3. dienas atskaite: grupu spēļu pēdējā diena

Grupu turnīra pēdējā diena tika izspēlēta Dānijā. Lūk, rezultāti.

A grupa:

Čehija-Latvija (4-2)
Somija-Polija (18-0)

Neskatoties uz to, ka Latvija guva pirmos vārtus, Čehijai visu maču izdevās noturēt spiedienu un izvirzīties vadībā, neskatoties uz Latvijas centieniem panākt. Gala rezultāts 4-2 Čehijas labā. Somijas un Polijas spēle bija vienpusēja, Somijai dominējot no sākuma līdz beigām. Somijas izlase guva 18 vārtus, kamēr Polijai neizdevās gūt nevienu no tiem.

B grupa:
Šveice-Slovākija (9-2)
Zviedrija-Vācija (13-1)

Slovākija padevās spēcīgi, pirmajā puslaikā guva divus vārtus, bet otrajā puslaikā Šveice atbildēja ar septiņiem vārtiem, maču noslēdzot ar 9:2 savā labā. Zviedrija bija favorīte un nepievīla, visa mača laikā gūstot 13 vārtus, kamēr Vācijai izdevās gūt tikai vienu reizi.

C grupa:
Dānija-Igaunija (5-5)
ASV — Austrija (6–9)

Dānija sāka tāpat kā pirmās divas spēles ar ļoti drošu aizsardzību un agresīvu uzbrukumu. Taču Igaunija atspēlējās, maču noslēdzot ar godīgu rezultātu. Austrija pārspēja sīvas cīņas komandu ASV.

d grupa
Norvēģija-Austrālija (17-2)
Slovēnija-Singapūra (14-4)

Vēl viens vienpusējs mačs, Norvēģija ieguva 17 punktus, kamēr Austrālijai izdevās tikai divas. Slovēnija dominēja mačā no sākuma līdz beigām, gūstot 14 vārtus un ierobežojot Singapūras vienību līdz tikai četriem.

READ  Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrs sievietēm: Ziemeļīrija ir mainījusies tāpat kā Vindzoras parks