2021. gada Vimbldona: Ešlija Bartija pārspēj Annu Plinkovu, bet Elena Svitoļina aiziet

Vieta: visa anglija datumi: 28. jūnijs – 11. jūlijs
pārklājums: BBC TV, radio un tiešsaistes tiešraides ar plašu BBC iPlayer, Red Button, Connected TV un mobilo lietotņu pārklājumu. pilnīga informācija Šeit

Pirmā pasaules ranga Ešlija Bārtija otrajā kārtā uzvarēja Annu Plinkovu, jo viņas priekšā pavērās Vimbldonas izloze, izslēdzot trešo numuru Elīnu Svitoļinu.

Bārtija servē bija daudz kļūdu, taču tā iegāja dziļi, lai nodrošinātu uzvaru ar 6-4 6-3.

Amerikāņu 20.noteiktais Koko Gaufs trešajā kārtā sekoja Bārtijam ar 6-4, 6-3 uzvaru pār krievieti Elenu Vesņinu Centra tiesā.

Bet iznāca ukrainiete Svitoļina, Magda Lynet sagrāva 6-3 6-4.

No izlozē palikušajiem 10 labākajiem spēlētājiem tagad ir tikai trīs – Bārtijs, ar otro numuru izliktā Aryna Sabalenka un 2020. gada French Open čempione Iga Swiatek.

Bartijs trešo turnīru pēc kārtas sasniedza Vimbldonas trešo kārtu un spēlēs ar čehieti Katerinu Siniakovu.

Bārtija atklāšanas setā divas reizes tika salauzta ar piecām dubultkļūdām, taču viņa cīnījās pretī, lai pirmā seta beigās un otrajā uzvarētu četrās izspēlēs pēc kārtas.

Lai arī viņas serve neuzlabojās, uzbrukuma meistarība viņai palīdzēja tikt cauri, neskatoties uz vairāk piespiedu pārkāpumiem, kas ļāva Blinkovai atkal salūzt.

Bet Bartija kustība ļāva viņai pārņemt kontroli, un pirms astoņu minūšu mača sprādziena viņa ieguva vēl vienu “backhand” pārtraukumu.

Blinkova vēlreiz lauza krievu pēdējā servē, lai gūtu uzvaru, taču viņu uzslava pretiniece.

“Mums bija jāveic daudz mājasdarbu, cenšoties noskaidrot viņas spēli,” sacīja Bartijs. “Šodien nospēlēju lielisku spēli – daži punkti šeit un tur, un tas varēja būt cits stāsts.

“Es esmu tik laimīgs, ka varēju iekļūt un iegūt vēl vienu iespēju spēlēt.”

READ  Robežkrīze: Baltijas valstis un Polija vaino Baltkrieviju | Eiropa | Ziņas un aktualitātes no visa kontinenta | DW

17 gadus vecais Gaufs trešajā kārtā spēlē slovēnieti Kaju Jovanu, kuram bijušās pasaules ranga 13. numuru Vesņinas nosūtīšanai bija nepieciešamas tikai 70 minūtes.

“Atgriešanās šeit apgabaltiesā nozīmē daudz,” viņa teica. “Godīgi sakot, šī tiesa mani padara nervozāku nekā jebkura cita tiesa pasaulē.”

“[Vesnina’s] Lieliska spēlētāja, viņai ir lieliski rezultāti, tas ir patiešām konsekventi. Šodien es vienkārši centos koncentrēties uz katru punktu, es zināju, ka viņa cīnīsies līdz galam, un viņa to arī izdarīja. “

Divkārtējā Austrālijas atklātā čempione un ar 12. numuru izliktā Viktorija Azarenka ar 7-6 (7-5), 3-6, 6-4 zaudēja Rumānijas futbolistei Sorana Cerestia.

Čehu 14. vieta Barbora Krijkova bez īpašām grūtībām tika uz priekšu, ar 7-5 6-4 pārspējot Andrea Petkoviču, bet grieķu 15. numuru izliktā Marija Sakkari ar 7-5 6-4 zaudēja amerikānietei Šelbijai Rodžersai.

Tikmēr 2018. gada Vimbldonas čempione Angelike Kerbere piedzīvoja smagu izrādi, ar 7-5, 5-7, 6-4 sakaujot spānieti Sāru Sorribesu Tormo.

Pēc tam, kad otrajā setā ar 5-4 neizdevās pārvērst vienu punktu, vāciete nostiprināja savu otro punktu mačā, kas tika sasniegta stundu un 20 minūtes pēc pirmās vietas iegūšanas.

Latviete Jeļena Ostapenko, kas pagājušajā nedēļā pārspēja Īstbornu, ar 6: 1 3-6: 8: 6 pārspēja divreiz servēto krievieti Dariju Kasatkinu.

Sieviešu izloze ir plaši atvērta (atkal!)

Sievietes Vimbldonas izloze ir plaši atklāta tādā veidā, kas kļuvis pazīstams nesenajos “Grand Slam” turnīros.

Ceturtās un piektās sēklas Sofija Kenina un Bjanka Andresku Viņa trešdien tika izslēgta no turnīra, savukārt sestā izliktā Serēna Viljamsa savainojuma dēļ bija spiesta izstāties no otrās kārtas spēles otrdien.

Turnīrs jau bija bez pasaules otrā numura un četrkārtējās “Grand Slam” čempiones Naomi Osakas un titula aizstāvēšanas, pasaules ranga trešā vieta Simona Halepa.

READ  Igauņu "Melhiora" filmu triloģija pārtapusi miniseriālos ārzemēs | Jaunumi

Pirmajā kārtā zaudēja 10. un divkārtējā čempione Petra Kvitova un Šveices devītā izliktā Belinda Benčiča.

“Es domāju, ka ir daudz runāts par to, ka pēdējo divu gadu laikā sieviešu spēlē patiešām ir notikušas lieliskas sacīkstes, kurās ikviens var uzvarēt jebkurā čempionātā,” pēc sakāves sacīja ukrainiete Svitoļina.

“Daudz labu spēlētāju, neatkarīgi no ranga, var izaicināt jūs ar pārsteidzošu sniegumu. Pirmkārt, otrajā kārtā visu laiku notiek smagas spēles.

“Visi ir ļoti piemēroti. Es domāju, ka tas ir arī liels solis tenisam. Šķiet, ka visi ir vienā līmenī. Tāpēc es domāju, ka tas ir tas, kas patiešām ir mainījies. Tas ir tāpat kā visi ir gatavi tevi fiziski pieveikt.