2022. gada FIFA pasaules čempionāts vīriešiem, Euro 1, Valmira, Latvija — 1. diena

Šodien Valmierā, Latvijā, sākās kvalifikācija 2022. gada FIFA pasaules čempionātam futbolā vīriešiem. Somija, Dānija, Igaunija un Latvija savu pasākumu uzsāka uzvaroši.

A grupa

Lielbritānija pret Somiju

Somija un Lielbritānija pirmo reizi tikās starptautiskā mačā. Somija sāka spēcīgi, kā gaidīts, pēc nepilnām deviņām minūtēm izvirzoties vadībā ar 3:0. Bet tad tā bija Konors Svelss No Lielbritānijas, kas socreed. Šis mērķis bija vienīgais Vācijas valstsvienības mērķis, jo somu atbraucējiem to izdevās sasniegt. Alberts Koskinens Savā pirmajā mačā vīriešu valstsvienības rindās viņš kopumā guva piecus vārtus. Galu galā Baltā un zilā uzvarēja ar rezultātu 24-1.

Spēļu statistika ir pieejama šeit.

Nīderlande pret Igauniju

Šis bija šīs dienas grūtākais mačs. Rasmuss Randuja Viņš guva savus pirmos vārtus Igaunijas izlasē un attiecīgi svinēja. Nīderlandei pēdējā periodā izdevās gūt divus vārtus un pietuvoties arī Igaunijai, pateicoties tās 2+2 soda sitienam. Gerdo Unga. Holandiešu vārtsargs Arvīds Funks Viņš bija vietā, ar dažiem lieliskiem atvairījumiem, taču šoreiz ar to nepietika. Igaunija ieradās mājās ar savu pirmo uzvaru šajā turnīrā ar rezultātu 4-2.

grupa b

Islande pret Dāniju

Šķita, ka ziemeļvalstu konfrontācija lielā mērā balstījās uz pirmo periodu, taču šāds iespaids nepalika līdz pat mača beigām. Dānijas izlasei pienācis laiks uzspīdēt otrajā puslaikā. Matiass Glāss Viņš ar četriem vārtiem bija mača vīrs. Gala rezultāts 8-2 Dānijas labā.

Latvija pret Ukrainu

Mājinieki turnīru savu līdzjutēju priekšā var atklāt vakara mačā pret Ukrainu. Atmosfēra bija lieliska, jo abām komandām pūlī bija ļoti skaļi līdzjutēji. Taču tieši Latvijas spēlētājs dominēja mačā no sākuma līdz beigām. Daniels Jānis Anis Un Gustavs GrēzītisSavus pirmos vārtus viņi guva vīriešu izlasē. Gala rezultāts 22:0 mājinieces Latvijas labā.