.

Kanādiešiem bija jāpiepūlas priekšsacīkšu pēdējās stundās pēc tam, kad Somija agrāk otrdien zaudēja Somijas lēmumu ar 3: 2. Un viņi turpināja virzīties uz priekšu pēc tam, kad Vācija ar 2: 1 pārspēja mājinieci Latviju.

Kanāda, kura nekad nav izlaidusi izslēgšanas posmus pasaules čempionātos vai olimpiskajās spēlēs, ceturtdaļfinālā tiksies ar A grupas uzvarētāju Krieviju. Somija ceturtdaļfinālā ceturtdien tiksies ar Čehijas izlasi, bet Šveice ar Vāciju.

Pusfināla spēles tiks aizvadītas sestdien, bet zelta un bronzas medaļas – svētdien.

Kanāda bija četru minūšu attālumā no iekļūšanas tieši ceturtdaļfinālā, bet Arttu Ruotsalainens guva savus otros vārtus mačā, lai piespiestu pagarinājumu.

Rutsalainens uzvarēja arī soda metienu sērijā. Somu vārtsargs Jussi Olkenora atzīmējās ar 32 atvairītajiem vārtiem un diviem ar 11 metru soda sitieniem, pēdējā mēģinājumā apturot Konoru Braunu.

READ  Gonzaga sarakstam pievieno Dienvidkorejas uzbrucēju Junu Seoku Jo

Kanādas labā vārtus guva Brendons Perijs un Maksims Komtuā. Un Darsijs Kombers ietaupīja 29 reizes.

Visai Kanādai bija jāiekļūst ceturtdaļfinālā, pēc kura Vācijā vai Latvijā bija jāuzvar organizācijā.

Vācieši pirmajā puslaikā guva Džona Petrkas un Marsela Noebelsa vārtus ar 6:40 un 23 Matjasa Nīderbergera rēķinā. Latvijas labā vārtus guva Rodrigo Abouls.

Krievija pirmo setu sagrāba ar uzvaru pār Baltkrieviju ar 6: 0, kas aizdedzināja Ņikitu Ņesterovu un pirmo puslaiku noslēdza ar rekordlieliem pieciem vārtiem.

Kristofs Berči otrajā puslaikā guva divus vārtus ar četriem vārtiem, lai novestu Šveici līdz 6-3 uzvarai pār Lielbritāniju. Tristans Čerojs Šveices labā ieguva trīs rezultatīvas piespēles.

Filips Zadina, Maikls Spačeks, Libors Solaks, Mate Stranskis un Libors Hajeks guva vārtus un asistēja, kad čehi ar 7: 3 pārspēja Slovākiju, lai iegūtu trešo vietu.