ASV un Čehijas straume: skatieties IIHF U-18 tiešsaistē, TV kanālu — kā skatīties un straumēt galveno līgu un koledžu sporta veidus

ASV ceturtdien kvalificējās savā ceturtdaļfināla spēlē pret Latviju. Amerikāņi pirmajā puslaikā guva sešus vārtus un nekad neatskatījās uz uzvaru ar 13:3.

Kā apskatīt failu 2022. gada IIHF Pasaules U-18 čempionāts: ASV pret Čehiju šodien:

Spēles datums: 2022. gada 30. aprīlis

spēles laiks: 8:30 EST

TV kanāls: NHL tīkls

Tiešraide 2022. gada IIHF Pasaules U-18 čempionāts Pusfināli: ASV pret Čehiju Spēle fuboTV: Sāciet darbu ar 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu!

Tā bija viņu ceturtā uzvara pēc kārtas pasaules čempionātā pēc tam, kad pirmajā grupas spēlē viņi bija vadībā ar 3:0.

ASV izlase tagad četros mačos guvusi 37 vārtus un katrā mačā izcīnījusi vismaz četras uzvaras.

Viena no šīm uzvarām bija uzvara pār sestdienas pretiniekiem čehiem ar 6:2. Amerikāņi centīsies viņus atkal izsist un iegūt vietu čempionāta mačā pret Somiju vai Zviedriju.

READ  Cikos šovakar ir KOK 104? Ringwalks, Run komanda, Run, Kā skatīties Matas Poltarazinskas vs Simon Santana maču